برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

خرید بلیط هواپیما خارجی

ارزانترین بلیط هواپیما خارجی از ایرلاین‌های گوناگون را در سفرمارکت پیدا کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما خارجی


خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از اجزای مهم هر سفر عمل می‌کند و نشانه شروع یک سفر هوایی است. حال در این میان با توجه به محبوبیت سفرهای خارجی، همیشه مسافران زیادی به دنبال بلیط هواپیما خارجی هستند. بلیط هواپیما خارجی می‌تواند کمی گرانتر از بلیط داخلی باشد اما با رعایت برخی نکات می‌توانید آن را با قیمت مناسبی خریداری کنید. در حال حاضر، راه‌های مختلفی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توان بلیط هواپیما خرید، از جمله مراجعه به آژانس‌های مسافرتی یا استفاده از پلتفرم‌های آنلاین. قابل توجه است که سفرهای هوایی بین‌المللی اغلب شامل تعداد قابل توجهی مسافر است، در نتیجه مسافران باید چندین وب‌سایت را جستجو کنند تا بلیط‌های مورد نظر خود را در تاریخ‌های خاص در طول سال پیدا کنند. در این شرایط بهترین گزینه مراجعه به موتور جستجوی سفرمارکت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پرواز خارجی


پروازهای خارجی به بخش جدایی‌ناپذیر از سفرهای بین‌المللی تبدیل شده‌اند و فرصت‌هایی را برای بازدید از مقاصدی فراتر از کشور خود فراهم می‌کنند. هنگام برنامه‌ریزی برای یک پرواز خارجی، مسافران می‌توانند به راحتی پروازهای موجود را با مشخص کردن مبدا و مقصد در سفرمارکت جستجو کنند. این به آن‌ها امکان می‌دهد به لیست جامعی از گزینه‌های پرواز خارجی با قیمت‌های مربوطه دسترسی داشته باشند. با استفاده از فیلترها و گزینه‌های مرتب‌سازی، مسافران می‌توانند جستجوی خود را محدود کنند و بلیط‌های پرواز خارجی مقرون به صرفه را پیدا کنند که با بودجه و برنامه مد نظر آن‌ها هماهنگی داشته باشد.

خرید بلیط هواپیما خارجی


خرید بلیط هواپیما خارجی برای همه کسانی که با انگیزه های مختلف قصد سفر به بیرون از مرزهای ایران را دارند بخشی از دغدغه ها و مقدمات یک سفر به شمار می رود و البته دشواری ها و نگرانی های زیادی را هم همراه خودش دارد. شما ممکن است دانشجویی باشید که در یک دانشگاه خارجی تحصیل می کنید. شاید بازرگانی باشید که بخواهید برای مراودات و کارهای تجاری و بازرگانی به کشورهای دیگری سفر کنید. سفر با هدف گردشگری، تفریح و لذت بردن از زیبایی های طبیعی و تاریخی کشورهای دیگر را هم نمی توان از قلم انداخت. سفر با هدف درمان یا دیدار با خانواده از دیگر دلایل سفرهای خارجی است. همه این انگیزه ها موجب می شوند شمار چشمگیری از مسافران ایرانی، هر ساله وقت زیادی را به صورت حضوری یا آنلاین صرف خرید بلیط هواپیما خارجی کنند. در اینجا به نکاتی می پردازیم که لازم است در خرید بلیط هواپیما چارتر یا سیستمی به آن توجه کنید تا بتوانید ارزانترین بلیط هواپیما خارجی را پیدا و خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما خارجی از سفرمارکت

نکات مهم هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی


کسانی که قصد رزرو پرواز خارجی را دارند در فرایند بررسی خود به عوامل مختلفی می پردازند. نخست عواملی که روی قیمت بلیط هواپیما خارجی تاثیر می گذارند و تاثیر آن به طور ثابت و مشخص در بازار سفر قابل مشاهده است. ایرلاین یا شرکت هواپیمایی عرضه کننده آن پرواز خارجی مهمترین عامل در تعیین قیمت بلیط هواپیما خارجی است. مساله زمان و فصل سفر هم روی این موضوع تاثیرگذار است. اگر در شهر مقصد، فرودگاه های مختلفی وجود داشته باشد، اینکه آن فرودگاه چه قدر تا مرکز شهر فاصله دارد در قیمت بلیط هواپیمایی خارجی ایرلاینی که به آن فرودگاه پرواز دارد تاثیرگذار است.

