search
menu

کافه رستوران استانبول کباب

$
کافه رستوران استانبول کباب در مرکز گردشگری شهر استانبول قرار گرفته است. کباب استانبول همانطور که از نامش پیداست، خوراک‌های محلی ترکیه‌ای و کباب مهمترین غذای سرو شده‌اش است. به مانند خوراک‌های سنتی این رستوران، موقعیت رستوران کباب استانبول هم در کنار مکان‌های تاریخی و گردشگری قرار گرفته است.
رستوران کباب استانبول از سال ۱۹۹۸ آغاز به کار کرده است و در همه این سال‌ها با استقبال گردشگران از کشورهای مختلف جهان رو به رو بوده است.

شما در کافه رستوران استانبول کباب می‌توانید همه وعده‌های غذایی را از صبحانه تا نیمه‌شب سفارش دهید و میل کنید. همچنین انواع نوشیدنی‌ها هم در کنار خوراک‌های مفصل و متنوع سرو می‌شود.

کافه رستوران استانبول کباب همچنین امکان سفارش غذا به صورت بیرون بر هم دارد. شما برای میل غذایتان می‌توانید هم از بخش سرپوشیده و از هم بخش فضای باز رستوران استفاده کنید.
غذاهای دریایی، باربیکیو، غذاهای مدیترانه‌ای و آسیای میانه از دیگر غذاهای رستوران کباب استانبول در کنار منوی متنوع غذاهای محلی ترکیه‌ای است. خوراک بره و دیگر کباب‌های اصیل ترکیه‌ای این رستوران بسیار معروف و محبوب هستند.

نما و چشم‌انداز ویژه و چشمگیر کافه رستوران استانبول کباب به بافت سنتی-تاریخی استانبول، از دیگر نقاط برتری آن به شمار می‌رود. موزه و کلیسای ایاصوفیه (حقیا صوفیا) در فاصله کمی از این رستوران جای گرفته است.

کارکنان کافه رستوران استانبول کباب بسیار خوش‌برخورد هستند و از مزایای رستوران استانبول کباب به شمار می‌روند. با توجه به اینکه این رستوران در گروه قیمتی به صرفه است، با وجود فضای نسبتا ساده و غیرلوکس آن، کیفیت خدمات و غذای عالی دریافت خواهید کرد.
امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
nature_people میز و صندلی در فضای باز
directions_walk بیرون بر
smoking_rooms سیگار کشیدن در فضای باز آزاد
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

1
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
آناهیتا پوربهمن
۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۸‌

عالییییی
people_outlineزوج
todayبهمن