برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط قطار بندرعباس به کاشان

رزرو قطار بندرعباس کاشان از شرکت‌های ریلی مختلف در سفرمارکت
یک طرفه
|
رفت و برگشت
location_on
مبداء
شهر های پر تردد
swap_horiz swap_vert
location_on
مقصد
شهر های پر تردد
event
تاریخ برگشت
-- --
today
تاریخ رفت
-- --
people
۱ مسافر expand_more
close


امکان انتخاب مسافر تا ۶ نفر

remove_circle
۱
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
۲ تا ۱۲ سال

روزانه صدها سفر ریلی در کشورمان اتفاق می‌افتد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها مسیر بندرعباس تا شهر زیبای کاشان است. برای اینکه از بندرعباس به کاشان بروید می‌توانید بلیط قطار بندرعباس به کاشان را تهیه کنید و در ایستگاه کاشان در مقصد خود پیاده شوید. با توجه به طولانی بودن مسیر بندرعباس تا مرکز، انتخاب قطار گزینه مناسبی به حساب می‌آید. در این نوشته به معرفی خط ریلی بندرعباس کاشان و روش‌های خرید بلیط خواهیم پرداخت.

بلیط قطار بندرعباس به کاشان

قطار بندرعباس کاشان


خرید بلیط قطار بندرعباس به کاشان گزینه معقول و منطقی است، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم با توجه به طولانی بودن مسیر راحت است و خستگی رانندگی کردن را نخواهید داشت. علاوه بر این قطار از جمله وسایل نقلیه‌ای است که ایمنی بسیار بالایی دارد پس جای نگرانی برای سفر کردن وجود ندارد.

ایستگاه‌های قطار بندرعباس به کاشان


این قطار از بندرعباس آغاز به حرکت می‌کند و به ترتیب از ایستگاه‌های فين، زادمحمود، تزرج، سيرجان، خاتون آباد، احمدآباد، بافق، يزد، ميبد، اردكان، نائين، زواره و بادرود عبور می‌کند تا به كاشان و سپس محمدیه و تهران برسد. در واقع کاشان یکی از ایستگاه‌هایی است که با خرید بلیط قطار بندرعباس تهران از آن عبور خواهید کرد.

انواع قطار بندرعباس کاشان


در حال حاضر دو شرکت بن ریل و جوپار در مسیر ریلی بندرعباس به کاشان فعال هستند و مسافرین را جابه‌جا می‌کنند. قطارهای این شرکت‌ها به صورت کوپه‌ای است و از امکانات خوبی برخوردارند. پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید بلیط به شرکت ریلی و همچنین خدمات و امکاناتی که دارد توجه کنید تا سفر راحتی را تجربه کنید.

قطار بندرعباس کاشان بن ريل


بلیط قطار بن ریل یکی از گزینه‌های پیش روی شما برای سفر به کاشان است. غزال از قطارهای موجود در مسیر بندرعباس به کاشان و ویژه شرکت بن ریل است. این قطارها ۴ ستاره بوده و به صورت کوپه‌های ۴ تخته به فروش می‌رسد.

قطار بندرعباس کاشان جوپار


شرکت جوپار نیز در مسیر ریلی بندرعباس به کاشان فعال است و به مسافرین خدمات‌رسانی می‌کند. قطارهای کویر از شرکت جوپار ۳ ستاره است و به صورت کوپه‌های ۶ تخته به فروش می‌رسد. خرید بلیط قطار جوپار گزینه مناسبی به حساب می‌آید، زیرا هم مقرون به صرفه است و هم امکانات خوبی را داراست.


ایستگاه راه آهن کاشان


ایستگاه راه آهن کاشان در سال ۱۳۲۸ در مسیر خط قم کاشان آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۵۰ به سمت بافق و زرند ادامه پیدا کرد. این ایستگاه در مسیرهای بندرعباس به کرمان، اصفهان، یزد، شیراز، مشهد و تهران به مسافرین خدمات‌رسانی می‌کند. ایستگاه راه آهن کاشان در شهر قرار گرفته و به راحتی می‌توانید با تاکسی و اتوبوس خود را به آنجا برسانید.
آدرس: کاشان، کمربندی، بلوار ملاصدرا، نرسیده به میدان شهید رجایی، ایستگاه راه آهن

