search
menu

رستوران قایقچی بودروم

$
رستوران قایقچی بودروم یک فست فود کبابی در شهر ساحلی و گردشگری بودروم ترکیه است که مکان خوبی برای رفع خستگی و داشتن یک وعده غذایی خوشمزه و ارزان می‌باشد. رستوران قایقچی دو فضای داخلی و روباز دارد و محیطی تمیز و آرام برای صرف ساندویچ کبابی‌های لذیذ است. اگر می‌خواهید در سفر به بدروم پس از گشت و گذارهای فراوان جایی بنشینید و علاوه بر رفع خستگی گرسنگی‌تان را نیز رفع کنید، رستوران قایقچی bodrum gayikci restaurant گزینه بسیار خوبی است.

در رستوران قایقچی بودروم ساندویچ‌های پر شده با دونر کباب معروف برای مشتریان آماده و سرو می‌شود. این رستوران به لحاظ کیفیتی در سطح متوسط قرار دارد و به همین سبب قیمت غذاهایش نیز نسبت به فست فود کبابی‌های دیگر ارزان‌تر است. ساعات کاری رستوران قایقچی از 11:00 ظهر تا 03:00 صبح می‌باشد. در این رستوران می‌توانید وعده‌های غذایی ناهار و شام میل کنید. اگر در ساعات آخر شب احساس گرسنگی کرده و یا دلتان هوس دنر کباب کند، به رستوران قایقچی بروید که تا دیر وقت باز است. برای خوردن ساندویچ کبابی در فست فود قایقچی مجبور نیستید حتما در رستوران بنشینید، می‌توانید ساندویچ خود را به صورت بیرون بر سفارش داده و بیرون از رستوران در هرجایی که دوست دارید خانه، هتل، پارک و ... نوش جان کنید. در کنار ساندویچ می‌توانید نوشیدنی‌های آب، نوشابه، دلستر سفارش دهید. نوشیدنی‌های الکلی در این مکان سرو نمی‌شوند.

رستوران قایقچی بودروم به دلیل قیمت مناسب و ساندویچ‌های خوشمزه در اکثر اوقات شلوغ است و ممکن است میز خالی برای نشستن در این رستوران پیدا نکنید. در صورتی که به گارسون اطلاع دهید، او در صورت خالی شدن میز شما را مطلع خواهد کرد. با توجه به هزینه‌ای که بابت ساندویچ‌های رستوران قایقچی پرداخت می‌کنید، انتظار خیلی بالایی از کیفیت ساندویچ‌ها نداشته باشید. ساندویچ کبابی‌هایی که در رستوران قایقچی شهر بودروم سرو می‌شوند، در عین ارزانی، طعم و لذت خوبی دارند و برای رفع گرسنگی یک وعده غذایی مناسب هستند.

امکانات رستوران
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
nature_people میز و صندلی در فضای باز
directions_walk بیرون بر
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است