برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید
ایوا، دستـیار هـوشمـنـد سفـرمـارکـت ایوا دسـتیار صــوتی و هوشــمندیه که بهترین بلیط هــواپیما رو بــرات پیدا می‌کنه و برای سفر بهت مشاوره میده. کافیه باهاش صحبت کنی و مقصدت رو بهش بگی!اگه می‌خوای از اولین کاربرانی باشــی که کار کردن با ایوا رو تـجربه می‌کنه، کافیه روی کادر زیر کلیک کنی و اطلاعــات کــاربریت رو وارد کـنی!
با این محصول چکار می‌تونی بکنی؟ فقط با صحبت کردن با ایوا می‌تونی مشاوره سفر بگیری و بلیط هواپیما پیدا کنی. با کمک ایوا می‌تونی ارزون‌قیمت‌ترین بلیط رو پیدا کنی
به ایوا بگو چه زمانی، کجا می‌خوای سفر بری؟ تا بهترین قیمت رو برات پیدا کنه مقصد و روز سفرت رو بگو تا ایوا تمام بلیط‌های اون مقصد رو برات پیدا کنه. حتی می‌تونی انتخاب کنی پروازت صبح باشه یا شب!
می‌خوای بدونی وقتی به مقصد رسیدی کجاها رو ببینی؟ از ایوا بپرس ایوا در عرض چند ثانیه دیدنی‌ترین جاذبه‌های مقصد رو بهت میگه تا جایی رو از قلم نندازی و سفرت بی‌نظیر باشه!
بهترین زمان سفر از نظر قیمتی رو از ایوا بپرس! ایوا می‌تونه بهت بگه چه زمانی از سال قیمت سفر به مقصد موردنظرت کمتر میشه تا بتونی با صرف کردن کمترین هزینه به مقصد موردعلاقه‌ات سفر کنی!
می خوای کل هزینه‌های سفرت رو از قبل پیش بینی کنی؟ از ایوا بپرس ایوا هزینه‌های سفری که در پیش داری رو برات پیش‌بینی می‌کنه تا بهتر بتونی برنامه‌ریزی کنی و حسابی بهت خوش بگذره!
شرایط ویزا گرفتن رو نمی‌دونی؟ از ایوا بپرس ایوا تمام اطلاعات ضروری برای اخذ ویزا رو بهت میگه؛ اینطوری می‌تونی تو کمترین زمان و بدون دردسر ویزات رو بگیری!
برنامه‌ی سفرت رو نمی‌دونی؟ از ایوا بپرس ایوا می‌تونه با توجه به مقصد سفرت برات برنامه‌ی سفر بسازه تا دیگه برای مسافرت رفتن نگران هیچی نباشی! فقط کافیه بگی برای چند روز کجا میخوای سفر کنی

ایوا یک دستیار هوشمند است؛ شما می‌توانید با ایوا مکالمات صوتی یا متنی داشته باشید. شما می‌توانید از ایوا بخواهید تمام بلیط‌های پرواز در یک تاریخ و ساعت مشخص را به شما نشان دهد؛ همچنین می‌توانید قیمت بلیط یا نوع ایرلاین مورد نظرتان را نیز به ایوا بگویید تا نتیجه‌ی دقیق‌تری بگیرید.

ایوا از یکم دی ماه در اختیار علاقه مندان به تکنولوژی و سفر قرار می‌گیرد و اولیت برای کاربران سفرمارکت و کسانی که زودتر ثبت نام کرده اند می‌باشد. و پس از آن به مرور زمان در اختیار دیگر گروه ها قرار خواهد گرفت

خیر، استفاده از این دستیار هوشمند صوتی هیچ هزینه‌ای ندارد و کاملاً رایگان است.

هم‌اکنون با کمک ایوا می‌توانید بهترین بلیط هواپیما را جستجو کنید و همچنین برنامه سفر، راهنمای سفر، جاهای دیدنی و هر سوالی در حوزه سفر دارید را از ایوا بپرسید؛ همچنین در آینده‌ی نزدیک سرویس‌های دیگری نیز به این دستیار هوشمند صوتی اضافه می‌شوند.

با ثبت‌نام در همین صفحه، شما وارد یک لیست انتظار می‌شوید و می‌توانید از اولین کاربرانی باشید که کار کردن با اولین دستیار هوشمند سفر را تجربه می‌کنند