قوانین و مقررات بلیط قطار بندرعباس کاشان


هنگام وارد کردن اطلاعات مسافران دقت کنید، زیرا در زمان سوار شدن به قطار، نام و نام‌ خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی آنها باید با کارت شناسایی‌ مطابقت داشته باشد.
در فرایند خرید بلیط سهمیه‌ قطار را به درستی انتخاب کنید، در صورت اشتباه بودن بلیط مسترد و ملزم به پرداخت جریمه می‌شوید. توجه داشته باشید که سهمیه‌ قطار شامل عادی، خواهران، برادران، خودرو و گروهی می‌شود.
در صورت خرید آنلاین، بلیط را روی برگه سفید پرینت بگیرید و هنگام سوار شدن به قطار همراه خود داشته باشید.
تا یک ساعت پیش از حرکت قطار می‌توانید بلیط خود را استرداد کنید. با توجه به زمان باقی‌مانده تا حرکت قطار، درصدی تحت عنوان جریمه کسر می‌شود و باقی‌مانده مبلغ به حساب شما واریز می‌شود.
حداقل یک ساعت قبل از حرکت قطار در ایستگاه راه‌ آهن حضور داشته باشید.
قطار نیز مانند هواپیما میزان بار مجاز برای مسافران در نظر می‌گیرد.

قیمت بلیط قطار بندرعباس کاشان به چه عواملی بستگی دارد


بلیط بندرعباس کاشان قیمت ثابتی ندارد و انواع بلیط‌ها با قیمت‌های مختلف موجود است. شاید بپرسید دلیل این تفاوت قیمت چیست؟ در پاسخ باید گفت مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت بلیط، شرکت ریلی است که انتخاب می‌کنید. شرکت‌های مختلفی در مسیرهای ریلی کشورمان فعال هستند و هر کدام امکانات و خدمات ویژه خودشان را دارند.
قیمت بلیط با توجه به خدمات و امکاناتی که قطارها به مسافران ارائه می‌دهند تعیین می‌شود. قیمت بلیط‌ قطارهای اتوبوسی از سایر قطارها ارزان‌تر است. همچنین هرچه تعداد افراد در کوپه کمتر باشد قیمت بلیط گران‌تر است. سن مسافران نیز در قیمت بلیط مؤثر است که در بخش سوالات متداول به آن پرداخته‌ایم.

خرید بلیط قطار بندرعباس به کاشان از سفرمارکت


خرید بلیط قطار فوری با روش آنلاین آسان‌تر بوده و ظرف چند دقیقه در منزل انجام می‌شود و می‌توانید تمامی بلیط‌های موجود را از وبسایت و اپ سفرمارکت تهیه کنید.
برای خرید بلیط قطار، وارد سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت شوید. گزینه خرید بلیط قطار را انتخاب کنید و به صفحه جدید وارد شوید. گزینه‌ شهر مبدأ، مقصد و زمان دقیق سفرتان را مشخص کنید. در مرحله بعد، تعداد مسافران و کودک یا بزرگسال بودن آن‌ها را تعیین کنید. سپس از میان گزینه‌ مسافران عادی، برادران و خواهران یکی را برگزینید. گزینه جستجو را بزنید تا انواع بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده شود. بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از تکمیل فرایند پرداخت، بلیط صادر شده و می‌توانید آن را دانلود و چاپ کنید.


سوالات متداول


مسیر قطار بندرعباس به کاشان چند ساعت است؟
فاصله شهر بندرعباس تا کاشان حدود ۱۰۴۰ کیلومتر است و طی این مسیر با قطار ۱۵ الی ۱۶ ساعت زمان می‌برد.

ایستگاه‌های قطار بندرعباس کاشان کدام‌اند؟
این قطار از بندرعباس آغاز به حرکت می‌کند و به ترتیب از ایستگاه‌های فين، زادمحمود، تزرج، كه، سيرجان، خاتون‌آباد، احمدآباد، بافق، يزد، ميبد، اردكان، نائين، زواره و بادرود عبور می‌کند تا به كاشان برسد.

برنامه حرکت قطار بندرعباس به کاشان چگونه است؟
برای اطلاع از ساعت حرکت قطار، کافیست به بخش خرید بلیط قطار در سایت سفرمارکت مراجعه کنید و با تعیین تاریخ، ساعت حرکت قطارهای موجود را ببینید.

شرایط کنسلی بلیط قطار بندرعباس کاشان چگونه است؟
کنسلی بلیط قطار تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از حرکت شامل ۱۰ درصد جریمه، از ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از حركت تا ۳ ساعت مانده به حركت ۳۰ درصد و از ۳ ساعت قبل از حرکت شامل ۵۰ درصد جریمه می‌شود.

آیا بلیط قطار بندرعباس کاشان برای کودکان ارزان‌تر است؟
قیمت بلیط قطار بندرعباس کاشان برای نوزادان زیر ۲ سال، ۱۰ درصد بهای بلیط و معادل بهای بیمه مسافران و برای افراد ۲ تا ۱۲ سال به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به کاشان چقدر است؟
قیمت بلیط قطار کاشان بندرعباس با توجه به نوع قطار (اتوبوسی، کوپه‌ای، سریع‌السیر) متفاوت است و به تعداد افراد هر کوپه نیز بستگی دارد.