برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط قطار سیرجان تهران

رزرو بلیط قطار سیرجان تهران از شرکت‌های ریلی مختلف در سفرمارکت
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
شهر های پر تردد
مقصد
شهر های پر تردد
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر


امکان انتخاب مسافر تا ظرفیت کوپه کامل

remove_circle
۱
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
۲ تا ۱۲ سال

اگر در تعطیلات نوروز قصد دارید به شهر تهران سفر کنید تا از جاذبه‌های گردشگری، مکان‌های دیدنی و تفریحات پایتخت ایران لذت ببرید، می‌توانید از وسایل نقلیه مختلفی نظیر قطار استفاده کنید. سفر با قطار در کنار دوستان یا خانواده این امکان را به شما می‌دهد تا مسیر بین شهر سیرجان تا تهران را به خوشی بگذرانید. اگر قصد خرید بلیط قطار سیرجان به تهران را دارید، این مقاله را تا انتها بخوانید تا نکاتی را درباره بلیط قطار این مسیر، عوامل تأثیرگذار بر قیمت آن و نحوه خرید آن بیان کنیم.

بلیط قطار سیرجان تهران

بلیط قطار سیرجان به تهران


همان‌طوری‌ که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، فاصله بین شهر سیرجان در استان کرمان تا پایتخت را می‌توانید با وسایل نقلیه مختلفی طی کنید. اگر به رانندگی علاقه دارید، می‌توانید مسافت ۹۶۰ کیلومتر بین این ۲ شهر را در ۱۰ ساعت رانندگی طی کنید. این مسافت با اتوبوس نیز به‌همین میزان طول می‌کشد.
اگر اهل رانندگی طولانی‌مدت نیستید یا سفر با اتوبوس برایتان سخت و اذیت کننده است، می‌توانید قطار را به‌عنوان وسیله حمل‌ونقل خود انتخاب کنید.
با رزرو بلیط قطار سیرجان به تهران می‌توانید لحظات لذت‌بخشی را در کوپه خود به‌همراه دوستان یا خانواده‌تان سپری کنید، بازی کنید، موسیقی گوش کنید یا فیلم مورد علاقه‌تان را ببینید یا از دیدن مناظر اطراف لذت ببرید.
برای ‌آن‌که درک درستی نسبت ‌به قیمت بلیط قطار سیرجان داشته باشید تا بتوانید ارزان‌قیمت‌ترین بلیط این مسیر را پیدا کنید، بخش بعدی مقاله را با دقت بخوانید.

قیمت بلیط قطار سیرجان تهران به چه عواملی بستگی دارد؟


قیمت بلیط قطارهای فعال در سیستم حمل‌ونقل ریلی کشور از جمله قطار سیرجان به تهران به عوامل مختلفی نظیر اتوبوسی یا کوپه‌ای بودن قطار، ۴ تخته یا ۶ تخته بودن قطار، شرکت ریلی، تعداد ستاره‌های قطار و زمان خرید بلیط قطار بستگی دارد.
 قیمت بلیط قطارهای کوپه‌ای از قطارهای اتوبوسی بیشتر می‌شود.
 هرچه تعداد ستاره‌های یک قطار بیشتر شود، قیمت آن بالاتر می‌رود.
 در بین قطارهای کوپه‌ای، قطارهای ۶ تخته از قطارهای ۴ تخته قیمت بیشتری را دارند. البته به شرطی که بخواهید یک کوپه را به‌ طور کامل خریداری کنید.
شرکت‌های ریلی مختلف نیز عامل تاثیرگذار دیگری بر روی قیمت نهایی بلیط قطار تهران سیرجان هستند.
زمان خرید بلیط نیز تأثیر به سزایی بر روی قیمت بلیط قطار سیرجان به تهران می‌گذارد.
به‌طور مثال در فصل شلوغ سفر، مانند تعطیلات نوروز که میزان تقاضا برای سفر کردن به شهرهای مختلف ایران من‌جمله تهران افزایش پیدا می‌کند، قیمت‌ هتل و بلیط وسایل نقلیه‌ای که به سمت تهران می‌روند، نیز افزایش پیدا می‌کند.
برای ‌آن‌که درک بهتری نسبت ‌به قیمت بلیط قطار سیرجان به تهران داشته باشید، مثال زیر را با دقت بیشتری مطالعه کنید.
قیمت بلیط قطار غزال سیرجان تهران که متعلق به شرکت ریلی رجا است، ۴ ستاره دارد و کوپه‌ای چهارنفره است از قیمت بلیط قطار کوپه ۶ نفره ۳ ستاره شرکت ریلی جوپار بیشتر می‌شود.

