برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

موقعیت های شغلی

سفرمارکت تنها یک شرکت در صنعت گردشگری نیست. سفرمارکت یک خانواده‌ بزرگ و صمیمی است با اهدافی بلند مدت. ما می‌دانیم که رسیدن به رویاهای بزرگ با همکاری، سخت‌کوشی، انضباط، دوستی و همدلی به وجود می‌آید. اگر به دنبال دستیابی به رویاهای خود هستید، شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده باشید و رویای خودتان را با ما بسازید. ما استعدادهای شما را کشف می کنیم و همچون یک خانواده برای موفقیت، در کنار هم تلاش خواهیم کرد. ما در سفرمارکت با همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط را فراهم آورده‌ایم. بی‌تردید موفقیت های سفرمارکت نتیجه عزم همگانی تیمی خلاق در محیطی کارآمد و اثر بخش بوده است. برای رسیدن به رویاهایتان به ما بپیوندید.

موقعیت های شغلی

سفرمارکت فقط یک شرکت نیست. سفرمارکت یک خانواده‌ی بزرگ و صمیمی است. ما در سفرمارکت به دنبال رویاهای بزرگ هستیم و می‌دانیم که رسیدن به رویاهای بزرگ با هم‌کاری، سخت‌کوشی، انضباط و دوستی و هم‌دلی به وجود می‌آید.شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده باشید و رویاهای خودتان را در کنار ما بسازید. ما استعدادهای شما را می‌بینیم و درست مثل یک خانواده برای موفقیت شما تلاش می‌کنیم؛ همان‌طور که شما برای موفقیت سفرمارکت تلاش می‌کنید. ما در سفرمارکت با همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط را فراهم آورده‌ایم. بی‌تردید موفقیت های سفرمارکت نتیجه عزم همگانی تیم ما برای ایجاد محیطی دوست داشتنی و پرنشاط بوده است.

arrow_downward

ما در سفرمارکت بر این باوریم که خلق، ارایه و اجرای ایده‌های جدید برای بقا، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر به سزایی دارد و همواره در تلاشیم با حمایت و تشویق افراد، بستری مناسب برای بروز استعدادها و ایده‌های کارکنان فراهم کنیم.

چرا سفرمارکت را انتخاب کنیم؟

فضای حاکم بر تمامی فعالیت‌های سفرمارکت فضایی پویا، بالنده و در عین حال قانون مدار و مشتری محور است. پایبندی به اخلاق کاری بیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های سفرمارکت را مشخص می‌کند. همچنین شفافیت، صراحت، احترام متقابل، دوستی و صمیمیت به همراه هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز حاکم بر فعالیت‌های سفرمارکت است.

چشم‌انداز فعالیت در سفرمارکت

تجربه‌ ما در فعالیت‌های سازمانی‌ ثابت کرده است که با سخت‌کوشی و تلاش مستمر می‌توان آینده‌ای رو به رشد و درخشان را رقم زد.

اگر مایلید به خانواده‌ پویا‌ و خلاق ما بپیوندید، از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.


برای مشاهده و ورود به صفحه‌ی فرصت‌های شغلی سفرمارکت روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاهده موقعیت های شغلی سفرمارکت