برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما کانادا

جستجو و رزرو ارزانترین بلیط کانادا از میان آژانس‌های معتبر
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تورنتو
همه فرودگاه ها (YTO)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
همه کلاس ها
۱ مسافر
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

خرید بلیط هواپیما کانادا دارای شرایط، ترفندها و اصولی است که در این گفتار به آن اشاره کردیم. نکته خوب و جامعی در این گفتار برای خرید بلیط ارزان هواپیما کانادا در اختیار مسافران این کشور زیبا آمریکای شمالی قرار گرفته است تا راهنمای خوبی برای سفری ارزان و آسان باشد.
اگر شما مخاطب گرامی، مسافر کانادا بودید یا تجربه خرید بلیط کانادا را در نیمه اول یا نیمه دوم سال داشتید، نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش کامنت در انتهای این گفتار به اشتراک بگذارید.

بلیط هواپیما کانادا سفرمارکت

بلیط هواپیما کانادا


کانادا، مقصد شماره یک گردشگری، تحصیل و مهاجرت ایرانیان در آمریکای شمالی به شمار می‌رود و سالانه هزاران تن از هموطنان پس از اخذ روادید گردشگری، روادید تجاری و روادید تحصیلی، عازم این کشور می‌شوند. برخی از هموطنان نیز که موفق به دریافت کارت اقامت دائم (PR) کانادا شده، به این کشور سفر می‌کنند تا فرآیند اقامت خود را دنبال کنند.
کانادا در فهرست برترین مقصدهای مهاجرپذیر جهان قرار دارد و به نظر می‌رسد که تا ده سال آینده، چند درصد دیگر به شمار ایرانیان مقیم این کشور افزوده شود. سرزمین پهناور و حاصل‌خیز کانادا، در کنار ظرفیت‌های فناورانه و اقتصادی و دانش‌بنیان این کشور، سبب شده تا ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان، مشتاق عزیمت به سرزمین یخ و سرما شوند.
این‌که شما چه روش مهاجرتی را برای سفر به این کشور در دستور کار دارید، همگی بستگی به شرایط شما به عنوان متقاضی اصلی و شرایط همراهان دارد. شاید برای شما یک روش مهاجرتی، بهترین روش باشد اما برای دیگران چنین نباشد. لذا اگر خواستار تهیه بلیط کانادا به منظور بررسی شرایط سرمایه‌گذاری و مهاجرتی این کشور هستید، همواره از منابع رسمی و دولتی این کشور درباره فرصت‌های مهاجرتی و سرمایه‌گذاری کانادا در عصر پسا کرونا، کسب اطلاع کنید.
لذا با توجه به شمار قابل توجهی از هموطنان که هر ساله به منظور تحصیل و گردش و اقامت، رهسپار کانادا می شوند و بلیط هواپیما کانادا همواره یکی از دغدغه های این عزیزان در روزگار پسا کرونا و دلار بالای ۳۰ هزار تومان است، بر آن شدیم تا در این گفتار، درباره قیمت بلیط هواپیما کانادا به منظور سفر به شهرهای اصلی مثل تورنتو، مونترال و ونکوور اطلاعات لازم را در اختیار مسافران عزیز قرار دهیم و ترفندهای تهیه بلیط ارزان و مناسب کانادا را بازگو کنیم.

