search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

مراکز خرید قشم

[ پنهان کردن ]
بازار قدیم قشم
مرکز خرید سیتی سنتر ۱ و ۲
مرکز خرید فردوسی قشم
مرکز خرید ستاره قشم
مراکز خرید خیابان ولیعصر
مراکز خرید قشم را می‌توان بدون شک یکی از مهمترین جاهای دیدنی قشم دانست. زیرا قشم منطقه آزاد تجاری است و کالاهای وارداتی با کمینه تعرفه گمرکی وارد آن شده و خرید از آن برای مسافران و گردشگران خیلی بهینه و به صرفه است. شما در مراکز خرید قشم می‌توانید انواع پوشاک، شکلات، تنقلات و مواد خوراکی خارجی، لوازم الکترونیکی، لوازم بهداشتی و آرایشی و اقلام دیگر را تهیه کنید. اما این مجموعه کالاها از دید کیفیت بسیار با هم ممکن است متفاوت باشند. پس باید با دقت به جستجوی کالاها بپردازید و به مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلف آنان بپردازید.
در این نوشته با برخی از مهمترین مراکز خرید قشم و فروشگاه‌های مشهور این جزیره زیبا آشنا می‌شویم:

بازار قدیم قشم


بازار سنتی و قدیمی قشم که در نزدیکی اسکله اصلی جزیره قشم یعنی اسکله شهید ذاکری قرار دارد، بازار قدیمی شهر است که بخش‌هایی از آن سرپوشیده و بخش‌هایی روباز است. در بازار قدیم شما می‌توانید مجموعه گسترده‌ای از اقلام و لوازم مصرفی و پوشاک و لوازم آرایشی را بیابید.
نشانی: قشم، حد فاصل خیابان امام خمینی و خیابان غفاری

مرکز خرید سیتی سنتر ۱ و ۲


مرکز خرید سیتی سنتر ۱ و ۲ در دو طرف خیابان ولیعصر و در حد فاصل میدان امام قلی خان و ساحل قرار گرفته است. یک پل هوایی، دو مرکز خرید سیتی سنتر ۱ و ۲ را به هم متصل می‌کند. مرکزخرید دو قلو سیتی سنتر قشم، یکی از مراکز خرید نوظهور و تازه تاسیس قشم است و توانسته جایگاه مهمی در بین مراکز خرید قشم باز کند.
نشانی: قشم، میدان امام قلی خان، خیابانولیعصر، نرسیده به خیابان دریا
مراکز خرید قشم

مرکز خرید فردوسی قشم


مرکز خرید فردوسی، مجتمع اداری تجاری در سه طبقه است که دو طبقه اول آن نزدیک به ۴۵۰ واحد تجاری را در خود جای داده است.
نشانی: قشم، بلوار ولیعصر، بین خیابان فلسطین و میدان گلها

مرکز خرید ستاره قشم


مرکز خرید ستاره یکی از معروفترین و قدیمی‌ترین مراکز خرید قشم است و تا قبل از مراکز خرید جدیدتر، مشهورترین مرکز خرید قشم به شمار می‌رفت. مرکز خرید ستاره علاوه بر فروشگاه‌های متعدد حاضر در آن، دارای امکانات تفریحی مانند بازی‌های رایانه‌ای و بیلیارد و فودکورت است.
نشانی: قشم، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان گلها
مراکز خرید قشم

مراکز خرید خیابان ولیعصر


تعداد زیادی از مراکز خرید قشم در راستای خیابان ولیعصر متمرکز شده‌اند. این نزدیکی به گردشگران کمک می‌کند به آسانی در این خیابان قدم بزنند و به مراکز خرید مختلف سر بزنند. پس اگر به قشم رفتید، خیابان ولیعصر حدفاصل خیابان فلسطین تا خیابان دریا را حتما ببینید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است