search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu
هوشی مین keyboard_arrow_down close

هوشی مین

flight
بلیط هواپیمای هوشی مین
nature_people
تور هوشی مین
label
رزرو هتل

درباره هوشی مین

هو شی مین (Ho Chi Minh City) که سایگون هم نامیده می‌شد، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ویتنام است که در جنوب آن قرار گرفته است. نام هوشی مین برگرفته از نخستین نخست‌وزیر و رئیس‌جمهور ویتنام و رهبر حزب کارگری و کمونیستی گرفته شده است.
هوشی مین

تاریخچه هوشی مین


سایگون یا هوشی مین از گذشته، شهری مهم در ویتنام بوده است. هوشی مین در دوران حضور امپراتوری خمر و سپس استعمار فرانسه، شهری کلیدی بوده است و نام‌های متعدد این شهر نیز اشاره به دوران فرمانروایی هر کدام از این قدرت‌ها دارد. در زمانی که ویتنام به دو بخش کمونیستی (در شمال) و ضدکمونیستی (در جنوب) تقسیم شده بود، هوشی مین یا سایگون نماینده نظام کاپیتالیستی بود و آمریکا هم از آن در جنگ ویتنام پشتیبانی می‌کرد. پس از سقوط سایگون و شکست ویتنام جنوبی، هوشی مین، نام جدید این شهر شد.

آب و هوا و زمان مناسب برای سفر به هوشی مین


شهر هوشی مین دارای آب و هوای گرمسیری است و به سبب نزدیکی به اقیانوس و خط استوا، دارای رطوبت بالایی است. هوشی مین دارای دو فصل اصلی است. یک فصل بارانی که شامل تابستان و پاییز است و یک فصل خشک که شامل زمستان و بهار می‌شود. از همین رو فصل مناسب برای سفر به این منطقه بدون با باران‌های سیل آسا روبرو شوید، زمستان و بهار است.

جاهای دیدنی هوشی مین


هوشی مین به عنوان بزرگترین شهر ویتنام دارای جاذبه های شهری متعددی است و هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می‌کند. بازار بنتان، دفتر مرکزی پست سایگون، کاخ استقلال، کلیسای جامع نوتردام سایگون و موزه یادبود جنگ ویتنام از جمله این مراکز هستند. همچنین پارک سویی تین که با الهام از نمادهای بودایی ساخته شده و باغ گیاه‌شناسی و باغ وحش سایگون و پارک دام سن، از جاذبه های شهری جدید هوشی مین هستند.
هوشی مین

فرودگاه هوشی مین


مهمترین فرودگاه شهر هوشی مین ، فرودگاه بین المللی تن سان نات است که در سال‌های اخیر به واسطه رشد صنعت گردشگری در این کشور، توسعه پیدا کرده است.

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما هوشی مین و یا رزرو هتل هوشی مین در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید ارزانترین تور هوشی مین را خریداری نمایید.