search
menu

کافه رستوران آکواریوم کیچن مارماریس

$$$
کافه رستوران آکواریوم کیچن مارماریس بهترین انتخاب شما خواهد بود اگر در پی یافتن رستورانی همه‌فن‌حریف با منوی کاملی از غذاهای سنتی ترکیه و غربی در شهر زیبای مارماریس باشید. این رستوران نه تنها منوی بلند بالایی از اسامی غذاهای دریایی، ایتالیایی، مدیترانه ای و ترکی را پیش روی مشتریان خود قرار می دهد، بلکه انواع و اقسام نوشیدنی های ترکیبی و گوارا را به میهمانان خود عرضه می کند.

از غذاهای خوشمزه کافه رستوران آکواریوم کیچن مارماریس marmaris aquarium kitchen cafe restaurant که بگذریم، باید گفت که فضای این رستوران نیز بسیار دلنشین و آرامشبخش بوده و برای گذراندن عصری به یادماندنی با کسانی که دوستشان داریم، طراحی شده است. شاید بپرسید که دلیل نامگذاری این رستوران به آکواریوم کیچن چیست؟ شما باید دلیل آن را در پشت نوشگاه آن جستجو کنید؛ در قسمت انتهایی نوشگاه این رستوران، آکواریوم جالبی قرار داده‌شده که به زیبایی این مکان افزوده و فضای آبیرنگ آن را بیش‌ازپیش، برجسته و آرامش بخش کرده است. همچنین برای رفاه حال مشتریان، میز شطرنجی در این مکان تعبیه شده است که میهمانان می توانند تا زمان آماده شدن غذا و در حین صرف نوشیدنی گوارای خود، وقت خود را صرف این بازی فکری و جذاب کنند.

جالب است بدانید که نمای زیبای کافه رستوران آکواریوم کیچن مارماریس به گونه ای است که بسیاری از گردشگران آن را یکی از جاذبه های دیدنی مارماریس به حساب می آورند: قرار گرفتن در قلب تفرجگاهی ساحلی و تماشای نمای پارانومایی از دریای بیکران آبی در حین صرف غذایی دلچسب و لذیذ می تواند به یکی از شیرینترین خاطرات هرکسی در سفر به ترکیه مبدل شود.

اگر گیاهخوار هستید، رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنید و یا به غذای خاصی آلرژی دارید، به‌هیچ‌وجه نگران نباشید؛ کافی است که از پیشخدمت رستوران یاری بخواهید تا غذایی خوشمزه و مناسب را برای شما آماده کند. منو یا بهتر بگوییم طومار بلندبالای رستوران آکواریوم کیچن قادر است شما را با هر سلیقه و ذائقه ای راضی کند و تجربه ای به یادماندنی را از سفر به ترکیه در ذهن شما ثبت کند.

منظره ای زیبا، غذایی خوشمزه و باکیفیت و حضور کارکنانی مؤدب و صمیمی با برخوردی محترمانه و شایسته سبب شده است که رستوران آکواریوم کیچن مارماریس، به یکی از بهترین رستوران های ترکیه و شهر مارماریس مبدل شود و مورد تحسین و تمجید بسیاری از گردشگران قرار گیرد.

امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است