اهمیت آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کانادا


با توجه به این‌که ظرف ۳ دهه اخیر، حدود نیم میلیون هموطن عازم این کشور شده و هر سال نیز هزاران تن از هموطنان در قالب دیدار از بستگان و آشنایان و تحصیل در دانشگاه های کانادا یا کسب و کار در این کشور و حتی اقامت دائم، رهسپار یکی از شهرهای کانادا می شوند، اهمیت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کانادا، دوچندان می شود.
اگر شما قصد سفر به کانادا پس از دریافت ویزای پنج ساله مولتی پل این کشور را دارید، سفر به کانادا با تور را توصیه می‌کنیم تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید. تورها معمولا بهترین شرایط و ارزان ترین روش های حمل‌ونقل و گشت و گذار و اقامت را در بهترین اقامت‌گاه ها مد نظر دارند و می‌توان سفری به نسبت ارزان را تجربه کرد.
البته فرهنگ سفر مسافر و انفرادی یا گروهی سفر کردن آن نیز در هزینه سفر تاثیرگذار است. به هر حال مدیریت بودجه سفر به کانادا، از دشوارترین کارها است که پیش از سفر به این کشور باید در دستور کار مسافران گرامی قرار بگیرد. این که شما به عنوان گردش عازم کانادا هستید یا تحصیل یا اقامت دائم، همه در هزینه های شما تاثیر گذار بوده و باید برنامه سفر مدون مربوطه را طراحی کرد.
قیمت بلیط هواپیما کانادا معمولا از قیمت یک تور لاکچری به کشورهای اطراف ایران، بیش‌تر است. لذا باید از قیمت بلیط هواپیما کانادا و ترفندهای خرید، آگاه بود.
همان طور که گفتیم، بسته به این که دلیل و هدف شما به کانادا چیست، نیمه اول سال عازم کانادا هستید یا نیمه دوم سال، چه تعداد همراه دارید، بلیط رفت و برگشت را در تهران انتخاب کردید یا بلیط برگشت را در کانادا خریداری خواهید کرد، در قیمت بلیط هواپیما کانادا تاثیر گذار خواهد بود. از طرفی، هر اندازه که مجبور باشید بار بیش تری با خود به کانادا ببرید، قیمت بلیط افزایش خواهد یافت. تعداد استاپ ها نیز در قیمت تمام شده بلیط کانادا تاثیر گذار است.
از طرفی، مدت اقامت شما در کانادا نیز روی قیمت بلیط تاثیر گذار خواهد بود. عدم آگاهی از برنامه سفر و مدیریت صحیح هزینه‌ها، تاثیر زیادی روی هزینه شما خواهد داشت.
لذا قبل از سفر به کانادا در روزگار پسا کرونا، از قیمت بلیط هواپیما کانادا و شرایط ورود به این کشور، اطلاعات لازم را از منابع موثق و رسمی دریافت کنید.
همیشه مبلغی را برای نوسانات احتمالی بلیط هواپیما کانادا مد نظر داشته باشید تا سورپرایز نشوید! لذا اندکی افزایش قیمت بلیط نباشد خللی در برنامه سفر شما به کانادا و همراهان شما، وارد کند.

قیمت بلیط هواپیما کانادا

زمان، عامل مهم در تهیه بلیط هواپیما کانادا


همان طور که در ادامه این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت عنوان کردیم، زمان، عامل مهمی در تهیه بلیط هواپیما کانادا است. این که چه زمانی رهسپار سرزمین یخ و سرما می شوید، در قیمت بلیط هواپیما شما و همراهان شما تاثیر گذار است.
عوامل متعددی در افزایش یا کاهش قیمت بلیط هواپیما کانادا نقش آفرینی کرده و هیچ یک به اندازه زمان، در نوسان قیمتی تاثیر گذار نیست. در زمان های پرتردد و کم تردد، متناسب با عرضه و تقاضا، قیمت بلیط هواپیما کانادا افزایش یا کاهش پیدا می‌کند. این افزایش یا کاهش گاها قابل توجه است. یعتی بعضا در نیمه دوم سال، قیمت بلیط فلان مقصد کانادا که در نیمه دوم سال، ایکس ریال بود به نصفکاهش پیدا خواهد کرد.
مثلا قیمت بلیط هواپیما کانادا در زمانی از سال که آب‌وهوای کانادا مطبوع و مساعد است مثل تابستان، به میزان مشخصی افزایش یافته و در نیمه دوم سال به خصوص هفته های پایانی سال میلادی که شاهد اوج سرما در شهرهای کانادا هستیم، قیمت به طرز قابل توجهی کاهش می یابد.
کلا در زمان های کم تردد سال که گردشگران اندکی عازم کانادا هستید، شاهد کاهش قیمت سفر به کانادا هستیم. البته برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی و جشنواره ها و نمایشگاه های بین المللی، همه در میزان سفر به کانادا تاثیر گذار است.
در سال ۲۰۲۶ میلادی، شاهد برگزاری جام جهانی فوتبال به طور مشترک بین کانادا و مکزیک و ایالات متحده هستیم. لذا احتمالا با اوج قیمت ها در تابستان سال ۲۰۲۶ میلادی به منظور سفر به این کشور و تماشای بازی هایی که در شهرهای این کشور برگزار می شود، خواهیم بود. لذا خرداد و تیر ۲۰۲۶ میلادی را مد نظر داشته باشید.
توجه به وضعیت آب و هوایی شهرهای مختلف کانادا می تواند راهنمای خوبی برای پیدا کردن بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما کانادا باشد.

