برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

مزایای خرید تور اقساطی از سفرمارکت

بدون نیاز به ضامن

تنها با دریافت اعتبار از دیجی‌پی و با داشتن چک صیادی یا سفته الکترونیک، بدون نیاز به ضامن می‌توانید اقساطی به سفر بروید.

اقساط بلندمدت

یک ماه پس از دریافت اعتبار از دیجی‌پی، بازپرداخت اقساط ۶ تا ۱۸ ماهه (به انتخاب شما) آغاز می‌شود.

دریافت آسان

فرایند دریافت اعتبار سفر از دیجی‌پی و خرید تور از سفرمارکت، آسان و بی‌دردسر است.

استفاده سریع

ثبت‌نام برای دریافت اعتبار از دیجی‌پی و خرید تور اقساطی از سفرمارکت، در کمتر از ۷ روز انجام‌شدنی است.

مراحل خرید تور اقساطی

در سایت یا اپ سفرمارکت فقط با وارد کردن شماره تلفن همراهت ثبت نام کن.
در بخش تور، از بین تورهای داخلی و خارجی، توری که می‌خوای رو انتخاب کن.

انتخاب درگاه دیجی‌پی

در مرحله پرداخت هزینه تور، شیوه پرداخت با اعتبار دیجی‌پی رو انتخاب کن.

پرداخت در دیجی‌پی

وقتی به سایت دیجی‌پی هدایت شدی، فرایند دریافت وام رو تکمیل کن تا خریدت نهایی بشه.

تورهای پیشنهادی

پرسش‌های متداول

خیر، همه تورهای داخلی و خارجی که در سفرمارکت عرضه شده‌اند را می‌توانید به صورت اقساطی خریداری کنید و هیچ محدودیتی در انتخاب تورها ندارید.

با توجه به اینکه شما اعتبار خود را از دیجی‌پی دریافت کرده‌اید، اقساط را هم در سامانه دیجی‌پی بازپرداخت می‌کنید.

شما می‌توانید متناسب با مقصد سفر خود و هزینه‌های آن، بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان از دیجی‌پی اعتبار دریافت کنید.

فرایند دریافت اعتبار از دیجی‌پی به دو صورت آنلاین و حضوری به انتخاب شما ممکن است. خرید تور از سفرمارکت هم کاملا آنلاین و اینترنتی انجام می‌شود.

برای دریافت اعتبار از دیجی‌پی نیاز به داشتن کارت ملی و چک صیادی به نام خود یا اقوام درجه یک و یا سفته الکترونیک است. پس از دریافت اعتبار، در زمان خرید تور از سفرمارکت تنها باید مشخصات مسافران، کد ملی (در سفرهای داخلی) و شماره پاسپورت با حداقل اعتبار ۶ ماهه (در سفرهای خارجی)، به درستی وارد شود.

مشاوره رایگان خرید تور : ۹۶۶۲۱۶۶۲

امکان خرید تور اقساطی سفرمارکت به گردشگران و مسافران کمک می‌کند بدون نگرانی از تامین نقدینگی کافی برای پوشش هزینه‌های سفر، با خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنند.

شما برای سفر با امکان بازپرداخت اقساطی، هیچ نیازی به داشتن ضامن یا فرایندهای پیچیده اداری و یا رفت و آمد به بانک ندارید. همه فرایند دریافت وام سفر و سپس خرید تور با اعتبار دریافتی در سفرمارکت، به صورت دیجیتال و آنلاین صورت می‌پذیرد. کل بازه زمانی تایید اعتبار و دریافت وام سفر، بسیار کمتر از چیزی است که فکر می‌کنید. شما بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان، امکان دریافت وام سفر دارید و برای دریافت این وام کافی است سفته الکترونیک ارائه کنید یا دارای چک صیادی به نام خود یا اقوام درجه ۱ باشید.

نگران بازپرداخت اقساط خود هم نباشید. زیرا می‌توانید بازه بازپرداخت اقساط را بین ۶ تا ۱۸ ماه، تنظیم کنید و قسط‌های وام سفر خود را به صورت آنلاین و آسان پرداخت کنید.

مزیت دیگر سفر اقساطی با سفرمارکت، دست باز شما برای انتخاب از میان همه تورهایی است که در سفرمارکت ارائه شده است. یعنی هیچ محدودیتی در انتخاب تورهای مسافرتی داخلی و خارجی پیش روی شما نیست و پس از انتخاب هر کدام از تورهای ارائه شده توسط صدها آژانس مسافرتی معتبر در سفرمارکت، می‌توانید آن را به صورت اقساطی خریداری کنید.