برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما آمریکا

اگر قصد سفر به آمریکا داری، ارزانترین قیمت بلیط را اینجا پیدا کن.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
نیویورک
همه فرودگاه ها (NYC)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
همه کلاس ها
۱ مسافر
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما آمریکا، نرخ‌های متفاوتی در طول سال دارد و قیمت بلیط هواپیما آمریکا تابع فاکتورهایی است که در این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت به آن اشاره کرده‌ایم و می‌تواند راهنمای خوبی برای تهیه بلیط هواپیما آمریکا برای هموطنان مسافر به ایالات متحده باشد.
قیمت بلیط هواپیما آمریکا به شهرهای مختلف این کشور به خصوص شهرهای پر مسافری مثل بلیط هواپیما لس‌آنجلس و نیویورک، تابعی از عرضه و تقاضا بوده و قطعا در نیمه دوم سال که شاهد کاهش دما در برخی از ایالات آمریکا هستیم، نرخ‌ها روند نزولی به خود می‌گیرد. با توجه به این‌که سالانه هزاران تن از هموطنان به منظور تحصیل و گردش و تجارت، عازم ایالات متحده آمریکا می‌شوند، در نظر داشتن موضوعاتی، تاثیر خوبی روی قیمت تمام شده بلیط برای شما و همراهان گرامی خواهد داشت که به آن اشاره کردیم.
اگر شما مخاطب گرامی، نظر و دیدگاهی درباره تهیه بلیط هواپیما آمریکا به مقصدهای گوناگون داشته و تجربه سفر به شهرهای این کشور آمریکای شمالی دارید، نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.
با مجله گردشگری سفرمارکت همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما آمریکا از سفرمارکت

آنچه درباره تهیه بلیط هواپیما آمریکا باید بدانید


اگر قصد تهیه بلیط هواپیما آمریکا به منظور سفر به یکی از شهرهای این کشور را دارید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

- صرفا زمانی نسبت به رزرو بلیط هواپیما آمریکا اقدام کنید که حتما ویزای این کشور را دریافت کرده و برنامه سفر خود را برای پرواز بین قاره‌ای، آماده کرده‌اید.

- رزرو بلیط هواپیما آمریکا و ضمیمه آن به مدارک درخواست ویزای گردشگری یا تجاری آمریکا به منظور سفر به مقصد مورد نظر شما، هیچ تاثیری در نظر کنسولی که مراجعه کردید به منظور دریافت روادید، نخواهد داشت. یعنی داشتن بلیط اوکی شده سفر به آمریکا، شرط لازم یا شرط کافی برای دریافت ویزای امریکا نیست.

- یکی از عوامل مهمی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما آمریکا تاثیرگذار خواهد بود، ایرلاینی است که شما از آن برای خرید بلیط استفاده می کنید. هر اندازه ایرلاین معروف‌تر باشد، کلاس بالاتری داشته باشد، قیمت بلیط نیز بیش‌تر خواهد بود.

- از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما آمریکا، تاریخ سفر شما است. هر میزان که به روز سفر نزدیک شده باشید و اقدام به رزرو بلیط هواپیما آمریکا کنید، نرخ بلیطی که باید خریداری کنید بیش‌تر می‌شود نسبت به زمانی که از مدت‌ها قبل نسبت به رزرو بلیط اقدام کرده‌اید. لذا تاریخ عزیمت شما به شهرهای امریکا، تاثیر زیادی روی نرخ‌نهایی بلیط خواهد داشت.

- ۹۰ هزارتومان تخفیف بلیط هواپیما با نصب اپلیکیشن سفرمارکت به همراه قرعه کشی ماهانه موتور برقی در دسترس خریداران بلیط هواپیما امریکا است.

- سعی کنید از هفته ها و ماه ها قبل نسبت به رزرو بلیط هواپیما به مقصد آمریکا اقدام کنید تا پول کم‌تری بابت بلیط خود و همراهان پرداخت کنید. گاها قیمت خرید بلیط هواپیما آمریکا چند ماه پیش از پرواز، نصف قیمت خرید بلیط هواپیما آمریکا چند روز مانده به سفر است.