خرید بلیط قطار سیرجان تهران


روش بهینه برای رزرو بلیط قطار سیرجان به تهران، خرید بلیط قطار سیرجان از وب‌سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت است. در این روش شما دیگر نیازی به مراجعه به تک‌تک وب‌سایت ها ندارید و بلیط قطار شرکت‌های ریلی فعال در این مسیر را می‌توانید در سفرمارکت مشاهده کنید.
به این صورت که شما در ابتدا مشخصات اولیه خود را وارد می‌کنید و موتور جستجوی هوشمند سفرمارکت بر اساس این مشخصات لیستی از بلیط‌های قطار تهران سیرجان در تاریخ موردنظرتان را در یک صفحه به شما نمایش می‌دهد.
شما نیز به‌راحتی می‌توانید مشخصات هر بلیط ازجمله تعداد ستاره‌های آن، قیمت آن و ساعت حرکت قطار را مشاهده کنید و با مقایسه آن‌ها ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط قطار تهران سیرجان را خریداری کنید. اگر موفق به پیدا کردن این بلیط نشدید، می‌توانید بلیط قطار یزد تهران را هم جست‌وجو کنید و در ایستگاه سیرجان سوار قطار شوید.

ایستگاه‌های قطار سیرجان تهران


در مسیر بین شهر سیرجان تا تهران ۱۱ ایستگاه قطار وجود دارد که در ادامه نام آن‌ها را مشاهده می‌کنید:
• ایستگاه راه‌آهن سیرجان
• ایستگاه خاتون‌آباد
• ایستگاه احمدآباد
• ایستگاه بافق
• ایستگاه راه‌آهن یزد
• ایستگاه میبد
• ایستگاه اردکان
• ایستگاه بادرود
• ایستگاه راه‌آهن کاشان
• ایستگاه محمدیه
• ایستگاه راه‌آهن تهران
با خرید بلیط قطار بندرعباس تهران هم می‌توانید در ایستگاه سیرجان پیاده شوید.

ایستگاه راه‌آهن سیرجان


برای دسترسی به ایستگاه راه‌آهن سیرجان باید خروجی مربوط به این راه‌آهن را در بزرگ‌راه امام رضای سیرجان پیدا کنید. ایستگاه راه‌آهن این شهر در نزدیکی جاده سیرجان به شهربابک قرار گرفته است.
شماره‌ تلفن ایستگاه راه‌آهن سیرجان: ۰۳۴۴۱۳۲۲۳۳۳

شرکت‌های ریلی قطار سیرجان تهران


قبل‌ از آن‌که بخواهید بلیط قطار سیرجان را خریداری کنید، بهتر است که با انواع شرکت‌های ریلی فعال در این مسیر آشنا شوید.

بلیط قطار غزال سیرجان تهران


یکی از انواع بلیط قطار تهران سیرجان بلیط قطار غزال سیرجان تهران است. این بلیط مربوط به شرکت ریلی رجا است. قطارهای غزال، ۴ ستاره و کوپه‌ی چهارنفره هستند. از جمله امکانات موجود در این قطار سیستم صوتی و تصویری و تهویه مطبوع است.

بلیط قطار غزال سیرجان تهران

قطار سیرجان تهران رجا


همان‌طور که در چند سطر پیش اشاره کردیم، یکی از شرکت‌های ریلی فعال در این مسیر شرکت ریلی رجا است. بلیط قطار رجا همان بلیط قطار غزال سیرجان تهران است.

قطار سیرجان تهران جوپار


یکی از انواع بلیط قطار در مسیر تهران به سیرجان بلیط قطار جوپار است. قطارهای شرکت ریلی جوپار در این مسیر ۳ ستاره ۶ تخته هستند.
در مسیر ریلی سیرجان به تهران قطارهای شرکت فدک فعال نیستند و نمی‌توانید بلیط قطار فدک را در این مسیر پیدا کنید.

