search
menu

باغ جادویی تارمین تایلند

[ پنهان کردن ]
معرفی باغ جادویی تارمین
باغ جادویی تارمین کجاست؟
داخل باغ جادویی تارمین
چطور به باغ جادویی تارمین برویم؟
فاصله هتل های و اقامتگاه های نزدیک به باغ جادویی تارمین تایلند چقدر است؟
کدام رستوران‌ها در نزدیکی باغ جادویی تارمین قرار دارند؟
فاصله باغ جادویی تارمین تا جاهای دیدنی اطراف
باغ‌ها همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای گردش و استراحت محسوب می‌شوند. درختان سرسبز و گیاهانی که در باغ وجود دارند همگی حس آرامش و سرزندگی را به انسان انتقال می‌دهند. باغ‌ها در هرکجای دنیا که باشند هیچ فرقی ندارد و شما این آرامش را از اعماق وجود خود حس خواهید کرد. در این مقاله قصد داریم تا شما را به کشوری که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است و این روزها به‌عنوان یکی از سه مقصد گردشگری محبوب در بین مردم ایران و حتی دیگر مردم جهان قرار گرفته است ببریم. جاذبه‌های تاریخی و بناهای مذهبی، سواحل جذاب و دیدنی با آب‌های‌ شفاف و زلال از جمله دلایلی هستند که بیشتر توریست‌‌ها بلیط هواپیما بانکوک را برای بازدید از این منطقه جذاب خریداری می‌کنند. ولی اینار قصد داریم تا جایی متفاوت‌تر را برای شما معرفی کنیم: باغ جادویی تارمین تایلند. لطفاً با ما همراه باشید تا بیشتر با باغ جادویی تارمین تایلند آشنا شوید.
باغ جادویی تارمین تایلند

معرفی باغ جادویی تارمین


باغ جادویی تارمین تایلند که با نام باغ مخفی بودا هم شناخته می‌شود، در سال ۱۹۷۶ در تپه‌های کوه سامویی توسط یک کشاورز که کار اصلی وی رسیدگی به درختان میوه بود و ۷۷ سال سن داشت، ساخته شد و از همان سال کار خود را در باغ جادویی تارمین تایلند شروع کرد. وی در ابتدا شروع به ساخت چندین مجسمه و معبد در اطراف زمین سرسبز خانواده خود کرد و بعد باغ را گسترش داد. مجسمه‌هایی از حیوانات، خدایان و انسان‌ها در حالت‌هایی مختلف در این پارک قرار گرفته‌اند. نیم تونگسوگ استريال تا زمان مرگش در سن ۹۱ سالگی به کار برای توسعه باغ خود ادامه داد.

باغ جادویی تارمین کجاست؟


باغ مخفی بودا یا همان تارمین از جاهای دیدنی سامویی است که در بالای آبشار تارنیم قرار دارد. باغ جادویی تارمین با ظاهری بسیار اعجاب‌انگیز در جنگل‌های فوق‌العاده ساحل لامای واقع گردیده است. در طول مسیر؛ مناظر از داخل باغ‌ها و جاده منتهی به آن واقعاً جذاب و دیدنی است، در هر قدم شما می‌توانید توقف نمایید و از چشم‌اندازهای جزیره و مسیر لذت ببرید و لحظات خاطره‌انگیزی را تجربه نمایید.
طبیعت منطقه سامویی بقدری زیبا و منحصربه‌فرد است که پیشنهاد می‌کنیم دیدنش را از دست ندهید. همان‌طور که اشاره کردیم؛ باغ جادویی تارمین روی بلندی‌های مرتفع سامویی و در مجاورت آبشار کوچکی جای گرفته است. حتماً به همراه خود یک نقشه راهنما داشته باشید. جالب است بدانید که باغ جادویی تارمین تایلند تعدادی پیکره بتنی، عبادتگاه و آبشار هم دارد. مجسمه‌های حیرت‌انگیز و استثنایی این مکان کار دست یکی از اهالی منطقه است.
باغ جادویی تارمین تایلند

