برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما مشهد تهران

در سفرمارکت می‌توانید بلیط هواپیمای پرواز مشهد به تهران را خریداری کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تهران
همه فرودگاه ها (THR)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیمای مشهد به تهران


بلیط هواپیمای مشهد تهران برای مسافران و گردشگرانی که بین تهران و مشهد رفت و آمد می‌کنند، یکی از اقلام مهم سفر است. بلیط هواپیما مشهد به تهران شما را از مشهد، مرکز استان خراسان رضوی به پایتخت ایران می‌رساند. از همین رو پرواز مشهد تهران، پرواز مهم و راهبردی در صنعت هوانوردی داخلی به شمار می‌رود. زیرا شهر نخست و شهر دوم کشور را به هم پیوند می‌دهد. در این نوشته بیشتر درباره بلیط مشهد تهران و چگونگی تهیه آن صحبت می‌کنیم.

بلیط هواپیمای مشهد تهران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟


بلیط هواپیمای مشهد تهران برای گروه‌های مختلفی از مسافران و گردشگران جذاب است و می‌تواند به آنان در سفرشان کمک کند. گروه نخست گردشگران تهرانی هستند که پیش از آغاز سفر یا در حین سفر به دنبال خرید بلیط و قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد هستند یا می‌خواهند بلیط مشهد به تهران را خریداری کنند. گروه دوم اهالی مشهد هستند که با اهداف گوناگونی قصد سفر به پایتخت را دارند. حال این انگیزه می‌تواند کاری و مربوط به کسب و کار باشد و شاید هم گردشگری و بازدید از جاذبه های تهران. اما صاحبان کسب و کار، مدیران اداری دولتی و غیردولتی و کسانی که با اهداف کاری بین تهران و مشهد در تردد هستند، متقاضی دیگر پرواز مشهد تهران هستند.

با بلیط هواپیمای مشهد تهران می توانید از مرکز استان خراسان رضوی به پایتخت آمده و برج آزادی تهران را هم ببینید.

چگونه بلیط مشهد تهران را ارزانتر خریداری کنیم؟


اگر قصد دارید با خرید بلیط تهران به مشهد سفر کنید با این پرسش رو به رو شده‌اید که چگونه از میان این همه سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما بهترین و ارزان ترین بلیط مشهد به تهران را تهیه کنید. زیرا هم کدام از این سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما، حاشیه سود متفاوتی دارند و برای یک پرواز مشخص، چندین قیمت مختلف در اینترنت دیده می‌شود. سفرمارکت با قابلیت های فنی اش مشکل شما را حل کرده است. برای خرید ارزان ترین بلیط پرواز مشهد تهران کافی است وارد سایت سفرمارکت شوید و با تعیین تاریخ سفر خود از مشهد به تهران، یک جستجوی ساده انجام بدهید. سفرمارکت که موتور جستجو تخصصی بلیط هواپیما و تور است، قیمت همه بلیط های مشهد به تهران را در ساعت‌های مختلف روز و از ایرلاین های مختلف که توسط آژانس ها و سایت های مختلف عرضه شده‌اند را یکجا گردآوری کرده و به شما نمایش می‌دهد. شما با مقایسه در لحظه و آسان قیمت های آژانس های گوناگون می‌توانید ارزان ترین و بهترین بلیط هواپیما مشهد تهران را تهیه کنید.

پرواز مشهد تهران چه زمانی گران و چه زمانی ارزانتر است؟


در زمان مناسبت های مذهبی، آخر هفته ها و تعطیلات سراسری چند روزه، سفرهای بین تهران و مشهد متقاضیان بیشتری می‌یابد و نتیجه این رشد تقاضا، افزایش قیمت بلیط هواپیمای مشهد تهران است. فصل‌های معتدل سال مانند بهار و پاییز هم از جمله مواقعی است که افزایش قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد رخ می‌دهد. در نقطه مقابل در فصل های سرد سال مثل زمستان و در روزهای میانی هفته، سفرهای بین تهران و مشهد کاهش پیدا کرده و در نتیجه بلیط لحظه آخری مشهد به تهران هم ارزان تر می‌شود.

مسافران پرواز مشهد تهران از فرودگاه شهید هاشمی نژاد بهره می برند.

بلیط هواپیمای مشهد به تهران بین کدام فرودگاه ها تردد می کند؟


مهمترین فرودگاه شهر مشهد که پروازهای داخلی و خارجی به این شهر و استان خراسان رضوی را پوشش می‌دهد، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد است. اما در تهران، به سبب آنکه پرواز مشهد تهران یک پرواز داخلی است، فرودگاه مهرآباد، میزبانی از آن را بر عهده دارد. طول پرواز مشهد به تهران چیزی در حدود ۱ ساعت و نیم زمان می‌برد. تقریبا همه ایرلاین های داخلی پرواز تهران مشهد را عرضه می‌کنند. چون این مسیر از موفق ترین و محبوب ترین مسیرهای سفر هوایی است.

چه سوغاتی را با خود به تهران بیاوریم؟


فرقی نمی کند ساکن مشهد باشید و بخواهید به تهران سفر کنید و از اقوام دیدن کنید و یا تهرانی باشید و بخواهید با بلیط هواپیما مشهد تهران به این شهر سفر کنید. اینکه چه سوغات یا رهاوردی با خود به همراه داشته باشید، نکته جالبی است. اگر بخواهید سنگ تمام بگذارید، زعفران گزینه نخست رهاوردهای شهر مشهد است. در بین صنایع دستی هم زیورآلات با سنگ فیروزه، گزینه محبوب و پرطرفداری است. زرشک سرخ خراسان، هل و گیاهان دارویی معطر دیگر رهاوردهایی هستند که می‌توانید بنا به سلیقه مخاطبانتان از آنها بهره ببرید.