search
menu

مرکز خرید مارمارا فروم استانبول

[ پنهان کردن ]
نحوه رفتن به مرکز خرید مارمارا فروم استانبول
مرکز خرید مارمارا فروم استانبول (Marmara Forum) یکی از مراکز خرید استانبول است که در محله عثمانیه استانبول قرار گرفته است. مرکز خرید مارمارا فروم مجموعه‌ای از برندهای مشهور ترکیه‌ای و جهانی را در خود گردآورده و رضایت مشتریان و گردشگران را از دید خدمات دهی به دست آورده است.
مرکز خرید مارمارا فروم با معماری ویژه‌ای که با روح شهر استانبول هماهنگ است در مرکز این شهر زیبا قرار گرفته و دسترسی خوبی را برای مخاطبانش فراهم کرده است.
مرکز خرید مارمارا فروم استانبول
مرکز خرید مارمارا فروم بسیار به محدوده خیابان مرتر استانبول نزدیک است و شما به کمک حمل و نقل عمومی به راحتی می‌توانید خود را به آن برسانید.
مرکز خرید مارمارا فروم با ۳۰۰ برند ترکیه‌ای و جهانی جایی است که هر کالای جدید و به روزی را می‌توانید در مساحتی ۱۳۵ هزار متر مربعی دریافت کنید.
برندهایی مانند اچ اند ام، زارا، مارکس اند اسپنسر، ال سی واکیکی، مانگو و لاکوسته از جمله برندهای حاضر در این مرکز خرید هستند. مرکز خرید مارمارا فروم استانبول کالاهایی مانند لباس زنان، مردان، کودکان، ساعت و جواهرات را در خود جای داده و عرضه می‌کند.
همچنین بخش بزرگی از مرکز خرید فروم به تفریحات، سرگرمی و فناوری اختصاص داده شده و به همین دلیل نسل جوان توجه زیادی به این مرکز خرید نشان می‌دهند. بسیاری از رویدادهای فرهنگی و فشن و مد در مرکز اجتماعات مارمارا فروم برگزار می‌شود. همچنین سالن‌های نمایش فیلم و زمین بولینگ بخش دیگری از امکانات رفاهی و تفریحی مرکز خرید مارمارا فروم هستند. ۱۶ پرده نمایش در مجموعه سینمایی مرکز خرید مارمارا فروم وجود دارد و آن را تبدیل به یکی از بزرگترین مجموعه‌های سینمایی در جهان کرده است.
مرکز خرید مارمارا فروم استانبول
همچنین فود کورت مارمارا فروم ۶۰ رستوران با برندها و منوی غذایی گوناگون از ترکیه‌ای، فست فود و بین المللی را در خود جای داده است. علاوه بر همه اینها مرکز خرید مارمارا فروم استانبول دارای بخش بزرگی ویژه کودکان است و علاوه بر پوشاک، اسباب بازی و لوازم کودکان، یک زمین بازی مجهز نیز دارد.


نحوه رفتن به مرکز خرید مارمارا فروم استانبول


برای رفتن به این مرکز خرید، می‌توانید در ایستگاه مترو زیتون بورنو (Zeytinburnu ) پیاده شوید و خیابان Çobançeşme Koşuyolu را ادامه دهید تا به مارمارا فروم برسید.
علاوه بر این، اتوبوس‌های 93 t میدان تکسیم نیز به سمت این مرکز خرید حرکت می‌کنند.
آدرس مرکز خرید مارمارا فروم استانبوا: Osmaniye, Çobançeşme Koşuyolu Cd. No:3, 34100 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
1
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
صیاد عزیززاده
۰۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۶‌

خوب بود
people_outlineخانواده (فرزند خردسال)
todayخرداد