قیمت بلیط هواپیما کانادا چقدر است؟


همان طور که گفته شد، قیمت بلیط هواپیما کانادا بسته به زمان پرواز، مدل هواپیما و کلاس پروازی تغییر می کند. قیمت بلیط هواپیما کانادا در نیمه اول سال معمولا بیش تر از قیمت بلیط هواپیما کانادا در نیمه اول سال است.
مثلا قیمت بلیط هواپیما تورنتو به صورت رفت و برگشت (تیر تا آبان ۱۴۰۱)، از طریق شرکت ترکیش ایرلاینز، برای بزرگسال در کلاس اکونومی، هر نفر بالای ۴۰ میلیون تومان است. مدت سفر رفت، ۱۵ ساعت و ۵۳ دقیقه و مدت سفر برگشت نیز ۲۱ ساعت خواهد بود.
حال اگر بازه زمانی را به نیمه دوم سال ببریم و بلیط رفت و برگشت را از دی تا اسفند ۱۴۰۱ در نظر بگیریم، از طریق شرکت ترکیش ایرلاینز، برای بزرگسال در کلاس اکونومی، هر نفر زیر ۳۷ میلیون تومان خواهد شد. البته مدت سفر رفت به ۳۴ ساعت و مدت سفر برگشت نیز به ۳۴ ساعت تغییر می کند.
در همین بازه زمانی قیمت بلیط رفت و برگشت تهران به ونکوور برای بزرگسال در کلاس پروازی اکونومی، ۳۸ میلیون تومان است. مدت سفر رفت ۲۹ ساعت و مدت سفر برگشت نیز ۳۵ ساعت است. اگر بازه زمانی پرواز تهران ونکوور را از نیمه دوم سال به نیمه اول سال تغییر دهیم، قیمت بلیط به بیش از ۴۵ میلیون تومان افرایش خواهد یافت.
همان طور که در مثال های بالا مشاهده میکنید، قیمت بلیط هواپیما تهران به شهرهای مختلف کانادا در نیمه اول سال، گران تر از نیمه دوم سال خواهد بود.

چرا بلیط هواپیما کانادا به چندین نرخ مختلف به فروش می رسد؟


همان‌طور که در مثال بالا مشاهده کردید، ترکیش ایرلاینز که یکی از محبوب‌ترین شرکت های هواپیمایی برای سفر ارزان و با کیفیت به کانادا است، نرخ هایش در نیمه اول سال، گران تر از نیمه دوم سال است. یعنی، زمان، عامل تاثیرگذاری در افزایش یا کاهش قیمت بلیط هواپیما کانادا به شمار می‌رود.
البته گاها در یک زمان مشخص بلیط هواپیما کانادا در فصل گردشگری با قیمتی متفاوت عرضه می شود که برای اطلاع بایستی مرتب سایت سفرمارکت را چک کنید. این موضوع ارتباطی به ایرلاین خاصی ندارد. عرضه و تقاضا تعیین کننده است. قیمت گذاری بنگاه های واسطه ای که بخش عمده از فرآیند عرضه و فروش بلیط هواپیما کانادا را بر عهده دارند، تاثیر ژرف و شگرف در قیمت نهایی بلیط کانادا دارد.
شرکت های خدماتی گردشگری و آژانس های هواپیمایی به عنوان واسطه‌هایی بین ایرلاین‌ها و گردشگران، مبلغی را به عنوان هزینه خدماتی که به گردشگر می‌دهند، به قیمت بلیط هواپیما افزوده و بلیط هواپیما کانادا را اندکی گران تر از شرکت های هواپیمایی به فروش میرسانند.
یکی از دلایل اصلی تفاوت قیمت بین آژانس هواپیمایی در فروش بلیط هواپیما کانادا همین موضوع است.