- ایالات متحده آمریکا مثل کانادا، کشور پهناوری است. این که شما به کدام شهر از ایالات متحده پرواز دارید، نقش مهمی در قیمت نهایی بلیط خواهد داشت. لذا اگر قصد دارید که در هزینه سفر صرفه‌جویی کنید، می‌توانید پرواز خود را به شهرهایی که هزینه کم‌تری برای پرواز به شما تحمیل می‌کند، برنامه ریزی کرده و از ایستگاه راه آهن یا اتوبوس شهر مقصد، عازم شهر مورد نظر در خاک ایالات متحده شوید. این نیازمند آن است که هزینه حمل‌ونقل از فرودگاه شهر مقصد تا شهر مورد نظر خود در آمریکا را به درستی محاسبه کنید.

- توجه داشته باشید که فاصله پروازی شرق تا غرب آمریکا یا جنوب تا شمال آمریکا، بعضا به اندازه مدت زمان پرواز از تهران تا استانبول و بلکه بیش‌تر است و قیمت کمی ندارد. لذا در محاسبه هزینه سفر داخل امریکا، حتما از طریق پرتال‌هایی که قیمت رقابتی پرواز و قطار و اتوبوس به شهرهای این کشور ارائه می‌دهند، در جریان قیمت گذاری ها باشید.

- از دیگر عوامل مهم در قیمت بلیط هواپیما آمریکا، کلاس پروازی است که در قیمت بلیط تاثیر گذار خواهد بود. ناگفته پیداست که کلاس اکونومی، پایین‌ترین نرخ بلیط هواپیما آمریکا در ایرلاین ها داشته اما در نظر داشته باشید که بیش از ۱۵ ساعت در هواپیما هستید و اگر قد بلندی دارید، شاید کلاس اکونومی به دلیل فاصله کم بین صندلی ها، باعث اذیت شما شود.

- اگر احتمالا قصد دارید یک بار در چند سال، عازم آمریکا شوید، سعی کنید به دلیل مسافت طولانی و مدت زمان زیاد پرواز، بهترین کلاس پروازی را انتخاب کنید تا سفری آسان و دلپذیر به این کشور داشته باشید.

- هیچ پرواز مستقیمی بین فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران یا فروگاه‌های بین‌المللی شهرهای مختلف ایران به مقصد فرودگاه های شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا وجود ندارد. لذا دنبال پرواز مستقیمی بین ایران و آمریکا نباشید. چنین پروازی فعلا در دسترس هموطنان نیست.

- هر بلیط هواپیمایی که به مقصد آمریکا بگیرید، یک یا چند استاپ یا توقف در کشورهای مختلف جهان برای مسافرگیری دارد. لذا اگر قصد دارید که پرواز مستقیم به آمریکا و بدون توقف داشته باشید، بایستی به خارج از کشور رفته و از فرودگاه های پایتخت کشور مورد نظر، بلیط هواپیما مستقیم به شهرهای آمریکا را خریداری کنید.

- با توجه به وسعت ایالات متحده آمریکا، بهترین فصل برای خرید بلیط ارزان آمریکا به هر یک از شهرهای ایالات پنجاه گانه این کشور، متفاوت است. همان‌طور که در بالا گفتیم، بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان آمریکا، فصل‌های کم سفر سال یعنی OFF SEASON است.

تهیه بلیط هواپیما آمریکا

- خرید بلیط هواپیما آمریکا در فصول HIGH SEASON به خصوص به شهرهای پر مخاطب مثل بلیط هواپیما نیویورک و لس آنجلس که سالانه میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان به این دو شهر در نیمه نخست سال مسافرت می‌کند، گران‌تر از نیمه دوم سال خواهد بود. این موضوع برای خرید بلیط هواپیما آمریکا برای اشخاصی که به صورت خانوادگی سفر می‌کنند، اهمیت زیادی دارد.

