search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu
جستجوی شهر یا کشور keyboard_arrow_down
flight
بلیط هواپیما
next_week
تور
beach_access
جاهای دیدنی
تازه ترین نظرات

Sahra Co
۰۱/۰۴/۲۱ ۱۰:۵۷:۵۲ قبل از ظهر
عالی بود . من چند ساله اینجا میرم آرامش و فضای عالیش رو جای ندیدم

hadi ahmadian
۰۱/۰۲/۱۶ ۰۴:۱۰:۱۵ بعد از ظهر
بود بدون پریز برق و روشنایی کافی وقتی هم اعتراض کردم گفتن بعضیا اینجوری میپسندن. در صورتی که باید این موضوع رو قبلن به من اطلاع میدادن. سرویس ها خیلی بد و کثیف بود. ملحفه اتاق هم تمییز نبود، کف اتاق جارو نخورده بود. بدتر از همه اینها برای سفارش هر چیزی حتی اب معدنی باید قبلش پرداخت میکردی در صورتی که براحتی میشد اخر سر فاکتور اورد ملت فرار که نمیکنن. در بین تمام خونه بومگردیهایی که سراسر ایران رفتم این بدترین بود. با قیمت بسیار بالا برای همچین اتاق کوچک و کثیفی ۲۹۰هزار تومان گرفتن بدون صبحانه

pirooz hasani
۰۱/۰۲/۰۳ ۰۱:۵۹:۴۱ بعد از ظهر
اسم این مکان هتل نیست لطفا نام هتل را تحقیر نکنید برخورد پرسنل افتضاح نظافت انجام نشد فوق العاده کثیف هیچ امکانی از قبیل کافی شاپ یا اینترنت ندارد .. صبحانه افتضاح با ظروف کثیف و بدون صبحانه گرم تمام مدت اقامت که مدت ده روز فقط یه نوع صبحانه بود .هیچ امکانی در اتاق نیست حتی یک لیوان برای آب خوردن نیست.

HAMIDREZA KOLOEI
۰۰/۱۲/۰۱ ۱۲:۴۲:۳۷ بعد از ظهر
1- بدليل مجاورت با ساختمانهاي مجاور از سه طرف نور ندارد و از جلو ساختمان مشرف به كوچه باريك است. لذا در عكسها به خلاف 4طرف را باز نشان داده اند. 2- شاهد رفتار بسيار زشت مسئول رستوران با يك خانواده محترم بودم كه توهين را تحمل نكرده و بسيار عصباني شدند و از خوردن صبحانه منصرف و به اتاق برگشته و فرداي آنروز هتل را ترك كردند. 3- گماردن يكنفر آقاي به ظاهر جدي ولي بداخلاق مخصوص chek out تا هزينه هاي ناحق براي شما شارژ كند.( مثلا شستشوي ملافه كه بسيار مسخره است و بنده در هيچ هتلي در داخل و خارج نديدم.

bardiea mahdiyan
۰۰/۱۱/۱۷ ۰۵:۴۵:۴۳ بعد از ظهر
عالی

جدیدترین جاهای دیدنی
جدیدترین هتل ها