exit_to_app برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما استانبول

بلیط هواپیما به مقصد استانبول و بالعکس را می‌توانید در اینجا و از میان ده‌ها ایرلاین و آژانس مسافرتی انتخاب کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
location_on
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
swap_horiz swap_vert
location_on
استانبول
همه فرودگاه ها (IST)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
event
تاریخ برگشت
-- --
today
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر expand_more
people
اکونومی
close


remove_circle
۱
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
۲ تا ۱۲ سال
remove_circle
۰
add_circle
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما استانبول


بلیط هواپیما استانبول برای کسانی که می خواهند بزرگترین شهر ترکیه و توریستی ترین شهر این کشور را ببینند گزینه ای ایده آل است. فرقی نمی کند بلیط رفت و برگشت استانبول را تهیه کنید و یا بلیط تهران استانبول و در مسیر برگشت، پرواز استانبول به تهران را داشته باشید. مهم این است که می توانید به کمک بلیط هواپیما تهران استانبول خود را به شهری شگفت آور و پر از دیدنی برسانید. استانبول با آثار تاریخی، خیابان های جذاب و شگفت آور و تفریحات مختلف در طول شبانه روز، هر گردشگری را به سوی خود می کشاند. پس اگر قصد سفر به این شهر خارق العاده را دارید، لحظه ای درنگ نکنید.

بلیط هواپیما استانبول به تهران


بلیط هواپیما استانبول برای گردشگرانی که از ایران به استانبول روانه می شوند، به اشکال گوناگونی قابل استفاده است. برای نمونه کسانی که قصد دارند به استانبول سفر کنند می توانند بلیط ارزان استانبول را تهیه کنند. از آنجایی که پرواز تهران استانبول یک سفر بین المللی تلقی می شود، پس باید از فرودگاه امام خمینی تهران یا یک فرودگاه بین المللی دیگر این پرواز انجام شود. اما بیشتر خطوط هواپیمایی از تهران، پرواز تهران به استانبول را انجام می دهند. پس از دید اقتصادی معمولا به صرفه است که گردشگران استان های دیگر ایران، ابتدا به تهران سفر کنند و سپس به استانبول بروند.
اما سفر برگشت هم نیاز به خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران دارد. البته هیچ جای نگرانی نیست. زیرا خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی مختلف، در این مسیر پروازی در حال حرکت هستند. از پروازهای ارزانتر گرفته تا پروازهایی با خدمات رفاهی بیشتر و هواپیماهای پیشرفته تر.

با بلیط هواپیمای استانبول می توانید به بزرگترین شهر ترکیه سفر و از مساجد تاریخی استانبول دیدن کنید.

جاهای دیدنی استانبول


استانبول شهری تاریخی و در عین حال مدرن و نوگرا است. شما در استانبول ترکیه می توانید تنوعی شگفت آور از مکان های دیدنی، تفریحات گوناگون و سبک های مختلف گردشگری را تجربه کنید. استانبول از یک سو دارای مسجدها و کاخ های تاریخی باشکوهی است که از دوران کهن به جای مانده است. از دورانی که امپراتوری روم شرقی بر آن فرمانروایی می کرد تا زمانی که عثمانیان بر آن مسلط شدند. کاخ های فرمانروایی سلاطین عثمانی هر کدام در رقابت برای کسب بیشترین شهرت و جذابیت و شکوه بودند. در سوی دیگر، بازار تاریخی و بزرگ استانبول و مراکز خرید مدرن استانبول، طیف متنوعی از سلایق خرید مخاطبان را پاسخ می گویند. اگر این ها شما را ارضا نکرد، می توانید از تفریحات مدرن استانبول در روزها و شب های طولانی این شهر لذت ببرید و از رستوران ها، کافه ها و غذاهای خیابانی گرفته تا تفریحات شبانه این شهر همیشه بیدار بهره ببرید. استانبول دارای ساحل هم هست و ورزش های آبی در آن به راه است. پس اگر بلیط هواپیما استانبول را خریداری کردید، شهری پر از سرگرمی و گردش چشم به راه شما خواهد بود.

پرواز تهران استانبول


پرواز تهران استانبول بنا به اینکه با چه خطوط پروازی سفر می کنید و البته مجموعه ای از عوامل دیگر معمولا به طور میانگین، ۳ ساعت به طول می انجامد. پرواز تهران به استانبول را هم می توانید با پروازهای داخلی انجام بدهید و هم پروازهای خارجی. البته در میان پروازهای خارجی، ایرلاین های ترکیه ای گزینه مناسب تری هستند. چون سفر مستقیم و بدون توقفی را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه به دلیل روابط تجاری گسترده میان ایران و ترکیه، بلیط تهران استانبول و پرواز استانبول به تهران، توسط ایرلاین های گوناگون ترکیه ای مانند پگاسوس و ترکیش ایرلاین و ایرلاین های دیگر انجام می شود.

فرودگاه جدید استانبول


فرودگاه اصلی استانبول، فرودگاه جدید استانبول یا به طور خلاصه فرودگاه استانبول نام دارد. پس از آنکه فرودگاه آتاترک پس از سال ها فعالیت، دیگر پاسخگوی حجم انبوه مسافران و تبادلات تجاری استانبول نبود، فرودگاه جدید استانبول ساخته شد. این فرودگاه که اکنون کد IST را هم یدک می کشد تا سال ۲۰۲۰ تکمیل خواهد شد. فرودگاه استانبول در نیمه غربی یا به اصطلاح بخش اروپایی استانبول قرار گرفته است. اکنون فرودگاه استانبول میزبان گردشگران بین المللی و مسافرانی است که با خرید بلیط هواپیما استانبول به این شهر سفر می کنند. گردشگران ایرانی هم که پرواز تهران استانبول را در برنامه خود دارند، در این فرودگاه بر زمین می نشینند.

گردشگرانی با بلیط استانبول به تهران و از فرودگاه استانبول به سوی تهران پرواز می کنند.

بلیط استانبول به تهران


بلیط استانبول به تهران را معمولا به مسافرانی پیشنهاد می کنیم که بلیط رفت و برگشت استانبول را تهیه نکرده اند و هر سمت سفرشان را جداگانه خریداری می کنند. پرواز استانبول به تهران را البته می توان پیش از سفر هم خریداری کرد و خیال خود را از بابت آن آسوده ساخت. پرواز استانبول به تهران، معمولا از فرودگاه بین المللی استانبول از زمین برمی خیزد و در فرودگاه بین المللی امام خمینی بر زمین می نشیند. عده زیادی همیشه به دنبال بلیط لحظه آخری استانبول به تهران می باشند، زیرا قیمت مناسب تری دارد و به نوعی ارزانترین بلیط استانبول به تهران محسوب می شود.