search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

درگهان قشم و مراکز خرید آن

[ پنهان کردن ]
درگهان بخشی از جزیره قشم است که در شمال جزیره قرار گرفته و جایی در میان شهر قشم و بندر لافت است. درگهان که در اصل بندر درگهان نام دارد، یکی از مراکز تجاری جزیره قشم است و بعد تجاری آن برای گردشگران گاه از خود شهر قشم هم پیشی می‌گیرد.
درگهان شهر بندری کوچکی است که دارای یک میدان اصلی به نام درگهان و چند خیابان اصلی به نام ناخدا و جاشو دارد که همه پیرامون شغل‌های دریایی در این شهر است. درگهان از جمله بندرها کهن و تاریخی ایران در خلیج فارس است.

بازار نخل


بازار نخل درگهان از یک سو رو به دریا است و از سوی دیگر، معماری چشمگیری در ساخت آن به کار رفته است. بازار نخل از جمله مراکز فروش عمده لباس است و نزدیک به ۲۰۰ فروشگاه در آن قرار دارد.
درگهان قشم و مراکز خرید آن

مراکز خرید درگهان


یکی از مهمترین جاهای دیدنی درگهان مراکز خرید درگهان است. مراکز خرید درگهان در نزدیکی بندر قدیمی و در کنار دریا قرار گرفته است. مهمترین ویژگی و برتری مراکز خرید درگهان این است که به سبب نزدیکی آنها به همدیگر، شما برای رفتن از یکی به دیگری، نیازی به کرایه تاکسی ندارید.

مرکز خرید اطلس


مرکز خرید اطلس رو به روی مرکز خرید و بازار نخل قرار گرفته است. شما در مرکز خرید اطلس قشم می‌توانید کیف و کفش و لوازم دیگر را با قیمت‌های مناسب تهیه کنید.

مرکز خرید دو دلفین


مرکز خرید دو دلفین از مراکز خرید مشهور قشم و درگهان به شمار می‌رود. مرکز خرید دو دلفین، مجتمعی دو طبقه به رنگ نارنجی است و طیف متنوعی از پوشاک و اکسسوری را به صورت خرده و عمده می‌توانید در آن پیدا کنید.
درگهان قشم و مراکز خرید آن

بازار قدیم درگهان


بازار قدیم درگهان که بازار سنتی این شهر جزیره قشم است، با راهروهای تو در تویی که دارد، شما را ترغیب می‌کند در آن بگردید و در بین فروشندگان مختلف، کالاهای گوناگون را پیدا کنید.

مرکز خرید دریا


مرکز خرید دریا که بین اهالی درگهان به بازار دریا مشهور است، با جا دادن ۱۵۰۰ مغازه در دو طبقه، یکی از بزرگترین مراکز خرید درگهان قشم است.

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما قشم و یا رزرو هتل قشم در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید ارزانترین تور قشم را خریداری نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر نوع خرید بلیط هواپیما یا رزرو تور داخلی و خارجی به سفرمارکت مراجعه کنید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است