account_circle

بلیط کیش

ارزانترین بلیط کیش را در اینجا پیدا کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
location_on
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
swap_horiz swap_vert
location_on
کیش
همه فرودگاه ها (KIH)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
event
تاریخ برگشت
-- --
today
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر expand_more
people
اکونومی
close


remove_circle
۱
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
۲ تا ۱۲ سال
remove_circle
۰
add_circle
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط کیش و بلیط هواپیما کیش را چطور تهیه کنیم؟


بلیط هواپیما کیش برای کسانی که می‌خواهند سفر به جزیره زیبای کیش را در برنامه سفر امسال خود بگنجانند، گزینه ضروری است. کیش جزیره توریستی، زیبا و کهن است که در قلب خلیج فارس جای گرفته و هر ساله گردشگران زیادی با خرید بلیط کیش خود را به این جزیره زیبا می‌رسانند تا از همه تفریحات و جاذبه هایی که در آن جای دارد لذت ببرند. اما پیدا کردن بليط هواپيما کيش با قیمت مناسب کار ساده ای نیست. ما به شما کمک می‌کنیم بهترین و مناسب ترین بليط کيش را پیدا کنید و سفر خوبی را برای خودتان برنامه ریزی کنید.

بلیط کیش مناسب چه کسانی است؟


معمولا انواع مختلفی از سفر وجود دارد و هر کدام از سبک های سفر برای گروه خاصی از گردشگران مناسب است. بلیط کیش هم برای گردشگرانی مناسب است که با تفریحات در دسترس در جزیره کیش ارتباط برقرار می‌کنند و از آن لذت می‌برند. بلیط هواپیمای تهران کیش بیشتر مناسب کسانی است که هدفشان از سفر، تجربه خرید لوکس و برند و همچنین تفریحات آبی است. هر چند نباید از تاریخ و زیبایی های طبیعی کیش هم غافل شد. با توجه به این تنوع، شاید بتوان گفت افراد هم به صورت خانوادگی و هم در گروه‌های دوستانه، می‌توانند با خرید بليط هواپيما، از این مقصد گردشگری لذت ببرند.

با بلیط کیش به این جزیره استان هرمزگان سفر کرده و از اسکله تفریحی بزرگ کیش لذت ببرید.

چرا بلیط تهران کیش پرطرفدار است؟


در حقیقت به نظر می‌رسد بخش بزرگی از کسانی که قصد سفر به کیش را دارند مبدا سفرشان از تهران است. احتمالا این موضوع به خاطر فاصله زیاد تهران و کیش است و روش‌های دیگر سفر، طولانی و خسته‌کننده می‌شود. به دلیل همین بلیط تهران کیش و بلیط کیش تهران، از پرمخاطب ترین پروازهای کیش هستند. البته الزاما همه مسافرانی که با بلیط هواپیما تهران کيش به این جزیره سفر می‌کنند، ساکن تهران نیستند. بلکه ممکن است اهالی شهرهای دیگری باشند که در بخشی از سفرشان به تهران آمده‌اند و یا پرواز مستقیمی از شهرشان به کیش وجود نداشته است. به همین ترتیب در زمان برگشت بليط هواپيما کيش به تهران مخاطبان زیادی پیدا می‌کند.

فرودگاه بین المللی کیش


فرودگاه اصلی جزیره کیش، فرودگاه بین المللی کیش نام دارد. فرودگاه هر سال تقریبا ۳ میلیون مسافر را به خود می‌بیند و پروازهای متعدد داخلی و خارجی را میزبانی می‌کند. فرودگاه کیش دقیقا در وسط جزیره جای گرفته است و کسانی با بلیط کیش به این جزیره سفر می‌کنند، هواپیمایشان در این فرودگاه بر زمین می‌نشیند. این فرودگاه، فرودگاه اصلی شرکت هواپیمایی کیش ایر است. جذابیت گردشگری و همچنین موقعیت راهبردی و تجاری کیش موجب شده است، خطوط هواپیمایی گوناگونی از این فرودگاه به مراکز استان‌ها و فرودگاه های اصلی کشور، پروازهایی را برنامه ریزی کنند. اما با این وجود هنوز در میان انواع بليط کيش، بلیط هواپیما تهران کیش و بلیط کیش تهران پرطرفدارترین بلیط در این میان است.
به دلیل اینکه شاهراه اصلی ارتباط کیش با مناطق دیگر دنیا فرودگاه این جزیره است، یک فرودگاه استاندارد در غرب استان هرمزگان و در جزیره ی زیبای کیش بنا شده است. فرودگاه بین المللی کیش دارای 2 باند پروازی استاندارد است که طول هریک از این باندها ۳۳۶۰ متر و دارای قابليت پذيرش انواع هواپيماهای غول پيكر را داراست. فرودگاه کیش با دارا بودن 5 ترمينال مجهز مسافری به مساحت ۱۳ هزار مترمربع، آمادگی سرويس دهی کامل و همزمان به ۱۰ پرواز داخلی و بين المللی را در اختیار دارد. با وجود خرید زیاد بلیط هواپیما کیش از سوی دوستداران این جزیره می‌توان گفت که فرودگاه بین المللی کیش یکی از پر ترددترین فرودگاه های ایران به شمار می‌رود. این فرودگاه با کد فرودگاهی IATA: KIH – ICAO: OIBK و ۳۱ متر ارتفاع از سطح دریا، در دسته ی فرودگاه های عمومی کشور جای دارد و قابلیت جابجایی صدها مسافر را در تمامی فصول سال داراست.

 با بلیط هواپیما کیش می توانید به جزیره کیش سفر کرده و فرودگاه بین المللی کیش را ببینید.

سفرمارکت ابزار پیدا کردن بهترین بلیط هواپیما کیش


سفرمارکت یک موتور جستجو بلیط هواپیما و تور است که می‌تواند قیمت بلیط هواپیما عرضه شده توسط آژانس های مسافرتی، ایرلاین ها و عرضه کنندگان اینترنتی بلیط هواپیما را یکجا گردآوری کرده و به شما نمایش دهد. در نتیجه دیگر لازم نیست شما در گوگل به جستجوی ارزان بلیط کیش بپردازید. چون تنها با یک جستجوی ساده می‌توانید بلیط تهران کیش، بليط کيش تهران یا هر پرواز دیگری از هواپیمایی کیش یا دیگر ایرلاین ها را پیدا کرده و مستقیم و بدون واسطه از عرضه کننده اصلی خریداری کنید. در این وبسایت بلیط چارتر کیش نیز با قیمتی پایین موجود می باشد. سفرمارکت در اصل یک بازار مجازی بلیط هواپیما و تور مسافرتی است که هر کدام از عرضه کنندگان اینترنتی بلیط هواپیما و تور در یک فضای رقابتی سالم و پویا، بهترین و ارزان ترین قیمت بلیط کیش را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهند.