برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

پرواز دزفول تهران

رزرو پرواز دزفول تهران با مقایسه قیمت از بین ده ها سایت گردشگری.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تهران
همه فرودگاه ها (THR)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بی‌تردید شهر تهران به عنوان پایتخت کشور از منظر تردد مسافران موقعیت ویژه‌ای دارد. این شهر روزانه مقصد بسیاری از مسافرانی است که به دلایل متعدد از نواحی مختلف کشور راهی آن می‌شوند. عده‌ای از مسافران پایتخت از نواحی شمالی کشور و دسته‌ای دیگر از بخش‌های مرکزی و یا جنوب به آن سفر می‌کنند. خوشبختانه از اغلب شهرهای بزرگ به مقصد تهران پرواز انجام می‌گیرد و از این رو مسافران پایتخت از هر نقطه از کشور هم که باشند می‌توانند از طریق سفرهای هوایی به آسودگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این شهر سفر کنند. شهر دزفول در استان خوزستان نیز یکی از شهرهایی است که در بیشتر روزهای هفته به مقصد تهران پرواز دارد. این بار قرار است به سراغ نکات کلیدی در رزرو بلیط هواپیما از دزفول به تهران برویم و به مسافران این مسیر هوایی کمک کنیم تا پیش از رزرو بلیط پرواز اطلاعات کافی و ضروری را در این زمینه بدست آورند.

سفر به تهران با بلیط هواپیما دزفول تهران سفرمارکت

بلیط هواپیما دزفول تهران


اگر بخواهید از شهر دزفول به پایتخت سفر کنید در سفر با وسایل نقلیه زمینی مانند اتوبوس دست کم به مدت هشت ساعت در مسیر خواهید بود، درحالی که سفر هوایی از دزفول به تهران بسیار سریع‌تر از آن خواهد بود. در حقیقت فاصله هوایی میان شهر دزفول و تهران ۴۶۰ کیلومتر است و از این رو در حالت معمول مسافران پرواز دزفول تهران ظرف مدت یک ساعت به مقصد می‌رسند. ناگفته نماند که گاهی شرایط جوی نامساعد می‌تواند منجر به طولانی‌تر شدن زمان پرواز شود اما در نهایت این زمان در مقایسه با زمانی که از دزفول با ماشین شخصی یا اتوبوس به پایتخت سفر کنید بسیار کوتاه‌تر است. بنابراین به مسافرانی که به سفرهای ضروری یا کاری با فوریت زمانی می‌روند توصیه می‌شود به جای سفر زمینی، رزرو بلیط هواپیما دزفول تهران را در اولویت قرار دهند.

خرید بلیط هواپیما دزفول تهران


اگر به دنبال رزرو بلیط دزفول تهران یا مسیر برگشت آن بلیط هواپیما تهران دزفول هستید از دو طریق می‌توانید اقدام به این کار کنید. روش اول همان شیوه سنتی خرید بلیط هواپیما یعنی مراجعه حضوری به آژانس‌های هواپیمایی یا شرکت‌های خدمات مسافرتی است. مسلما این راه بسیار زمان بر است و علاوه بر آن از نظر اقتصادی هم به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. شیوه دوم که این روزها رواج بیشتری دارد همان رزرو آنلاین بلیط است که از مزیت‌های آن خرید ارزان‌تر، آسان‌تر و سریع‌تر است. برای این کار کافی است در بخش بلیط هواپیما سفرمارکت به جستجوی بلیط هواپیما دزفول تهران بپردازید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی پروازهای موجود برای شما به نمایش دربیاید و در نهایت بعد از انتخاب بهترین گزینه بصورت آنلاین بلیط پرواز دزفول تهران را رزرو کنید.

بلیط دزفول تهران چارتر و لحظه آخری


برای مسافرانی که قصد خرید پرواز دزفول تهران را دارند، گذشته از بلیط چارتری و بلیط سیستمی دو نوع بلیط دیگر نیز موجود است که طرفداران زیادی هم دارد. بلیط چارتر دزفول تهران و همچنین بلیط لحظه آخری دزفول تهران از گزینه‌های مقرون به صرفه‌ و پرفروش در این مسیر هستند. از آنجا که معمولا تقاضا برای خرید این دو بلیط زیاد است و ظرفیت این پروازها نیز به سرعت تکمیل می‌شوند توصیه می‌کنیم برای خرید ارزان بلیط هواپیما از دزفول به تهران حتما لیست پروازهای سفرمارکت را بررسی کنید زیرا این فهرست بطور مرتب در حال به روزرسانی آخرین پروازهای چارتری و لحظه‌آخری ارزان است.

خرید بلیط چارتر و لحظه آخری دزفول تهران

سوالات متداول درمورد بلیط هواپیما دزفول تهرانقیمت بلیط هواپیما دزفول تهران چقدر است؟
درباره قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران نمی‌توان یک رقم ثابت را اعلام کرد. دلیل این موضوع آن است که بطور کلی عوامل زیادی وجود دارند که بر قیمت بلیط هواپیما به یک مقصد مشخص تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به نوع بلیط هواپیمایی، ایرلاین انتخابی، کلاس پرواز و زمان رزرو بلیط اشاره کرد. آن دسته از مسافرانی که به دنبال ارزان‌ترین پرواز دزفول تهران هستند بهتر است به جای سفر در بازه‌های شلوغ مانند ایام نوروز یا اعیاد به بازه‌های زمانی خلوت‌تر یعنی ایام عادی موکول کنند زیرا در این دوران قیمت بلیط‌ها کاهش پیدا می‌کند. در مجموع اگر می‌خواهد محدوده قیمتی بلیط هواپیما دزفول تهران را مشاهده کنید می‌توانید در بخش جستجوی پروازهای سفرمارکت فیلتر قیمت را به گونه‌ای تنظیم کنید تا بلیط هواپیما دزفول تهران را بر مبنای ارزان‌ترین پروازها برای شما به نمایش دربیاید. از این طریق می‌توانید بدون معطلی ارزان‌ترین پروازها را به ترتیب قیمت پیدا کنید.

اضافه بار در پرواز دزفول به تهران چقدر جریمه دارد؟
در جواب به این سوال باید گفت که محدوده بار مجاز در همه پروازها بر مبنای میزان مجازی است که هر ایرلاین مشخص کرده است. بلیط دزفول تهران نیز توسط ایرلاین‌های مختلفی از جمله ایران ایر، کارون، قشم ایر و ماهان ایر عرضه می‌شود بنابراین اگر می‌خواهید میزان دقیق سقف بار مجاز در پرواز با هر یک از این ایرلاین‌ها را بدانید بهتر است پیش از رزرو بلیط هواپیما از دزفول به تهران به سایت رسمی ایرلاین مربوطه مراجعه کنید و از آن مطلع شوید.

نحوه کنسل کردن پرواز دزفول تهران چگونه است؟
اگر اقدام به رزرو بلیط هواپیما از زفول به تهران کرده باشید و بعد از آن به دلایل مختلف بخواهید بلیط خود را کنسل کنید بهتر است بدانید که موضوع کنسلی بلیط پرواز و استرداد وجهی که بابت رزرو پرداخت کرده‌اید به مسائل مختلفی مربوط می‌شود. در مجموع شرایط کنسلی پروازها، میزان جریمه کنسلی و امکان استرداد بلیط همگی پیرو قوانین خاصی است که هر ایرلاین بطور جداگانه تعیین کرده است. با این حال بهتر است بدانید که اگر بلیط خریداری شده از نوع بلیط چارتری باشد معمولا این نوع بلیط‌ها امکان استرداد ندارند. بنابراین مسافرانی که قصد رزرو بلیط چارتری دزفول تهران را دارند باید این نکته مهم را در نظر داشته باشند که در صورت کنسلی بلیط هیچ هزینه‌ای به آنها استرداد نمی‌شود. اما شرایط کنسلی برای بلیط‌های سیستمی بسیار بهتر است. خریداران این نوع بلیط در صورتی کنسلی سفرشان می‌توانند با پرداخت جریمه کنسلی که بر مبنای زمان باقی مانده تا شروع پرواز تعیین می‌شود، مابقی وجه پرداختی خود را دریافت کنند.