- اگر بلیط هواپیما آمریکا را در مبدا به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، قیمت تمام شده بلیط شما کم‌تر از زمانی خواهد بود که بلیط رفت هواپیما آمریکا را در مبدا خریداری کرده و خرید بلیط برگشت هواپیما آمریکا را به مقصد حواله دهید. اگر برنامه سفر شما به گونه‌ای است که می‌توان نسبت به خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آمریکا به شهر مورد نظر اقدام کرد، این کار را انجام دهید و از خرید ۲ مرتبه بلیط آمریکا اجتناب کنید تا در هزینه‌ها صرفه جویی شود.

- در زمان خرید بلیط هواپیما آمریکا، هر میزان تعداد توقف و مدت پرواز طولانی تر باشد، قیمت بلیط کاهش می یابد. چنین پروازهایی هر چقدر زودتر خریداری شوند، هزینه کم تری به شما و همراهان شما تحمیل خواهد کرد.

- در زمان خرید بلیط هواپیما آمریکا دقت کنید که هزینه بلیط، شامل چه میزان بار مجاز همراه مسافر به مقصد شهرهای ایالات متحده است. بلیطی را پیدا کنید که بار مجاز همراه مسافر، بیش‌تر از ۳۰ کیلوگرم باشد.

- اگر بلیط فرست کلاس هواپیما آمریکا خریداری کنید، حداکثر باز مجاز همراه مسافر در پرواز را در اختیار خواهید داشت. این موضوع به دلیل آنکه هزاران کیلومتر از کشور خود دور می‌شوید و هزینه های هر کیلوگرم ارسال بسته پستی از ایران به آمریکا، ده ها دلار است، اهمیت مضاعف پیدا می کند. لذا در سفر به آمریکا در صورتی که اقامت بلند مدت دارید، حداکثر بار را با خود همراه برده و بهترین کلاس پروازی و مناسب‌ترین قیمت را از طریق سفرمارکت پیدا کنید.

- در برخی پروازها به مقصد شهرهای ایالات متحده آمریکا و کانادا، به مسافرانی که بلیط هواپیما کانادا یا آمریکا در کلاس اکونومی را خریداری کرده‌اند، اجازه می‌دهند که ۲ چمدان با وزن ۲۰ تا ۲۳ کیلوگرم در اختیار داشته باشند. در کلاس بیزینس این رقم بیش‌تر می شود و FIRST CLASS نیز بیش‌ترین میزان بار مجاز همراه مسافر را ارائه می‌کند.

- در تهبه بلیط هواپیما آمریکا دقت کنید که حداکثر بار مجاز همراه مسافر، بستگی به نوع ایر لاین داشته و استانداردی برای آن وجود ندارد.

- هر نوع بلیط هواپیما آمریکا که تهیه کنید، اندازه و ابعاد و وزن چمدان خود که در قسمت بار می رود و چمدان یا ساک دستی که وارد کابین هواپیما می‌کنید، طبق اعلام ایرلاین مربوطه باید در نظر گرفته شود. یعنی حتما پیش از رزرو بلیط هواپیما آمریکا، دقت کنید که اندازه و وزن چمدان و بار شما بایستی چه میزان باشد.

- هر چقدر مدت زمان سفر و مسافت، بیش‌تر باشد، هزینه بلیط شما افزایش خواهد یافت.

- اگر بخواهید از غیر از فرودگاه تهران، عازم سفر هوایی به شهرهای ایالات متحده آمریکا شوید، هزینه شما افزایش خواهد یافت. لذا سعی کنید با قطار به تهران آمده و از فرودگاه امام خمینی نسبت به مبدا پرواز، اقدام کنید.

- نرخ ارز و دلار، تاثیر ژرف روی قیمت بلیط هواپیما آمریکا دارد. قیمت دلار در ایران عصر ۱۴۰۰ روند صعودی بلند مدتی داشته و برای تهیه بلیط مناسب، دلار مورد نیاز را همیشه آماده داشته باشید.

- بلیط هواپیما امریکا با علامت F نشان از FIRST CLASS دارد.

- بلیط هواپیما آمریکا با علامت B نشان از BUSINESS CLASS دارد.