چگونه می‌توان ارزان‌ترین بلیط هواپیما کانادا را در اینترنت پیدا کرد؟


این سوال از جمله پرسش‌هایی که در میان مسافران آینده کانادا متداول است. بهترین روش برای خرید بلیط هواپیما ارزان کانادا، پیدا کردن پرتالی است که نرخ بلیت آژانس‌های هواپیمایی را به صورت رقابتی از ارزان ترین به گران ترین مشخص کرده و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. نمایش یک جا، کار شما را آسان می کند تا به جای مراجعه به سایت چندین ایرلاین، در یک صفحه، به بهترین نرخ شرکت های مختلف به مقصد کانادا دسترسی داشته باشید.
فلسفه پیدایش سفرمارکت نیز همین است. ایجاد فضای رقابتی برای ایرلاین ها برای نمایش قیمت و دسترسی آسان و ارزان مسافران برای خرید بهترین بلیط بر اساس شرایط خود. ایجاد محیطی رقابتی به منظور خرید و فروش بلیط هواپیما با نرخ مناسب و جلب رضایت حداکثری آژانس و مسافران، سبب شده تا شرکت دانش‌بنیان سفرمارکت، پاسخ‌گوی طیف گسترده‌ای از نیازهای مسافران گرامی باشد.
با ارائه رویکردهای نوینی سازگار با ظرفیت و محدودیت‌های صنعت گردشگری کشورمان پا به عرصه گردشگری گذاشت و در اندک زمانی، با ارائه خدماتی رضایت‌بخش به فروشندگان و خریداران بلیت هواپیما به بزرگ‌ترین بازار آنلاین گردشگری کشورمان مبدل گشت. اکنون سفرمارکت موتور جستجویی است تخصصی در صنعت گردشگری که با تکیه‌بر ابزارهایی مدرن و گوناگون قادر است ارزان‌ترین بلیط هواپیما قطر را از دل انبوهی از مطالب گوگل بیرون کشد و در اختیار شما قرار دهد.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کانادا

روش خرید بلیط هواپیما کانادا از سفرمارکت


خرید بلیط هواپیما کانادا به مقصد فرودگاه های تورنتو، مونترال، ونکوور و سایر شهرها، به سادگی و به ۲ روش در سایت سفرمارکت در دسترس مسافران این کشور است.

۱. در روش نخست، ابتدا بایستی وارد سایت سفرمارکت شده و از بخش سمت راست صفحه، بلیط هواپیما را انتخاب کنید.
بلیط هواپیما در بالاترین بخش ایندکس سایت سفرمارکت ارائه شده است. روی آن کلیک کنید.
اکنون می توانید نسبت به انتخاب بلیط کانادا اقدام کنید. بایستی تعیین کنید که بلیط یک طرفه نیاز دارید یا بلیط رفت و برگشت یا دو طرفه. در ادامه این گفتار اشاره کردیم که انتخاب بلیط دو طرفه، مقرون به صرفه تر است. مگر اینکه زمان بازگشت شما نامعلوم و بیش از یک سال باشد.
معمولا هر اندازه پرواز شما استاپ کم تر داشته باشد، نرخ بیشتری باید پرداخت شود و سفری آسان تر و سریع تر را به فرودگاه های کشور کانادا تجربه خواهید کرد.
پس از بررسی و مقایسه بلیط هواپیماهای این بخش و یافتن و انتخاب گزینه مناسب، شما وارد صفحه ثبت اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه بلیط خواهید شد و بلیط شما به‌صورت الکترونیکی در ایمیل شما ارسال خواهد گشت.

۲. به منظور خرید بلیط هواپیما کانادا از روش دوم ابتدا باید اپلیکیشن سفرمارکت را در گوشی هوشمند خود دانلود و نصب کنید، سپس از طریق انتخاب بلیط هواپیما و تنظیماتی که در ابتدای این بخش به آن اشاره شد، بلیط هواپیما به مقصد فرودگاه مورد نظر خود را در عرض چند دقیقه خریداری و در ایمیل خود دریافت نمایید که برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه مبدا کفایت می کند.

ترفندهایی برای خرید بلیط هواپیما ارزان کانادا


همان‌گونه که در بالا نیز توضیح داده شد، زمان نقش تاثیرگذاری در خرید بهترین بلیط هواپیما فرانکفورت یا کانادا دارد. لذا به فاکتور زمان توجه داشته و دقت کنید. خرید بلیط هواپیما کانادا در زمانی که فصول کم مسافر است، کاهش می‌یابد. مخصوصا ماه های سرد سال.
اما بعضا مشاهده می شود که مسافران گرامی، بایستی حتما ماه خاصی را برای سفر انتخاب کرده و یا در هفته خاصی از ماه، سفر کنند و امکان تغییر آن وجود ندارد. مثلا برای شرکت در رویداد مهم تجاری و گردشگری و نمایشگاهی و کنفرانسی، عازم این کشور هستند.
در این صورت دیگر زمان به شما در خرید بلیط هواپیما ارزان کمکی نخواهد کرد و باید از دیگر ترفندها برای تهیه بلیطی ارزان‌قیمت استفاده کرد. از راهکارهای کارآمدی که برخی گردشگران برای یافتن بلیط هواپیما ارزان به آن متوسل می‌شوند، جستجوی بلیط هواپیما لحظه آخری یا چارتر در اینترنت است.
بلیط‌های چارتری که معمولاً در اینترنت توسط سایت‌هایی مختلف به فروش می‌رسند، به دلیل نزدیک شدن به زمان حرکت و خالی ماندن صندلی‌های چارتر شده با قیمتی بسیار کم‌تر از ارزش واقعی از سوی شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌گردند.
اما ترفند نهایی برای خرید بلیط هواپیما ارزان کانادا، عضویت در سایت سفرمارکت برای آگاهی از آخرین تخفیف‌ها و پیشنهادهای داغ و ویژه‌ای است که در زمان‌های مختلف سال از سوی آژانس‌های گردشگری و شرکت‌های هواپیمایی ارائه می‌گردد و در سایت و اپلیکیشن سفرمارکت با اعلان‌هایی متعدد به اطلاع اعضای سفرمارکت می‌رسد. ناگفته نماند که شما با ثبت‌نام در سایت سفرمارکت جواز شرکت در برخی جشنواره‌هایی نظیر جمعه نارنجی را نیز کسب و شانس خود را در برنده شدن تخفیفی ۹۰ درصدی یا بلیتی رایگان به مقصدی پرطرفدار امتحان می‌کنید.

بلیط رفت و برگشت کانادا


بعضی از مسافران به دلیل مسائل اقامتی و تحصیلی، حداقل یک سال در کانادا اقامت خواهند کرد و قصد برگشت ندارند یا زمان برگشت آن ها اصلا مشخص نیست. لذا بلیط یک طرفه را در دستور کار خود قرار می دهند. اما خرید بلیط رفت و برگشت کانادا برای مسافرانی که ویزای ۵ ساله کانادا دارند یا به قصد همایش یا بازدید از نمایشگاه بین المللی عازم این کشور هستند، انتخاب خوب و ارزانی است.
اگر به منظور دیدار دوستان و آشنایان و فرزندان یا خانواده رهسپار کانادا هستید و می‌خواهید کم‌تر از ۶ ماه در یکی از شهرهای این کشور زیبا و دیدنی اقامت کنید، بلیط رفت و برگشت را از مبدا تهیه کنید و خرید بلیط برگشت را به مقصد واگذار نکنید. چون هزینه تمام شده شده افزایش خواهد یافت.
خرید بلیط رفت و برگشت کانادا از مبدا، ارزان‌تر از خرید بلیط رفت کانادا در مبدا و خرید بلیط برگشت کانادا در مقصد است. خرید بلیط رفت و برگشت کانادا سود دیگری برای شما دارد و آن این‌که اگر به هر دلیلی، قیمت بلیط کانادا از این کشور به مبدا مورد نظر شما مثل ایران، با افزایش نرخ یا محدودیت جابجایی مسافر روبرو شود (مثل زمان کرونا از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ میلادی)، تغییری در قیمت بلیط شما ایجاد نخواهد شد.
هنگامی‌که بلیط برگشت کانادا در دست داشته باشید، با خیال راحت به گشت و گذار و زندگی و کار و تحصیل خود در این کشور پرداخته و دغدغه ای بابت خرید بلیط برگشت کانادا ندارید. این موضوع مهمی نه فقط درباره سفر به کانادا است بلکه برای سفر به سایر نقاط جهان نیز بهتر است در برنامه و فرهنگ سفر شما قرار بگیرد.