داخل باغ جادویی تارمین


باغ مخفی بودا در بالای تپه‌های داخل کوه سامویی پنهان شده است. وقتی وارد باغ می‌شوید در واقع مثل این است که داخل یک قلعه زیبا و یا یک دنیای متفاوت هستید. مناظر باشکوه و مجموعه‌ غیرمعمولی از مجسمه‌هایی کوچک و مینیاتوری در میان جنگل‌های سرسبز احاطه شده است. آبشار و نهری که از میان باغ جادویی سامویی می‌گذرد، محیط اطراف باغ را خنک و آرام کرده است، همه این زیبایی‌ها در سایه شاخ و برگ‌های انبوه جنگل قرار دارند.
درب ورودی از پله‌ها به سمت پایین باغ می‌رود. باغ جادویی تارمین یا همان باغ مخفی یک باغ با منظره زیبا با گل‌ها و درختان بومی کوهستان سامویی و تایلند و مجسمه‌های بودا با معانی مختلف است. یک نهر کوچک و مجموعه‌ای از آبشارهای مینیاتوری در میان باغ قرار دارد. همچنین دو بدنه سنگی که در جریان آب نهر قرار دارند، تصویر فوق‌العاده‌ای را خلق کرده‌اند. اگر شما با رزرو تور تایلند به باغ جادویی تارمین رفته باشید؛ راهنمای تور برای شما معانی این مجسمه‌ها را توضیح خواهد داد. به نظر می‌رسد که درختان و مجسمه‌ها مقداری تخیل را به کار گرفته‌اند و چند منظره غیرمنتظره را خلق کرده‌اند.
همچنین در نزدیکی ورودی، یک قسمت نشیمن کوچک با سوغاتی‌های معمولی سامویی وجود دارد. شما می‌توانید یک یادگاری از بازدید از باغ مخفی تارمین تایلند برای خود خریداری نمایید. اطراف باغ مخفی تارمین تایلند؛ تپه‌ها، مزارع دوریان، درختان بامبو و مزارع نارگیل در دره‌های شیب‌دار با مناظر خیره‌کننده از کوه سامویی، تا اقیانوس‌های دوردست قرار دارند.

چطور به باغ جادویی تارمین برویم؟


باغ‌های مخفی بودا در داخل سامویی، در شمال غربی ساحل لامای قرار دارند. برای ورود به باغ مخفی تارمین تایلند دو راه وجود دارد. راه اول هموار و بعدی دارای فراز و نشیب است که از بین درختان انبوه و رودخانه‌ها و کوه‌ها عبور می‌کند. اغلب خریداران بلیط هواپیما خارجی برای رسیدن باغ اولویتشان عبور از مسیر دوم است، چون مسیر دوم شگفتی بیشتری دارد و می‌توانند تمام جاذبه‌های طبیعت بکر منطقه سامویی را به نمایش گذارد.
تنها راه رسیدن به باغ جادویی تارمین؛ از طریق جنگل، رودخانه‌ها و کوه‌ها است. جاده‌هایی که از میان تپه‌ها می‌گذرند، چشمگیر هستند، اما به جاده اصلی متصل می‌شوند، چرخاندن ماشین روی تپه‌ای بسیار شیب‌دار با انحناها و سقوط در یک طرف ۱۰۰ متری می‌تواند جالب باشد. زمان سفر به باغ جادویی تارمین حدود ۲ ساعت طول می‌کشد و از پشت معبد لامای شروع می‌شود. انتخاب این مسیر فقط برای رانندگان باتجربه در فضای باز توصیه می‌شود.
راه دیگر برای رسیدن به باغ مخفی تارمین تایلند، شرکت در یکی از تورهای سافاری است. انتخاب تورهای سافاری بسیار جذاب و باارزش است. شما می‌توانید در راه در مرتفع‌ترین نقطه کوه سامویی که از شمال به جنوب به جزایر اطراف و همچنین سرزمین اصلی مشرف است، توقف کنید.
باغ جادویی تارمین تایلند

فاصله هتل های و اقامتگاه های نزدیک به باغ جادویی تارمین تایلند چقدر است؟


فاصله تا هتل کاسکاده تارا تقریبا: ۴٫۹ کیلومتر
فاصله تا هتل آیژن سکترت تقریبا: ۱۲٫۲ کیلومتر
فاصله تا هتل کریستال لامایی تقریبا: ۱۳٫۱ کیلومتر
فاصله تا هتل نیوهات تقریبا: ۱۳٫۷ کیلومتر
فاصله تا هتل جاسمین ریسورت تقریبا: ۱۳٫۱ کیلومتر

کدام رستوران‌ها در نزدیکی باغ جادویی تارمین قرار دارند؟


فاصله تا کافه رستوران اینجوی حدود: ۱۰٫۳ کیلومتر
فاصله تا رستوران کارما حدود: ۱۱٫۴ کیلومتر
فاصله تا رستوران کوب حدود: ۱۲٫۵ کیلومتر
فاصله تا رستوران تامروب موی حدود: ۱۲٫۶ کیلومتر
فاصله تا رستوران سان حدود: ۱۶ کیلومتر

فاصله باغ جادویی تارمین تا جاهای دیدنی اطراف


فاصله تا سنگ همپوشان: ۶٫۹ کیلومتر
فاصله تا آبشار نامانگ: ۸٫۳ کیلومتر
فاصله تا باغ وحش ببر: ۹٫۷ کیلومتر
فاصله تا اسکه تونگ کروت: ۱۳٫۳ کیلومتر
فاصله تا ساحل چاونگ : ۱۹ کیلومتر

فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است