- بلیط هواپیما آمریکا با علامت Y نشان از PREMIUM CLASS داشته که کمی بالاتر از اکونومی است.

- همان طور که گفته شد، قیمت پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس آمریکا بسیار بالا است. اما توجه داشته باشید که مدت زمان پرواز و مدت زمان انتظار در سالن های فرودگاه تا نوع صندلی و غذا، شرایط بهتری از اکونومی دارد.

- قیمت بلیط رفت و برگشت به آمریکا هم‌چنین بسته به مدت زمانی که در فرودگاه ترانزیت می شوید نیز دارد. هر میزان مدت زمان ترانزیت در فرودگاه بیش تر باشد، قیمت پرواز شما ارزان‌تر خواهد بود.

- همیشه پیش از پرواز از مبدا، در فرودگاه معطلی داشته و بخش اول پرواز خسته کننده است.

خرید بلیط هواپیما آمریکا از سفرمارکت


خرید بلیط هواپیما آمریکا از سایت سفرمارکت این فرصت را برای شما فراهم می کند که بی نیاز از بررسی قیمت بلیط هواپیما آمریکا در سایت ایرلاین ها شده و همه را در یک صفحه مشاهده خواهید کرد که در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. هم چنین اگر کدهای تخفیف سفرمارکت را دارید، با اعمال آنها، بلیط ارزان تری را تهیه خواهد کرد.
سفرمارکت این امکان را برای مسافران عزیز عازم به شهرهای ایالات متحده آمریکا فراهم کرده تا با فیلتر نتایج جست و جو، نوع ایرلاین، کلاس پروازی، محدوده قیمت را مشخص کنند. با استفاده از فیلترهایی که در سمت راست صفحه اعلام نتایج قیمت پروازهای آمریکا در سایت سفرمارکت ارائه شده، قادر خواهید بود تا ساعت پرواز و کلاس پروازی و ایرلاین را مشخص کنید و انتخاب هوشمندانه‌تری در اختیار شما باشد.
هزینه خرید بلیط هواپیما آمریکا با سفرمارکت را به راحتی با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید. لذا نیازی به کارت اعتباری ارزی بین المللی مثل VISACARD یا MASTERCARD ندارید. یعنی امکان پرداخت ریالی بلیط هواپیما آمریکا برای شما میسر خواهد بود.
سفرمارکت در فهرست بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما آمریکا طبق نظرات کاربران و رضایت مشتریان بوده در سال‌های اخیر بوده و امیدواریم بتوانید با خرید بلیط با قیمت رقابتی به شهرهای ایالات متحده آمریکا، خاطره خوبی از سفر برای شما رقم بخورد.

بلیط رفت و برگشت آمریکا


بلیط رفت و برگشت آمریکا، حتما ارزان تر از خرید بلیط رفت در مبدا یعنی ایران و خرید بلیط برگشت در مقصد یعنی دز شهر های ایالات متحده آمریکا است. اگر ویزای غیر مهاجرتی (NON IMMIGRANT VISA) و توریستی دارید، خرید بلیط رفت و برگشت در ایران توصیه می شود تا در هزینه های سفر خود و همراهانا صرفه جویی کنید. البته سفارت با خرید بلیط رفت و برگشت مطمئن می شود که شما قصد بازگشت به میهن اسلامی داشته و پناهنده یا مهاجر غیر قانونی نخواهد بود.
البته همانطور که گفتیم، داشتن بلیط رفت و برگشت رزرو شده یا خریداری شده به مقصد شهرهای ایالات متحده آمریکا، هیچ تضمینی برای صدور ویزای تحصیلی یا گردشگری یا تجاری یا دیداری آمریکا نیست. حتی اگر شما ویزای آمریکا را در دست داشته باشید، ماموران کنترل مرزی در فرودگاه های این کشور، می توانند طبق قانون، از ورود شما به خاک آمریکا خودداری کنند. مسائل تحریمی ایران، تاثیر زیادی روی وقوع این حوادث گذاشته است.
قیمت بلیط رفت و برگشت آمریکا متفاوت بوده و نرخ خاصی را برای پرواز آمریکا نمی‌توان از قبل مشخص و اعلام کرد. چون ایرلاین هایی که به شهرهای ایالات متحده آمریکا پرواز دارند، با توجه به مدل هواپیما، نوع کلاس پروازی، خدماتی که به مسافر ارائه می کند، میزان بار مجاز همراه مسافر، تعداد توقف ها و هم‌چنین طول پرواز، قیمت متفاوتی اعلام میکنند. لذا هر یک قیمت مختلفی دارند.
اما بلیط رفت و برگشت آمریکا با استاپ های زیاد و مدت مسافت بالاتر، قیمت کم‌تری به شما و همراهان شما تحمیل خواهد کرد.

