search
menu

کشتی کروز آئورا سن پترزبورگ

[ پنهان کردن ]
درباره کشتی کروز آئورا
تاریخچه کشتی کروز آئورا
تاریخچه اخیر کشتی کروز آئورا
چگونه به کشتی کروز آئورا برویم
در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه جاذبه‌های دیگری وجود دارند؟
در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه هتل‌هایی برای اقامت وجود دارند؟
در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه رستوران‌ها و غذاخوری‌هایی وجود دارند؟

درباره کشتی کروز آئورا


یکی از جاذبه‌های سن پترزبورگ که شاید نامش را نشنیده و یا آشنایی چندانی با آن ندارید، کشتی کروز آئورا (Cruiser Aurora) است. کشتی کروز آئورا یک کشتی جنگی معروف در سن پترزبورگ است که هر فردی از کشورهای شوروی سابق آن را می شناسد و با سرود معروف و نقش مهم کشتی آئورا در طول انقلاب روسیه آشنایی دارد. حال، پس از تمام پستی‌ها و بلندی‌های تاریخی و دوره بازسازی امکان بازدید از کشتی کروز آئورا در سن پترزبورگ به عنوان یک موزه وجود دارد.
اکثر گردشگرانی که بلیط هواپیما سن پترزبورگ را خریداری می کنند، بیشتر با جاذبه های تاریخی سن پترزبورگ نظیر قصرها و باغ های مجلل آشنا هستند و از وجود موزه کشتی آئورا حتی خبر هم ندارد. به همین دلیل، کسانی که علاقه زیادی به تاریخ روسیه و سن پترزبورگ دارند، بازدید از کشتی کروز آئورا می تواند بسیار مفید و جالب باشد.
کشتی کروز آئورا سن پترزبورگ

تاریخچه کشتی کروز آئورا


کشتی کروز آئورا در سال ۱۸۹۷ در کارخانه کشتی سازی New Admiralty ساخته شد. امپراتور نیکلاس دوم روسیه شخصا نام الهه سحر رومی را روی کشتی نهاد. این رزم ناو در سال ۱۹۰۰ آماده شد و سپس به زودی خاور دور ارسال گردید. جایی که کشتی کروز آئورا در جنگ روسیه و ژاپن (۱۹۰۵ -۱۹۰۴ ) در نبرد تنگه تسوشیما ش شرکت کرد. سپس، پس از بازگشت به دریای بالتیک ، کشتی کروز آئورا به عنوان یک کشتی آموزشی مورد استفاده قرار گرفت. کشتی کروز آئورا در جنگ جهانی اول نیز نقش بسیار فعالی داشته است. همه چیز از ۲۷ فوریه (تقویم جولیان) با قیامی که در آن کاپیتان کشته شد، آغاز گردید و فرمانده به شدت زخمی شده بود. هنگامی که اعضای خدمه اطلاع یافتند که انقلاب دموکراتیک بورژوا در ماه فوریه (تقویم جولیان: ۲۳ فوریه - ۳ مارس) در حال وقوع است، یک پرچم قرمز در کشتی کروز آئورا برافراشتند و برخی از آنها به سایر شهرها پیوستند و به ساحل رسیدند.
بعداً ، در اکتبر همان سال ، شلیک تعیین کننده ای که آغاز انقلاب سوسیالیستی بزرگ اکتبر را اعلام می‌کرد، به سمت کشتی کروز آئورا پرتاب شد. این نشانه ای بود برای شروع حمله به کاخ زمستانی در سن پترزبورگ (آن زمان پتروگراد نامیده می‌شد)، مقر دولت موقت ، که اکنون میزبان موزه ارمیتاژ است. این لحظه در تاریخ ثبت گردید و به همین دلیل است که کشتی کروز آئورا برای بسیاری از نسل ها شناخته شده است.
کشتی کروز آئورا سن پترزبورگ

تاریخچه اخیر کشتی کروز آئورا


بعدها، کشتی کروز آئورا به عنوان کشتی جنگی در طول جنگ بزرگ میهنی (۱۶۴۱ -۱۹۴۵ ) مورد استفاده قرار گرفت. پس از جنگ، کشتی کروز آئورا مورد مرمت قرار گرفت و به پایگاهی برای آموزش دانش آموزان مدرسه دریایی ناخیموف تبدیل شد. در سال ۱۹۵۰ ، برخی از سربازانی که در جنگ حضور داشتند تصمیم گرفتند موزه ای را در خود کشتی کروز آئورا ایجاد کنند. از سال ۱۹۶۱ که کشتی کروز آئورا به موزه نیروی دریایی تبدیل شد، دیگر به عنوان مرکز آموزش فعالیت نکرد. یک مرمت عظیم دیگر در دهه ۱۹۸۰ انجام شد. به طور خاص، تمام اتاق‌های داخلی دوباره برنامه ریزی شده و برخی از تجهیزات مطابق با استانداردهای مدرن بازسازی و نوسازی شدند.
کشتی کروز آئورا سن پترزبورگ

چگونه به کشتی کروز آئورا برویم


اگر می‌خواهید پس از خرید بلیط هواپیما و سفر به سن پترزبورگ از موزه کشتی کروز آئورا بازدید کنید، در نظر داشته باشید که در نزدیکی این موزه ایستگاه مترو وجود ندارد. بنابراین، برای دسترسی به آن باید پیاده روی طولانی انجام دهید. پیشنهاد ما این است در بازدید از قلعه پیتر و پاول به بازدید از کشتی کروز آئورا بروید. زیرا که هردو در ساحل نوا واقع شده اند و یک مسیر شامل تعدادی پله بینشان وجود دارد. موزه کشتی کروز آئورا همه روزه غیر از روزهای دو شنبه و سه شنبه قابل بازدید است.

در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه جاذبه‌های دیگری وجود دارند؟


قلعه پیتر و پاول: ۱.۲ کیلومتر
موزه تاریخی و نظامی: ۱.۷ کیلومتر
باغ تابستانی: ۱.۸ کیلومتر
کلیسای ناجی در خون: ۲.۳ کیلومتر
میدان کاخ: ۲.۷ کیلومتر
موزه آرمیتاژ: ۳ کیلومتر
تئاتر میخائیلوفسکی: ۳.۲ کیلومتر
کاخ ماربل: ۳.۲ کیلومتر
کلیسای جامع سنت ایزاک: ۳.۸ کیلومتر

در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه هتل‌هایی برای اقامت وجود دارند؟


هتل Artbox فاصله: ۱.۴ کیلومتر
هتل The Faces Kaleidoscope فاصله: ۲.۲ کیلومتر
هتل The Kempf فاصله: ۲.۶ کیلومتر
هتل WYNWOOD Hotel فاصله: ۴.۴ کیلومتر
هتل Angleterre Hotel فاصله: ۴.۷ کیلومتر

در نزدیکی کشتی کروز آئورا چه رستوران‌ها و غذاخوری‌هایی وجود دارند؟


رستوران Volga-Volga فاصله: ۷۰۰ متر
رستوران Pryanosti I Radosti فاصله: ۱.۳ کیلومتر
رستوران Evraziya فاصله: ۱.۴ کیلومتر
رستوران Burger King فاصله: ۱.۵ کیلومتر
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است