بلیط رفت و برگشت کانادا

پروازهای تهران به کانادا


در طول هفته چندین پرواز از تهران به مقصد شهرهای کانادا مثل تورنتو و ونکوو و مونترال وجود دارد. برخی از این پروازها دارای چند استاپ بوده و برخی فقط یک استاپ دارند. معمولا هر اندازه شمار استاپ ها بیش تر باشد، قیمت بلیط کم تر است. هر چقدر تعداد استاپ کمتر باشد، مدت زمان سفر شما کاهش یافته و قیمت بلیط افزایش پیدا می کند.
بلیط پروازهای تهران به کانادا برای همه روزهای هفته در سایت سفرمارکت در دسترس است. پس نگرانی از بابت این که بلیط گیر شما و خانواده بیاید یا نه نباشید.

چند نکته مهم که باید بدانید
اگر شما از طریق روش اکسپرس اینتری (EXPRESS ENTRY) نسبت به ثبت مدارک و در نهایت دریافت اقامت دائم اقدام کردید و برنامه سفر به کانادا را در سال جاری در پیش دارید، خرید بلیط کانادا با بهترین قیمت رقابتی را می‌توان از سفرمارکت دریافت کرد.
بلیط هواپیما کانادا مثل بلیط هواپیما به مقصد بسیاری از کشورهای جهان، نرخ ثابتی نداشته و در طول ۱۲ ماه سال، با افت و خیز همراه می‌شود. زمانی که هایسیزن هست، شاید افزایش نرخ اکثر ایرلاین‌ها هستیم و در زمان آف سیزن، شاهد کاهش قیمت هستیم.
بلیط هواپیما ونکوور، بلیط هواپیما کانادا به مقصد تورنتو، بلیط هواپیما کانادا به مقصد مونترال و بلیط هواپیما کانادا به مقصد اتاوا، دارای نرخ‌هایی متفاوت بوده که شرکت‌های هواپیمایی، به مسافران و مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند. این قیمت‌ها از طریق سفرمارکت قابل رصد و خرید توسط مشتریان گرامی است.
شما می‌توانید به خرید بلیط کانادا با بهترین قیمت از سفرمارکت اقدام کنید. رزرو بلیط کانادا به صورت رفت و برگشت و یک طرفه از طریق سفرمارکت با پشتیبانی ۲۴ ساعته در دسترس مسافران این کشور است.
قیمت بلیط کانادا با توجه به نوع پروازی که مسافران گرامی انتخاب می‌کنند، تعیین می‌شود. اگر بلیط کانادا را به صورت سیستمی تهیه فرمایید، قیمت آن بیش‌تر بوده اما در صورتی که چارتری یا لحظه آخری انتخاب کنید، می‌توان بهترین قیمت بلیط کانادا را در اختیار داشت. برای این‌که قیمت بلیط کانادا برای شما ارزان‌تر تمام شود، سعی کنید قیمت های لحظه آخری را همواره مد نظر داشته باشید لذا صفحه رزرو بلیط سفرمارکت را بوک مارک کرده و هر روز رفرش کنید تا در جریان جدیدترین قیمت‌های روز بلیط کانادا قرار بگیرید.
با توجه به آنکه کودک همراه شما باشد یا خیر، مدت زمانی که قصد اقامت در کانادا دارید و نوع ایرلاین، همگی در قیمت تمام شده بلیط شما تاثیر گذار است. مشاوران سفرمارکت آماده ارائه اطلاعات به مسافران گرامی جهت انتخاب بهترین و ارزان ترین بلیط کانادا هستند.
قیمت بلیط کانادا که به صورت سیستمی خریداری می‌شود، برای خردسالان کم‌تر است. اما بلیط های چارتری و لحظه آخری برای همه افراد قیمت یکسانی معمولا دارد.
