برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما استانبول

بلیط تهران استانبول و استانبول به تهران را اینجا از میان ده‌ها ایرلاین و آژانس مسافرتی انتخاب کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
استانبول
همه فرودگاه ها (IST)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما استانبول برای کسانی که می خواهند بزرگترین شهر ترکیه و توریستی ترین شهر این کشور را ببینند گزینه‌ای ایده‌آل است. فرقی نمی‌کند بلیط رفت و برگشت استانبول را تهیه کنید و یا بلیط تهران استانبول و در مسیر برگشت، پرواز استانبول به تهران را داشته باشید. مهم این است که می توانید به کمک تور استانبول خود را به شهری شگفت آور و پر از دیدنی برسانید. استانبول با آثار تاریخی، خیابان های جذاب و شگفت آور و تفریحات مختلف در طول شبانه روز، هر گردشگری را به سوی خود می کشاند. پس اگر قصد سفر به این شهر خارق العاده را دارید، لحظه ای درنگ نکنید.

خرید بلیط هواپیما استانبول از سفرمارکت

بلیط استانبول به تهران


بلیط هواپیما استانبول برای گردشگرانی که از ایران به استانبول روانه می شوند، به اشکال گوناگونی قابل استفاده است. برای نمونه کسانی که قصد دارند به استانبول سفر کنند می توانند بلیط ارزان استانبول را تهیه کنند. از آنجایی که پرواز تهران استانبول یک سفر بین‌المللی تلقی می‌شود، پس باید از فرودگاه امام خمینی تهران یا یک فرودگاه بین‌المللی دیگر این پرواز انجام شود. اما بیشتر خطوط هواپیمایی از تهران، پرواز تهران به استانبول را انجام می دهند. پس از دید اقتصادی معمولا به صرفه است که گردشگران استان های دیگر ایران، ابتدا به تهران سفر کنند و سپس به استانبول بروند.
اما سفر برگشت هم نیاز به خرید پرواز استانبول به تهران دارد. البته هیچ جای نگرانی نیست. زیرا خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی مختلف، در این مسیر پروازی در حال حرکت هستند. از پروازهای ارزانتر گرفته تا پروازهایی با خدمات رفاهی بیشتر و هواپیماهای پیشرفته تر.

با بلیط هواپیمای استانبول می توانید به بزرگترین شهر ترکیه سفر و از مساجد تاریخی استانبول دیدن کنید.

جاهای دیدنی استانبول


استانبول شهری تاریخی و در عین حال مدرن و نوگرا است. شما در استانبول ترکیه می توانید تنوعی شگفت آور از مکان های دیدنی، تفریحات گوناگون و سبک های مختلف گردشگری را تجربه کنید. استانبول از یک سو دارای مسجدها و کاخ های تاریخی باشکوهی است که از دوران کهن به جای مانده است. از دورانی که امپراتوری روم شرقی بر آن فرمانروایی می کرد تا زمانی که عثمانیان بر آن مسلط شدند. کاخ های فرمانروایی سلاطین عثمانی هر کدام در رقابت برای کسب بیشترین شهرت و جذابیت و شکوه بودند. در سوی دیگر، بازار تاریخی و بزرگ استانبول و مراکز خرید مدرن استانبول، طیف متنوعی از سلایق خرید مخاطبان را پاسخ می گویند. اگر این ها شما را ارضا نکرد، می توانید از تفریحات مدرن استانبول در روزها و شب های طولانی این شهر لذت ببرید و از رستوران ها، کافه ها و غذاهای خیابانی گرفته تا تفریحات شبانه این شهر همیشه بیدار بهره ببرید. استانبول دارای ساحل هم هست و ورزش های آبی در آن به راه است. پس اگر بلیط هواپیما استانبول را خریداری کردید، شهری پر از سرگرمی و گردش چشم به راه شما خواهد بود.

پرواز تهران استانبول


پرواز تهران استانبول بنا به اینکه با چه خطوط پروازی سفر می‌کنید و البته مجموعه ای از عوامل دیگر معمولا به طور میانگین، ۳ ساعت به طول می‌انجامد. پرواز تهران به استانبول را هم می توانید با پروازهای داخلی انجام بدهید و هم پروازهای خارجی. البته در میان پروازهای خارجی، ایرلاین های ترکیه‌ای گزینه مناسب تری هستند. چون سفر مستقیم و بدون توقفی را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه به دلیل روابط تجاری گسترده میان ایران و ترکیه، بلیط تهران استانبول و پرواز استانبول به تهران، توسط ایرلاین های گوناگون ترکیه ای مانند پگاسوس و ترکیش ایرلاین و ایرلاین‌های دیگر انجام می‌شود.

قیمت بلیط استانبول به تهران و بالعکس


در بالای این صفحه می‌توانید قیمت به روز بلیط هواپیما استانبول از از هر مبدا و به هر مقصدی جستجو کنید.

فرودگاه جدید استانبول


فرودگاه اصلی استانبول، فرودگاه جدید استانبول یا به طور خلاصه فرودگاه استانبول نام دارد. ازآنجاکه فرودگاه آتاتورک پس از سال ها فعالیت، دیگر پاسخگوی حجم انبوه مسافران و تبادلات تجاری استانبول نبود، فرودگاه جدید استانبول ساخته شد. این فرودگاه که اکنون کد IST را هم یدک می‌کشد تا سال ۲۰۲۰ تکمیل خواهد شد. فرودگاه استانبول در نیمه غربی یا به اصطلاح بخش اروپایی استانبول قرار گرفته است. اکنون فرودگاه استانبول میزبان گردشگران بین المللی و مسافرانی است که با خرید بلیط هواپیما استانبول به این شهر سفر می‌کنند. گردشگران ایرانی هم که پرواز تهران استانبول را در برنامه خود دارند، در این فرودگاه بر زمین می‌نشینند.

گردشگرانی با بلیط استانبول به تهران و از فرودگاه استانبول به سوی تهران پرواز می کنند.

بلیط استانبول به تهران


بلیط هواپیما استانبول به تهران را معمولا به مسافرانی پیشنهاد می کنیم که بلیط رفت و برگشت استانبول را تهیه نکرده اند و هر سمت سفرشان را جداگانه خریداری می‌کنند. پرواز استانبول به تهران را البته می توان پیش از سفر هم خریداری کرد و خیال خود را از بابت آن آسوده ساخت. پرواز استانبول به تهران، معمولا از فرودگاه بین المللی استانبول از زمین برمی‌خیزد و در فرودگاه بین المللی امام خمینی بر زمین می‌نشیند. عده زیادی همیشه به دنبال بلیط لحظه آخری استانبول به تهران می باشند، زیرا قیمت مناسب تری دارد.