برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

سفر مارکت در یک نگاه

در راستای بهبود خدمت رسانی به مسافران عزیز، سفرمارکت تمامی توان و تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته است تا بتواند به بهترین و سریع ترین روش ممکن به شما عزیزان کمک نماید. در این مسیر روش های پیش روی شما برای دستیابی به پرسش های پیش آمده متفاوت بوده و میتوانید از طریق صفحه پرسش و پاسخ در بخش مورد نظر خود، جواب های مناسب را از میان سوالات مطرح شده بیابید. در غیر این صورت میتوانید از طریق گفتگوی آنلاین موجود در وب سایت سفرمارکت با همکاران ما در ارتباط باشید و موضوعات خود را با آنها در میان بگذارید. چنانچه به هیچ یک از موارد بالا دسترسی نداشتید، می توانید با پشتیبانی سفرمارکت و آژانس فروشنده که شماره آن در سایت نمایش داده می شود تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن، همکاران ما پاسخگوی سوالات شما باشند.

سفر مارکت در یک نگاه

سفرمارکت موتور جستجو سفر است، که به مسافرین امکان جستجو و مقایسه و در نهایت انتخاب خدمات گوناگون سفر را که توسط ده ها آژانس معتبر از سراسر کشور ارایه شده است میدهد. آگاهی از بهترین خدمات و کمترین قیمت های موجود در بازار در حداقل زمان، ارزش افزوده ای است که سفرمارکت به کاربران خود ارایه میکند. سفرمارکت به عنوان شرکتی دانش بنیان در صنعت گردشگری و بارویکردی نوین در راستای ارائه راه حلی جامع مبتنی بر فناوری های روز دنیا جهت پاسخ گویی به نیازهای بازار گردشگری ایران توسط شرکت ایرسا راه اندازی شده است.

دسته بندی پرسش ها

سفرمارکت به عنوان موتور جستجوی سفر، بستری را برای همگان فراهم کرده است که هر شخص بتواند با ورود و جستجو در این سایت، تمامی نیازهای مربوط به سفر را بطور همزمان و مقایسه ای در اختیار داشته باشد و از میان آژانس های مختلف، بهترین گزینه را انتخاب نماید. با ورود به سایت safarmarket.com و جستجو در هر یک از بخش های سفر از جمله بلیط هواپیما، تور و یا هتل میتوانید از پیشنهادهای متفاوت که توسط آژانس های گردشگری معتبر به نمایش درآمده اند، مطلع شده و از میان گزینه های مختلف، بهترین مورد را انتخاب نموده و خریدتان را با اطمینان انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما همانند هر خرید دیگری نیاز به زمان مناسبی دارد. در صورتی که بخواهید در آخر هفته ها سفر کنید و بلیط هواپیما یتان را در آن زمان خریداری کنید، باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید. امروزه در دنیا مارکت پلیس های زیادی به وجود آمده اند که تمامی قیمت های بلیط های هواپیمایی های مختلف را در یکجا نمایش میدهد و شما میتوانید به راحتی، بهترین گزینه و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را جستجو و خریداری کنید. سفرمارکت به عنوان بزرگ ترین مارکت پلیس مسافرتی ایران، به شما کمک میکند تا ارزانترین و بهترین بلیط هواپیما را خریداری کنید

تفاوت سفرمارکت با سایر سایت های خرید و فروش آنلاین سفر در این است که شما در سفرمارکت می توانید بطور همزمان چندین سایت و آژانس مختلف را که در زمینه گردشگری فعالیت دارند، رصد کنید و به سادگی قادر خواهید بود تا در یک نگاه کلی به مقایسه نرخ های مختلف موجود در بازار دسترسی داشته باشید. این وجه تمایز سفرمارکت علاوه بر صرفه جویی در وقت، در راستای یک مقایسه سریع و بدون دغدغه از میان چندین سایت و آژانس مختلف به شما کمک خواهد کرد. سفرمارکت تلاش کرده است تا با اعمال قوانین و مقررات سخت گیرانه اما لازم، فروشندگان معتبر و شناخته شده ای را به جمع خانواده خود اضافه نماید تا بستری مطمئن برای خرید هرچه آسان تر شما مسافران محترم فراهم آید. تمامی فروشندگان، دارای مجوزهای لازم در زمینه صنعت گردشگری بوده و سفرمارکت سلامت کلیه فعالیت های نمایش داده شده آنها روی صفحه خود را تضمین مینماید. پس با اطمینان از سفرمارکت خرید نمایید.