search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی

$$
رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی یکی از رستوران‌های محبوب کوش آداسی ترکیه است. رستوران ماری و بیسترو در نزدیکی لانگ بیچ (ساحل بلند) کوش آداسی قرار گرفته و یک رستوران ساحلی به شمار می‌رود و بین گردشگرانی که به ساحل کوش آداسی می‌روند بسیار محبوب است.

رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی Mare Restaurant & Bistro Kusadasi یک رستوران خانوادگی با غذاها و استانداردهای اروپایی است. رستوران ماری غذاهای با سبک اروپایی هلندی، بلژیکی و استیک را در کنار غذاهای دریایی و مدیترانه‌ای بومی منطقه سرو می‌کند.

غذاهای این رستوران با محصولات کشاورزی و محلی بومی و با روش غذاهای خانگی تهیه می‌شود. فقط غذاهای این رستوران بین‌المللی نیستند. کارکنان این رستوران هم به زبان‌های آلمانی، انگلیسی، ترکیه‌ای، هلندی و فرانسوی صحبت می‌کنند. غذاهای ویژه گیاهخواران، وگان‌ها، بدون گلوتن و غذاهای حلال از جمله منوهای مختلف این رستوران است. در رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی می‌توانید هم در فضای بسته و هم در فضای باز و خوش آب و هوای آن غذایتان را میل کنید.

اینترنت بی سیم رایگان در رستوران در دسترس شماست و کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیز پذیرفته می‌شود. برای کودکان صندلی مخصوص و برای سالمندان و معلولان هم مسیر دسترسی مناسب در نظر گرفته شده است. در پیرامون و هم در پارکینگ رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی می‌توانید خودروتان را پارک کنید و هزینه‌ای هم نپردازید. انواع نوشیدنی‌ها در این رستوران سرو می‌شود. نیروی انسانی مهمان‌نواز و دوست‌داشتنی از نقاط قوت رستوران ماری کوش آداسی است.

مهمانان رستوران ماری و بیسترو کوش آداسی از غذاهای رستوران رضایت زیادی داشته‌اند. چه غذاهای گیاهی و چه قهوه، پیتزا یا کوفته قلقلی‌ها و دیگر خوراک‌های آن. در مجموع این رستوران با توجه به کیفیتی که دارد قیمت‌های مناسبی را به شما عرضه می‌کند.


با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای رزرو هتل کوش آداسی در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید مناسبترین هتل های کوش آداسی را رزرو نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر نوع خرید بلیط هواپیما یا رزرو تور داخلی و خارجی به سفرمارکت مراجعه کنید.
امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
directions_car پارکینگ دارد
wifi wifi دارد
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
nature_people میز و صندلی در فضای باز
directions_walk بیرون بر
smoking_rooms سیگار کشیدن ممنوع
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است