search
menu

رستوران هالیدی این کوش آداسی

$$
رستوران هالیدی این کوش آداسی غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای بسیار لذیذی دارد که می توانید آن را تجربه کنید. در شهر کوش آداسی شناختن یک رستوران باکیفیت که در تمام ساعات شبانه‌روز باز باشد می‌تواند تجربه دل‌پذیری را برایتان رقم بزند. تصور کنید نیمه‌های شب احساس گرسنگی کرده باشید و به دنبال جایی برای خوردن کباب یا غذاهای خیابانی باشید، اینجاست که چراغ‌های روشن رستوران هالیدی این احساس شور و شعف را به شما منتقل می‌کند و شبی به یادماندنی را در خاطراتتان ثبت می‌کند. به هر حال اگر راهتان به کوش آداسی افتاده باشد، قیمت‌های معقولانه، سرویس‌دهی عالی کارکنان kusadasi holiday inn restaurant ، موقعیت مکانی و کیفیت غذاها شما را به رستوران هالیدی این می‌کشاند.

به اعتقاد اهالی شهر کوش آداسی پیده‌ یا همان پیتزای ترکی، لاهماجون یا همان پیتزا به سبک عربی و کباب‌ والی رستوران هالیدی این در کل شهر نظیر ندارند. کباب‌های این رستوران با گوشت مرغ، بره، گوساله و با ادویه‌های ترکی طبخ شده و به همراه فلفل‌های تند و گوجه فرنگی سرو می‌شوند. میزهای این رستوران نقلی تنها به محوطه داخلی ساختمان ختم نمی‌شوند، اگر ماه‌های گرم به آن‌جا سر زده باشید از همان چند صد متری، میز و صندلی‌های فضای باز رستوران را می‌بینید که محل دنج و راحتی برای نشستن هستند. هالیدی این همیشه پر از مشتری است و احتمالا باید چند دقیقه منتظر خالی شدن میزها باشید ولی همان‌طور که گفتیم امتحان غذاهای این رستوران ارزشش را دارد.

در منوی رستوران هالیدی این کوش آداسی غذاهایی مثل کباب سلطان، کباب آدانا، کباب شیش، کاوورما هم جزو بهترین‌های هالیدی این هستند، همان‌طور که از منوی رستوران پیداست، اینجا به هیچ وجه مناسب گیاه‌خواران عزیز نیست ولی خوردن صبحانه در هالیدی این مناسب هر نوع ذائقه‌ای است. اگر بعد از میل غذا هنوز کاملا سیر نشده‌اید باقلواهای باقلوا فروشی مجاور رستوران هالیدی این شهر کوش آداسی را امتحان کنید و یا در همین‌جا دسر و چای سفارش دهید. باقلوا فروشی بغل رستوران بستنی‌های خوشمزه‌ای هم دارد.

امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
wifi wifi دارد
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
nature_people میز و صندلی در فضای باز
directions_walk بیرون بر
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است