search
menu

رستوران گالاکتیون استانبول

$
رستوران گالاکتیون استانبول بی تردید یکی از رستوران هایی است که با غذاهای سنتی و دلچسب خود نام شهر استانبول را سر زبان ها انداخته است. باوجوداینکه غذاهای سنتی کشور ترکیه با ذائقه اکثر ما ایرانیان سازگار است، اما چشیدن طعم غذاهای این کشور در درازمدت ممکن است باعث دل‌زدگی ما شود. اما اگر در استانبول بسر میبرید، به‌هیچ‌وجه جای نگرانی نیست؛ زیرا شهر استانبول مملو از رستورانهای باکیفیت خارجی است و رستوران گالاکتیون istanbul galaktion restaurant می تواند طعم دلچسب غذاهای سنتی را در اختیارتان قرار دهد.

رستوران گالاکتیون استانبول در محله مؤید زاده استانبول واقع شده است و از فضایی دلربا و منویی دلچسب تشکیل‌شده و توسط یک خانواده گرجستانی اداره می شود. جالب است بدانید که منوی این رستوران از غذاهایی خوش طعمی مانند خینکالی (Khinkali)، خاچاپوری (Khachapuri)، گلخوری (Glekhuri) و دیگر غذاهای سنتی کشور گرجستان تشکیل شده است. گفتنی است که پیش غذاها و دسرهای رستوران گالاکتیون بسیار خوشمزه و لذیذ بوده و مورد تحسین بسیاری از گردشگران در سایت های مختلف قرار گرفته است. بنابراین فراموش نکنید که سالادهای خوشمزه رستوران گالاکتیون استانبول که مکمل غذاهای چرب و چیلی گرجستانی رستوران گالاکتیون هستند را امتحان کنید تا اشتهای خود را در حین خوردن غذاهای خوشمزه این رستوران از دست ندهید.

از دیگر نکات جالب رستوران گالاکتیون دکوراسیون داخلی و فضای آرامشبخش آن است. شما در بدو ورود به رستوران خواهید دید که دیوارهای رستوران با قابهایی از آثار فاخر هنری نقاشان گرجستان تزئین شده است؛ این کار جالب صاحبان رستوران، حال و هوای خاصی را به رستوران بخشیده و باعث شده که میهمانان احساس کنند که در مکانی واقع در گرجستان غذای خود را نوش جان میکنند.

هزینه اندک غذا علیرغم کیفیت و طعم بسیار خوب آن، فضای دنج و آرامشبخش رستوران گالاکتیون استانبول ، امکان رزرو، پذیرایی و امکان سفارش غذایی مخصوص رژیم گیاهخواران سبب شده است که رستوران گالاکتیون به یکی از بهترین رستورانهای خارجی ترکیه مبدل شود.

در آخر باید گفت که رستوران گالاکتیون شهر استانبول از کارکنانی مؤدب، مثبت اندیش و سختکوش تشکیل شده است؛ افرادی که تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به میهمانان خود، به کار خواهند بست تا میهمانان تازه‌وارد خود را به مشتریان دائمی خویش مبدل سازند.


امکانات رستوران
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است