ساعت حرکت قطار سیرجان تهران


برای آن‌که با ساعت دقیق حرکت قطارهای سیرجان به تهران آشنا شوید، بهتر است که به بخش بلیط قطار در وب‌سایت و اپلیکیشن سفرمارکت مراجعه کنید. بعد از وارد کردن مشخصات اولیه خود، می‌توانید در صفحه جدید، ساعت حرکت قطارهای این مسیر و همچنین ساعت پایان سفر آن‌ها را در کنار مشخصات دیگری نظیر شرکت ریلی، امکانات و خدمات قطار، تعداد ستاره‌های قطار و قیمت بلیط قطار مشاهده کنید.

قوانین و مقررات قطار سیرجان تهران


یکی از نکاتی که قبل از خرید بلیط قطار لازم است با آن آشنا شوید، قوانین و مقررات قطار سیرجان تهران است. قوانین قطار این مسیر همانند دیگر مسیرهای ریلی کشور تابع قوانین راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران است. این قوانین شامل قوانین مربوط به انواع تعرفه‌های بهای بلیط قطار، شرایط حمل خودرو با قطار، قوانین مرتبط با خرید کوپه دربست، استرداد بلیط قطار و چندین قانون دیگر می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که نوشته مربوط به قوانین و شرایط خرید اینترنتی بلیط قطار را از وب‌سایت سفرمارکت مطالعه کنید تا با این قوانین به‌خوبی آشنا شوید.

سوالات متداول بلیط قطار سیرجان تهران


مسیر قطار سیرجان تهران چند ساعت است؟
فاصله بین شهر سیرجان تا تهران حدود ۹۶۰ کیلومتر است. برای ‌آن‌که این مسیر را با خرید بلیط قطار سیرجان طی کنید، لازم است که حدود ۱۳ ساعت در سفر باشید.

بلیط قطار سیرجان تهران برای کودکان ارزان‌تر است؟
اگر کودک شما بین ۲ تا ۱۲ سال سن داشته باشد، می‌توانید در هنگام خرید بلیط قطار برای او ۵۰ درصد تخفیف بگیرید.

قیمت بلیط قطار سیری ز جان تهران چقدره؟
قیمت بلیط قطار سیرجان تهران به عوامل مختلفی نظیر تعداد ستاره‌های قطار، زمان خرید بلیط قطار، شرکت ریلی و عوامل دیگری بستگی دارد. اگر می‌خواهید با قیمت روز بلیط قطار این مسیر آشنا شوید، به بخش بلیط قطار در وب‌سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت مراجعه کنید.

شرایط کنسلی بلیط قطار سیرجان تهران چیست؟
شرایط کنسلی بلیط قطار سیرجان به تهران شامل موارد زیر می‌شود:
اگر بخواهید از ۱۲ ساعت مانده به حرکت قطار بلیط خود را کنسل کنید، باید ۱۰ درصد جریمه بپردازید. اگر از ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از حرکت قطار تا ۳ ساعت مانده به حرکت بلیط خود را کنسل کنید، باید ۳۰ درصد جریمه بپردازید و کنسل کردن این بلیط از ۳ ساعت قبل‌ از حرکت قطار نیز با ۵۰ درصد جریمه همراه است.

حمل خودرو با قطار از سیرجان به تهران چگونه است؟
اگر می‌خواهید خودروی خود را با قطار از سیرجان به تهران ببرید، لازم است که بلیط جداگانه‌ای تهیه کنید و هزینه آن را بپردازید.

خرید بلیط کوپه دربست چه تفاوتی با بلیط معمولی قطار دارد؟
اگر می‌خواهید حریم شخصی بیشتری را در طول سفر با قطار سیرجان داشته باشید، می‌توانید یک کوپه را به‌طور دربست کرایه کنید. بدین منظور باید در بخش خرید بلیط قطار در وب‌سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت گزینه کوپه دربست را فعال کنید تا هزینه مربوط به تمام ۴ یا ۶ صندلی یک کوپه را بپردازید.