لذا قیمت بلیط کانادا ثابت نیست و با عواملی چون مبدا سفر و فصل سفر و شمار همراهان و نوع ایرلاین، متفاوت خواهد بود. کلاس پروازی، تاریخ پرواز در قیمت نهایی شما تاثیر گذار است. به منظور اطلاع از قیمت بلیط کانادا در هر فصل سال به سایت سفرمارکت مراجعه کرده و با جست‌وجوی مقصد و وارد کردن اطلاعات مربوطه، در جریان کم‌ترین تا بیش‌ترین قیمت بلیط کانادا قرار بگیرید.
معمولا ارزان ترین قیمت پرواز کانادا در روزهای آخر هفته است. هم‌چنین در ساعات ابتدایی روز، معمولا بلیط کانادا ارزان تر است. البته این موارد هیچ تضمینی برای ثبات آن نیست و بسته به شرایط پروازها، تغییر می‌کند.
برای خرید بلیط هواپیما کانادا در وهله نخست، بایستی برنامه سفر خود را به دقت مشخص کرده و برنامه سفر داشته باشید. هم برای خود و هم برای همراهان. اگر روز و تاریخی که قصد به سفر کانادا دارید، مشخص باشد، بهترین راه برای شما به منظور خرید بلیط سیستمی در دسترس است.
بلیط سیستمی کانادا، قابلیت استرداد داشته و اگر به هر دلیلی سفر شما به کانادا لغو شد، قادر هستید که بخشی از مبلغی که برای خرید بلیط هوپیما کانادا پرداخت کردید را پس بگیرید و به شما عودت خواهد شد. البته روش های دیگری هم برای خرید بلیط کانادا وجود دارد.
اگر هزینه سفر به کانادای دور دست برای شما مهم است، بلیط چارتر یا لحظه آخری کانادا را در نظر داشته باشید. این بلیط ها غیر قابل استرداد بوده و اگر سفر شما کنسل شود، کل هزینه پرداخت شده عودت نخواهد شد.
بلیط لحظه آخری کانادا برای افرادی مناسب است که برنامه سفر متغیر داشته و هر زمانی که اراده کنند رهسپار این کشور می‌شوند. یعنی چمدان را بسته و آماده سفر هستند. لذا فقط باید سوار هواپیما شده و کشور را ترک کنند. خوب این وضعیت برای همه مسافران کانادا وجود ندارد و لذا بلیط لحظه آخری کانادا مناسب همه مردم نیست.

سخن آخر
اگر تجربه سفر به کانادا و خرید بلیط هواپیما به مقصد شهرهای مختلف این کشور دارید، لطفا نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق بخش کامنت در انتهای این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت به اشتراک بگذارید.
لینک این گفتار را از طریق کانال‌ها و گروه‌های ویزای کانادا، تحصیل در کانادا، اقامت در کانادا، گردشگری در کانادا که در شبکه‌های اجتماعی عضو هستید، به اطلاع دوستان و هم گروهی ها قرار بدهید و در گروه های خانوادگی تلگرامی و واتساپی نیز به اشتراک بگذارید تا آشنایان مسافر کانادا در جریان باشند.
مجله گردشگری سفرمارکت، هر روز شما را با جذاب ترین و بهترین مقصدهای گردشگری ایران و اقصی نقاط جهان و ترفندهای خرید بلیط و سفر ارزان و آسان آشنا می‌کند. پیج سفرمارکت را در اینستاگرام فالو کنید تا در جریان جوایز مسابقات ماهانه و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما قرار بگیرید.