search
menu

رستوران مرکز ات لوکانتاسی وان

$$
رستوران مرکز ات لوکانتاسی وان یکی از بهترین رستوران‌های شهر وان است که بهترین کباب‌های این شهر در آن طبخ می‌شود. همان‌طور که از نام این رستوران یعنی Merkez Et (که به معنای مرکز گوشت بوده) معلوم است، تمرکز این رستوران بیشتر روی کباب‌های خوشمزه با استفاده از گوشت‌های درجه‌یک و تازه است و به نظر می‌رسد که رستوران مرکز ات لوکانتاسی توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد. چرا که هم از لحاظ قیمت نسبت به سایر رستوران‌های هم‌رده خود بسیار مناسب بوده و هم از لحاظ کیفیت و طعم بی‌نظیر گوشت و کباب‌هایش حرف اول را در شهر وان می‌زند.

نکته جالب این است که رستوران مرکز ات لوکانتاسی وان در نزدیکی مرکز خرید تورکوز مال قرار دارد و شما می‌توانید بعد از یک روز بسیار خسته‌کننده و خریدهای طولانی‌مدت به این رستوران سر زده و دلی از عزا در بیاورید. رفتار کارکنان رستوران مرکز ات لوکانتاسی بسیار گرم و صمیمی بوده و آن‌ها پذیرای تمام گردشگران از نقاط مختلف جهان هستند و با همه با احترام و ادب برخورد می‌کنند.

لازم به ذکر است که بیرون رستوران مرکز ات لوکانتاسی وان فضای کافی برای پارک کردن وجود دارد و اگر روزی قصد داشتید با ماشین شخصی‌تان به شهر وان سفر کنید این رستوران فضای کافی برای پارک کردن ماشینتان را خواهد داشت. فضای داخلی رستوران بسیار دل‌نشین و آرام بوده و طراحی داخلی و نورپردازی آن حس آرامش را به تمام مشتریان القا می‌کند. علاوه بر تعاریف متعددی که در وصف گوشت‌های تازه و کباب‌های بی‌بدیل رستوران مرکز ات لوکانتاسی کردیم، لازم است در مورد مزه بی‌نظیر دوغ‌های محلی آنجا نیز برایتان تعریف کنیم و بگوییم که حتما دوغ‌های محلی‌اش را نیز امتحان کنید. یکی دیگر از نقاط قوتی که رستوران مرکز ات لوکانتاسی وان دارد، طبخ نان تازه و بسیار خوشمزه است. چرا که خوردن کباب خوشمزه به همراه نان داغی که تازه از تنور بیرون درآمده باشد لذت غیرقابل وصفی دارد.

امکانات رستوران
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
directions_car پارکینگ دارد
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است