search
menu

اقامتگاه سنتی مان همیشه سبز بوشهر

star_border star_border star_border star_border star
[ پنهان کردن ]
درباره اقامتگاه سنتی مان همیشه سبز بوشهر
اماکن نزدیک به اقامتگاه سنتی مان همیشه سبز بوشهر

درباره اقامتگاه سنتی مان همیشه سبز بوشهر


اقامتگاه بوم گردی مان همیشه سبز بوشهر اولین اقامتگاه بوم گردی شهر بوشهر است که در بافت تاریخی و ضلع غربی خط ساحلی شهر بوشهر قرار دارد و قدمت آن به دوره قاجاریه برمی‌گردد. بد نیست بدانید که اقامتگاه بوم گردی مان همیشه شبز بوشهر دارای ۳ اتاق ۱۴، ۱۶ و ۱۷ متری است. جالب است بدانید که مسئول اقامتگاه برای هر اتاق نامی انتخاب کرده است. اتاق ۱۴ متری که ظرفیت ۵ مسافر را دارد، هیرون نام دارد که به معنای جنوب است.
اتاق ۱۶ متری کهباد نام دارد که به معنای مشرق بوده و ۵ نفر ظرفیت دارد. این ۲ اتاق در طبقه همکف واقع شده و نمایی رو به حیاط دارند. اتاق سوم که ۱۷ متری است، در طبقه بالا قرار گرفته و ظرفیتش ۷ مسافر است. نکته جالب اینکه این اتاق نمایی رو به دریا دارد. سیستم گرمایشی این اتاق ها پکیج و شوفاژ بوده همچنین از کولر و اسپیلت بعنوان سیستم سرمایشی استفاده می شود. همچنین داخل تمام اتاق ها در اقامتگاه بوم گردی مان همیشه سبز بوشهر سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی، حمام، تلویزیون و یخچال وجود دارد.
لازم به ذکر است که اقامت در اتاق ها به همراه وعده صبحانه رایگان است که این صبحانه از محصولات کاملا محلی و ارگانیک تهیه می شود. بد نیست بدانید که آشپزخانه عمومی جهت آشپزی مسافران در اقامتگاه بوم گردی مان همیشه سبز بوشهر وجود ندارد. همچنین ناهار و شام نیز طبخ نمی‌شود. اما در صورت تمایل، مسافران می توانند از رستوران های نزدیک اقامتگاه غذا سفارش داده و یا برای صرف غذا به آنجا بروند. پیک رایگان نیز برای حمل غذاها از رستوران تا اقامتگاه موجود است.
از برخی غذاهای محلی بوشهر که سفارش آن برای مهمان ها امکان پذیر است، می توان به قلیه ماهی، قلیه میگو، قیمه بوشهری، دال عدس و ماهی شکم پر اشاره کرد. لازم به ذکر است که اقامتگاه بوم گردی مان همیشه سبز بوشهر در انتهای یک کوچه و رو به روی خروجی کوچه قرار گرفته به صورتی که دریا کاملا قابل مشاهده است. مسافران خودروی خود را می بایست در خیابان پارک کرده و حدودا ۳۰ متر را تا رسیدن به اقامتگاه، در کوچه پیاده بروند.

اماکن نزدیک به اقامتگاه سنتی مان همیشه سبز بوشهر


فاصله تا بازار قدیمی بوشهر: ۲ کیلومتر
فاصله تا قبر جنرال (ژنرال انگلیسی): ۴ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه بوشهر: ۴.۹ کیلومتر
فاصله تا بوستان شغاب: ۱۰.۹ کیلومتر
فاصله تا پایانه مسافربری بوشهر: ۱۰ کیلومتر
فاصله تا قبرستان انگلیسی ها: ۱۲ کیلومتر
فاصله تا عمارت ملک: ۱۲.۲ کیلومتر
فاصله تا ساحل ریشهر (دریا): ۱۴.۹ کیلومتر

امکانات هتل
details خشکشویی (با هزینه)
menu اتو (با هزینه)
pets ورود حیوانات خانگی ممنوع
fiber_pin صندوق امانات
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است