search
menu

مرکز خرید ونیزیا استانبول؛ قایق‌سواری در پاساژ

[ پنهان کردن ]
مراکز خرید یا اوتلت های ترکیه
مرکز خرید ونیزیا استانبول
مسیر رفتن به مرکز خرید ونیزیا
مرکز خرید ونیزیا استانبول یکی از مراکز خرید و اوت لت های استانبول ترکیه است که فقط یک مرکز تجاری به حساب نمی‌آید. معماری و طراحی ونیزیا این پاساژ را به یکی از جاهای دیدنی استانبول بدل کرده است. در این نوشته تلاش می‌کنیم شما را بیشتر با این مرکز خرید استانبول آشنا کنیم:

مراکز خرید یا اوتلت های ترکیه


مراکز خرید مدرن یا مال ها در اقتصاد ترکیه اهمیت زیادی دارند. این مراکز خرید که معمولا در مجتمع‌های بزرگ و چند طبقه ساخته می‌شوند، جایی برای عرضه کالاهای مصرفی در مقیاس گسترده هستند. این مال ها که در زبان ترکی AVM هم نامیده می‌شوند به معنای مراکز خرید و فروش هستند. تنوع محصول، قیمت‌های رقابتی و قابل مقایسه از دلایل محبوبیت و جذابیت این مراکز خرید برای عموم مردم هستند.
با رشد صنعت گردشگری در ترکیه، گردشگری خرید هم به عنوان یکی از بخش‌های گردشگری، موجب جلب گردشگران به مراکز خرید ترکیه شد. خیلی از خریداران بلیط هواپیما تهران استانبول علاقه زیادی دارند تا به اوتلت‌ها یا مراکز فروش کالاهای از تولید به مصرف مراجعه کنند. زیرا گردشگران می‌توانند در کنار بازدید از ترکیه، کالاهای مورد نیاز و به ویژه لباس را با قیمت‌های مناسبی تهیه کنند.
مرکز خرید ونیزیا استانبول؛ قایق‌سواری در پاساژ

مرکز خرید ونیزیا استانبول


مرکز خرید ونیزیا استانبول (Venezia Mega Outlet) یک مجتمع ساختمانی گسترده است که ترکیبی است از واحدهای تجاری برای استفاده عموم و واحدهای مسکونی. همانطور که از نام این مکان پیداست، در طراحی این مرکز خرید استانبول از شهر ونیز ایتالیا و معماری این شهر الهام گرفته شده است. به دلیل همین جذابیت دیداری، خیلی از کسانی که به این مرکز خرید می‌روند، صرفا برای خرید نیست و گاهی بازدید و تماشای آن انگیزه‌ای برای مراجعه گردشگران است. در این مرکز خرید حتی فضای رودخانه‌ای مثل ونیز فراهم شده و قایق‌های مخصوص شهر ونیز (گوندولا) با قایق‌رانانی با همان لباس‌ها! مسافران را به گردش می‌برند. البته این قایق‌سواری ایتالیایی ۳۰ لیر ترکیه برای شما هزینه دارد.
به این مرکز خرید مگا اوتلت‌ هم گفته می‌شود که اشاره به مقیاس بزرگ آن و عرضه کالاها از تولید به مصرف در آن با قیمت مناسب است. البته همه فروشگاه‌ها و برندهای حضار در این مرکز خرید، اوت لت نیستند و برخی شعبه‌های اصلی برندهای مشهور هستند و طبیعتا قیمت‌های اصلی و بالایی دارند. به همین دلیل برخی از مشتریان این مرکز خرید از قیمت‌های بسیار مناسب برخی برندها راضی‌اند و بعضی نه! پس در این مرکز خرید هم باید خوب بگردید و بررسی کنید. اگر به دنبال خرید ارزان‌اید، مقاله مراکز خرید ارزان استانبول را حتماً بخوانید.
در این مرکز خرید، بهترین رستوران‌ها و کافه‌ های استانبول شعبه دارند و خدمات رفاهی برای بازدید چندساعته از آن را فراهم می‌کنند. از جمله کباب ترکی‌های معروف ترکیه را می‌توانید در همین مرکز خرید تجربه کنید. فضای زیبای این مجموعه و خدمات آن موجب شده است، ونیزیا یکی از مراکز خرید استانبول برای سفر گروهی و فامیلی باشد.
مرکز خرید ونیزیا استانبول؛ قایق‌سواری در پاساژ
مرکز خرید ونیزیا در محله کاردنیز از منطقه قاضی عثمان پاشا، اتوبان اسکی ادرین قرار دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب دایر است.
در این مرکز خرید چندین دستگاه ATM برای تامین نقدینگی روزانه در دسترس است. همچنین محلی برای بازی و سرگرمی کودکان طراحی شده و همچنین ویلچرهایی برای استفاده سالمندان و افراد کم‌توان در نظر گرفته شده است. سالن‌های چندگانه سینما از دیگر بخش‌های تفریحی این مرکز خرید مشهور استانبول است.

مرکز خرید ونیزیا استانبول؛ قایق‌سواری در پاساژ

مسیر رفتن به مرکز خرید ونیزیا


مرکز خرید ونیزیا از مرکز شهر کمی فاصله دارد. اما دسترسی نسبتا خوبی به حمل و نقل عمومی دارد. اگر از میدان تکسیم (تقسیم) بخواهید به مرکز خرید ونیزیا بروید می توانید خود را به ایستگاه شیشانی برسانید و با خط M2 به ایستگاه ینی کاپی بروید. سپس با خط m1a تراموا به اولوتباتلی بروید و از آنجا با خط اتوبوس ۳۳۶ به ایستگاه مسکندر بروید. از این ایستگاه تا مرکز خرید ونیزیا ۷ دقیقه پیاده‌روی دارید.
همچنین در خط ۴ مترو، ایستگاهی به نام ونیزیا ویژه این مرکز خرید وجود دارد.

فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است