search
menu

شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال

[ پنهان کردن ]
شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال
شرکت‌های هواپیمایی اوکراین
کلاس‌های پروازی هواپیمایی اوکراین اینترنشنال
میزان بارمجار هواپیمایی اوکراین

شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال


هواپیمایی بین المللی اوکراین(Ukraine International Airlines)که در سال۱۹۹۲ تاسیس شده است، یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی کشور اکراین است. شرکت اوکراین اینترنشنال در ابتدا متعلق به دولت این کشور بود اما در سال ۲۰۱۱ با فروش سهام خود توسط دولت به یک شرکت خصوصی تبدیل شد و اولین پروازش از شهر کی‌یف به مقصد لندن بود.

شرکت هواپیمایی اوکراین دارای بیش از ۴۰ فروند هواپیمای مسافربری و باربری می‌باشد که به بیش از ۷۵ مقصد مختلف مانند مقاصد زیر پرواز می‌کند:
پرواز هواپیمایی اوکراین به تهران
پرواز هواپیمایی اوکراین به پاريس
پرواز هواپیمایی اوکراین به آتن
پرواز هواپیمایی اوکراین به لندن
پرواز هواپیمایی اوکراین به کی‌یف و غیره

هواپیمایی اوکراین که حامل پرچم کشور اکراین به رنگ زرد و آبی است نقش استراتژیکی در صنعت هوایی این کشور ایفا می‌کند.

شرکت‌های هواپیمایی اوکراین


شرکت و خطوط هواپیمایی چون، هواپیمایی ویندروز، دنیپرواویا، آذور ایر اوکراین، اطلس گلوبال اوکراین از خطوط هوایی فعال این کشور هستند که روزانه مسافران زیادی را از جای جای قاره‌هایی چون آسیا ،اروپا، آفریقا و آمریکا جا به جا می‌کند.
دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی اوکراین در شهر کی یف، پایتخت کشور اکراین قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل، قطب شرکت هواپیمایی اوکراین محسوب می‌شود.
یکی از مزیت‌‌های هواپیمایی اوکراین اینترنشنال، پروازهایی مقرون به صرفه و با کیفیت می‌‌باشد که باعث استقبال زیاد مسافران از شركت هواپيمايي اوكراين شده است. ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی اوکراین از هواپیماهای مدرنی چون بوئینگ ۳۰۰-۷۳۷ و ۸۰۰-۷۳۷ بهره مند است که در پروازهای طولانی مدت خود از آن استفاده می‌کند.
شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال

کلاس‌های پروازی هواپیمایی اوکراین اینترنشنالپرواز هواپیمایی اوکراین اکونومی کلاس: در پرواز هواپیمایی اوکراین مسافران می‌توانند با توجه به زمان پرواز خود وعده‌های غذایی کامل را به صورت رایگان دریافت کنند اما صندلی‌‌های آن ساده و استاندارد است.

پرواز هواپیمایی اوکراین پریمیوم اکونومی کلاس: فرق این مدل با پرواز اکونومی هواپیمایی اوکراین بهره مندی از صندلی هایی راحت‌تر می‌باشد.

پرواز هواپیمایی اوکراین بیزنس کلاس: در کلاس بیزینس شرکت هواپیمایی اکراین می‌توانید بار بیشتر با خود حمل کنید علاوه بر این منوی غذایی متنوع تری در اختیارتان قرار می‌گیرد و صندلی‌هایتان داری راحتی دلپذیر به همراه امکاناتی همانند محیط کاریتان می‌باشد.

میزان بارمجار هواپیمایی اوکراین


میزان بار مجاز داخل کابین پرواز هواپیمایی اوکراین
میزان مجاز بار قابل حمل در کابین پرواز هواپیمایی اوکراین با توجه به مسیر شما متغییر است. اما با این وجود میزان بار مجاز بر اساس کلاس پروازی شرح زیر است:
در کلاس پروازی اکونومی پرواز هواپیمایی اوکراین حداکثر تا وزن ۷ کیلوگرم
در کلاس پروازی بیزنس پرواز هواپیمایی اوکراین حداکثر تا وزن ۱۲ کیلوگرم
پروازهای طولانی با کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی پرواز هواپیمایی اوکراین حداکثر تا وزن ۷ کیلوگرم
پروازهای طولانی با کلاس بیزنس پرواز هواپیمایی اوکراین حداکثر تا وزن ۱ کیلوگرم
همچنین سایز استانداردبرای ساک دستی پرواز هواپیمایی اوکراین باید دارای ابعادی چون ۲۰*۴۰*۵۵ سانتی‌متر باشد.

برای مسافرانی که به همراه کودک زیر دوسال سفر می‌کنند نیز امکان حمل یک کیف اضافه حاوی اقلام ضروری برای کودک با وزن حداکثر ۵ کیلوگرم فراهم شده است.
پذیرش میزان بار مجاز هواپیمایی اوکراین
میزان مجاز بار پرواز هواپیمایی اوکراین قابل قابل پذیرش در قسمت بارگیری هواپیما با توجه به مبدا و مقصد شما متغییر است اما میزان بار مجاز به تفکیک کلاس پروازی در زیر عنوان شده است:
مسافران کی یف نیویورک در کلاس اکونومی پرواز هواپیمایی اوکراین، حداکثر یک چمدان با وزن ۲۳ کیلوگرم.
مسافران در همه پرواز های کلاس پریمیوم اکونومی پرواز هواپیمایی اوکراین می‌توانند دو عدد چمدان و حداکثر تا وزن ۳۲ کیلوگرم همراه خود داشته باشند.
مسافران اکونومی در سایر پروازهای هواپیمایی اوکراینا به ایالات متحده (بجز پروازهای نیویورک) و پکن می‌توانند ۲ چمدان و هرکدام حداکثر تا وزن۲۳ کیلو به همراه داشته باشند.
همچنین مسافرانی که با کودک زیر دوسال سفر می‌کنند می‌توانند صندلی اتومبیل و یا کالسکه کودک را با حداکثر وزن ۱۰ کیلوگرم را با خود بیاورند.
شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال

فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است