کدام بلیط هواپیما خارجی ارزانتر است؟


همانگونه که پیشتر گفتیم طیفی از عوامل مختلف قیمت بلیط هواپیما خارجی را تحت تاثیر قرار می دهد. برای اینکه بتوانید بلیط ارزان هواپیما خارجی را تهیه کنید نیاز به عوامل تاثیرگذار بر قیمت پرواز خارجی توجه کنید. برای نمونه ایرلاین های داخلی ارزانتر و کم هزینه تر از ایرلاین های خارجی هستند. در بین ایرلاین ها هم صرف نظر از ایرانی یا خارجی بودن، برخی شرکت های هواپیمایی ارزانتر و برخی دیگر لوکس تر هستند. البته اعتبار برند، کیفیت هواپیما و خدمات رفاهی در طول پرواز بر این موضوع تاثیر زیادی دارد. نکته دیگر در خرید بلیط ارزان هواپیما، توجه به کلاس پروازی است. در پروازهای خارجی، کلاس های پروازی بیزنس و فرست کلس، قیمت بسیار بالاتری دارند. گاهی بین دو کشور پروازهای مستقیم برقرار می شود. اگر بتوانید بلیط رفت و برگشت را یکجا و از این شرکت های هواپیمایی تهیه کنید، می توانید بلیط هواپیما خارجی ارزان را پیدا کنید. اما بدانید که اگر بلیط خود را کنسل کنید، در بلیط های رفت و برگشت، جریمه بیشتری باید بپردازید.

مزایای خرید بلیط هواپیما خارجی از سفرمارکت


با توجه به اینکه در پروازهای خارجی، ایرلاین‌های بیشتری در مقایسه با مسیرهای داخلی فعالیت دارند، تعداد گزینه‌های پیش رو برای خرید بلیط هواپیما خارجی افزایش می‌یابد. بلیط هر صندلی یک پرواز هم معمولا توسط چند تامین‌کننده (آژانس و سایت گردشگری) با قیمت‌های مختلف عرضه می‌شود. این مساله موجب می‌شود قیمت بلیط هواپیما خارجی، با تنوع زیادی در بازار سفر در دسترس باشد و این پیدا کردن و خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب را بسیار دشوار و زمان‌بر می‌کند. با توجه به اینکه سفرمارکت یک بازار آنلاین مقایسه و خرید پرواز است، شما می‌توانید قیمت بلیط هواپیما خارجی موجود در بازار سفر با قیمت‌های مختلف را در یکجا مقایسه کرده و بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید. البته این امکان مقایسه قیمت هنگام خرید تور یا هتل از سفرمرکت هم وجود دارد.


پرسش‌های پرتکرار بلیط هواپیما خارجی:بلیط هواپیما خارجی کدام مقاصد را می‌توانم در سفرمارکت تهیه کنم؟
هر بلیط هواپیما خارجی که در بازار سفر عرضه شده باشد و آژانس‌های ایرانی دارای مجوزهای قانونی، نماینده فروش آن باشند را می‌توانید در سفرمارکت جستجو کرده و پس از مقایسه قیمت، به طور مستقیم، بی‌واسطه و آنلاین خریداری کنید. فرقی نمی‌کند بلیط هواپیما مورد نظر شما از مبدا یا مقصد ایران باشد و یا بین دو کشور خارجی.

آیا برای خرید بلیط هواپیما خارجی نیاز به کارت‌های اعتباری دارم؟
خیر، شما می‌توانید بلیط هواپیما خارجی همه پروازهایی که در سفرمارکت عرضه شده‌اند را با کارت‌های شتاب و با واحد پولی ریال، خریداری کنید و هیچ نیازی به کارت‌های اعتباری خارجی ندارید. حتی اگر پروازی که در حال خرید آن هستید، بین دو مقصد خارجی باشد.

آیا می‌توانم در سفرمارکت بلیط هواپیما بین دو شهر خارجی را هم خریداری کنم؟
بله، شما بلیط هواپیما خارجی چه از مبدا یا به مقصد ایران باشد و چه بین دو شهر خارجی باشد را با کارت‌های بانکی شتاب و بدون هیچ محدودیتی خریداری کنید.

اگر پس از خرید بلیط هواپیما، نتوانم ویزا دریافت کنم، برای کنسل کردن پرواز باید جریمه پرداخت کنم؟
برخی از کشورها، بلیط رفت و برگشت را به عنوان یکی از مدارک، از متقاضایان ویزای توریستی درخواست می‌کنند. در صورتی که با درخواست ویزا موافقت نشود و طبیعتا قصد کنسل کردن پرواز وجود داشته باشد، بنا به نوع بلیط و بازه زمانی مانده تا پرواز، جریمه کنسلی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. لذا پیشنهاد می‌شود در این مواقع، قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما، شرایط کنسلی آن را مطالعه کنید تا در شرایط ضروری، با کمترین میزان جریمه روبرو شوید.

چه طور می‌توانم ارزانترین بلیط هواپیما خارجی را پیدا کنم؟
با توجه به اینکه سفرمارکت یک بازار آنلاین خرید بلیط هواپیما است، شما می‌توانید با وارد کردن مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در کادر بالای همین صفحه، به جستجوی پروازهای موجود پرداخته و همچنین قیمت‌های مختلفی که تامین‌کنندگان گوناگون برای آن پرواز خاص در نظر گرفته‌اند را با هم مقایسه کنید. به این ترتیب با مقایسه یکجای همه قیمت‌ها برای تک تک پروازها، می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما خارجی را در سفرمارکت پیدا و خریداری کنید.