search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

مراکز خرید مشهد

[ پنهان کردن ]
بازار رضا مشهد
مرکز خرید آرمان مشهد
مرکز خرید پروما مشهد
مرکز خرید الماس شرق
بازار گوهر شاد
مراکز خرید مشهد برای گردشگرانی که به این شهر زیبا سفر می‌کنند و قصد خرید سوغاتی دارند، جذابیت زیادی دارد. در سفر به مشهد با رزرو آنلاین بلیط هواپیما، حتما زمانی را به بازدید از این مراکز خرید اختصاص بدهید.
در این نوشته با برخی از مراکز مدرن و برخی بازارهای سنتی مشهد آشنا می‌شویم.

بازار رضا مشهد


بازار رضا مشهد یکی از بازارهای سنتی شهر مشهد است که در دوران پهلوی دوم و در سال ۱۳۵۵ خورشیدی در کمتر از یک سال ساخته شده است. بازار رضا در ضلع شرقی خیابان امام رضا قرار گرفته و به سبب نزدیکی به حرم امام رضا از استقبال زیادی برخوردار است. صنایع دستی و سوغاتی‌های مشهور خراسان و شهر مشهد مثل زعفران، هل، زرشک و فیروزه را می‌توان در این بازار تهیه کرد.
نشانی: مشهد، ضلع شرقی خیابان امام رضا، بین میدان بیت المقدس و ۱۷ شهریور
مراکز خرید مشهد

مرکز خرید آرمان مشهد


مرکز خرید آرمان مشهد در خیابان نواب صفوی این شهر قرار گرفته و از دیگر مراکز خرید نزدیک به حرم امام رضا (ع) است. مرکز خرید آرمان تلاش کرده ساختاری مدرن را پدید آورد و با طراحی داخلی به صورت طبیعت مصنوعی و همچنین ایجاد یک فودکورت، خدمات رفاهی جانبی را برای مشتریانش پدید آورد.
نشانی: مشهد، خیابان نواب صفوی

مرکز خرید پروما مشهد


مرکز خرید پروما مشهد در میدان جانباز شهر قرار گرفته و به جز سوغات و صنایع بومی مشهد، باقی لوازم مصرفی و پوشاک را برای اهالی مشهد گردآورده است. خدمات رفاهی و تفریحی دیگر پروما عبارتند از: شهربازی مخصوص کودکان، زمین بیلیارد و بولینگ و کافی شاپ.
نشانی: مشهد، بلوار فردوسی، میدان جانباز

مرکز خرید الماس شرق


مرکز خرید الماس شرق مشهد از مجتمع های فروشگاهی نوساز شهر مشهد است که گروه‌های کالایی مختلف از پوشاک تا جواهرات، لوازم الکترونیکی، سوغات و صنایع دستی را عرضه می‌کند. همچنین مرکز خرید الماس شرق دارای آبنما، سالن سینما، آکواریوم و شهربازی کودکان نیز هست.
نشانی: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی
برای زمان بندی آسانتر و بهتر بازدید از مشهد می‌توانید از راهنمای سفر مشهد سفرمارکت هم بهره ببرید.
مراکز خرید مشهد

بازار گوهر شاد


بازار گوهر شاد در زمین‌های متعلق به موقوفات گوهرشاد ساخته شده است و طیف متنوعی از کالاها مانند صنایع دستی تا لوازم خانگی و مصرفی روزمره را شامل می‌شود.
نشانی: مشهد، بلوار سازمان آب
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است