بلیط رفت و برگشت آمریکا

پروازهای ایران به آمریکا


همان طور که در بالا گفتیم، از ایران به شهرهای ایالات متحده آمریکا، هیچ پرواز مستقیمی در دسترس نیست و در واقع بین فرودگاه های بین المللی ایران و فرودگاه های آمریکا، پرواز مستقیمی برقرار نیست. اگر چه در زمانی که چنین پروازی برقرار باشد، هواپیمایی ایران ایر یا هر ایرلاینی قادر است که این پرواز را مستقیم انجام دهد.
پروازهای ایران به مقصد شهرهای ایالات متحده آمریکا، توسط ایرلاینی های مختلف صورت گرفته و هر کدام قیمت خاصی در طول سال دارند. برای خرید بلیط هواپیما آمریکا بایستی مطلع باشیدکه گاها در یک یا دو فرودگاه، چند ساعتی توقف داشته و ترانزیت خواهیدشد. اجازه خروج از سالن ترانزیت و ورود به شهر کشور مقصد را ندارید. مگر اینکه از قبل ویزای ان کشور را تهیه کرده باشید.
این که کدام کشور، استاپ شما خواهد بود، بسته به ایرلاینی دارد که انتخاب می کنید. قیمت بلیط هواپیما ایران به آمریکا با توجه به کلاس پروازی و ایرلاین، تعداد ساعت ترانزیت متفاوت است.
اگر بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد آمریکا را از TURKISH AIRLINES دریافت کنید، در فرودگاه استانبول ترانزیت خواهید شد. هواپیمایی ترکیش از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان و شیراز و تبریز به آمریکا پرواز دارد. هم چنین اگر بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد آمریکا را از QATAR AIRELINES بگیرید، در دوحه پایتخت قطر، ترانزیت خواهید شد.
اگر بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد آمریکا را از AZERBAYJAN AIRLINES خریداری کنید، در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان ترانزیت خواهید شد. اگر بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد آمریکا را از EMIRATES AIRLINES خریداری کنید، احتمالا در شهر دوبی ترانزیت خواهد شد.
در هر فرودگاهی که ترانزیت خواهید شد، در صورتی که ویزای آن کشور را داشته باشید، قادر به ترک سالن ترانزیت هستید.

سخن آخر
اگر تجربه سفر به ایالات متحده آمریکا را برای گردشگری، تجارت، تحصیل و غیره داشتید یا در سفر با یکی از ایرلاین های بین‌المللی، سفری آسان و ارزان و راحت را تجربه کردید، نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.
لینک این مقاله را از طریق کانال ها و گروه هایی که در شبکه های اجتماعی عضو هستید، به اطلاع دوستان و آشنایان و مسافران آینده آمریکا برسانید و در گروه های خانوادگی تلگرامی و واتساپی نیز به اشتراک بگذارید.
سفرمارکت همواره آماده تهیه بهترین قیمت بلیط هواپیما امریکا برای هموطنان است. مجله گردشگری سفرمارکت، شما را با جذاب ترین، بهترین و دیدنی ترین مقصدهای گردشگری، در ایران و سایر نقاط جهان آشنا می کند. پیج اینستاگرام سفرمارکت را برای اطلاع از تخفیف های هیجان انگیز و جوایز مسابقات، دنبال کنید.