برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

تماس با سفرمارکت

وظیفه سفرمارکت به عنوان اولین بازار بزرگ سفر با قابلیت جستجو قیمت از بین صدها سایت و آژانس گردشگری، ایجاد بهترین و ارزشمندترین تجربه سفر با ارزانترین و بهترین قیمت برای شما است و در طول این مسیر همواره در کنار شما هستیم. چنانچه بخش پرسش‏های متداول را مطالعه کرده باشید بعید است که مشکلی باقیمانده باشد اما چنانچه بنابه هـر دلیلـی به مشـورت با همکاران یا بخش پشتیبانی سفرمارکت احتیاج دارید، مـی‌توانید از طریق راه های زیر با واحد مربوطه در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید که ۹۸۳۰۰۰۰۹۶۶۲ و ۹۸۳۰۰۰۸۳۱۹۰ تنها شماره‌هایی است که سفرمارکت؛ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.

تماس با سفرمارکت

ماموریت ما ایجاد بهترین و ارزشمندترین تجربه سفر برای شما است و در طول این مسیر در کنار شما هستیم، حالا اگه بخش پرسش‏های متداول را مطالعه کرده باشید و یا با همکاران ما در بخش چت (گفتگو آنلاین) در ارتباط بودید، بعید است که مشکلی باقیمانده باشه؛ اما در هر حال اگر بنا به هـر دلیلـی به مشـورت با همکاران ما و بخش پشتیبانیِ احتیاج دارید، مـی‌توانید از طریق اطلاعات زیر با واحد مربوطه در ارتباط باشید، چی بهتر از این که ما صدای شما رو بشنویم.
توجه داشته باشید که ۹۸۳۰۰۰۰۹۶۶۲ و ۹۸۳۰۰۰۸۳۱۹۰ تنها شماره‌هایی است که سفرمارکت؛ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.

arrow_downward
شرکت:  خدمات مسافرتی و گردشگری ایرسای آسمان تابناک ایرانیان
تلفن دفتر مرکزی:   ۹۶۶۲۱۶۶۲-۰۲۱
نشانی دفتر مرکزی:   تهران، خیابان ولیعصر، مابین پارک وی و تجریش، نبش کوچه مه لقا ملاح (کامران سابق)، ساختمان روشن، شماره ۷۰۱
کد پستی:  ۱۹۶۵۶۵۳۳۴۹
پست الکترونیک:  hi [at] safarmarket [dot] com
توجه:  در زمان ارسال ایمیل لطفا علامت "[at]" را به "@" و "[dot]" را به "." تغییر دهید
نام مدیر عامل:  مهدی نجفی
شماره ثبت:  ۸۹۴
شماره پروانه بهره‌برداری بند ب:  ۱۳۱۷۸

فرم تماس با ما