برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما لس آنجلس

ارزانتین بلیط تهران لس آنجلس را می‌توانید در سفرمارکت جستجو کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
لس آنجلس
همه فرودگاه ها (LAX)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
همه کلاس ها
۱ مسافر
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما لس آنجلس برای کسانی است که می‌خواهند به ایالات متحده آمریکا سفر کرده و شهر مشهور لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا را ببینند. شهری بزرگ، پرجمعیت و شگفت آور با آب و هوایی گرم و مطبوع در ساحل شرقی آمریکا که یکی از مقاصد سفر و مهاجرت ایرانیان هم به شمار می‌رود. حضور ایرانیان در لس آنجلس به حدی است که برخی نام «تهرانجلس» را به آن اطلاق می‌کنند. این موضوع موجب شده بلیط هواپیما لس آنجلس در بین ایرانیان متقاضیان بسیاری داشته باشد.

قیمت بلیط تهران لس آنجلس


ایران و ایالات متحده در دو سوی مختلف کره زمین قرار دارند و اختلاف ساعتی بسیار بین ایران و آمریکا، نشان‌دهنده همین فاصله مکانی و جغرافیایی است. این فاصله و چالش‌های سیاسی بین دو کشور موجب شده است تا پرواز مستقیمی بین تهران و لس آنجلس وجود نداشته باشد. به همین دلیل قیمت بلیط تهران لس آنجلس به دلیل چند توقف در مسیر و فاصله زیاد بین دو شهر، بالا است. از همین رو کسانی که قصد سفر بین دو شهر را دارند، مایلند تا کمترین قیمت بلیط تهران لس آنجلس را بیابند. اما این کار ساده ای نیست. زیرا سایت ها و آژانس های گوناگون، قیمت های مختلفی را عرضه می‌کنند. به همین دلیل چک کردن تک تک همه این سایت ها کار دشواری است. ولی خبر خوب این است که سفرمارکت پیدا کردن ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما لس آنجلس و پرواز نیویورک را برای شما آسان کرده است. زیرا می‌توانید با یک جستجو، همه بلیط های عرضه شده از تهران به لس آنجلس و برعکس را در یکجا ببینید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

گردشگران با بلیط هواپیما لس آنجلس به این شهر بزرگ کشور آمریکا سفر می کنند.

پرواز لس آنجلس به تهران


همیشه سفرها در خودشان نوعی رفت و آمد را تداعی می‌کنند. سفر به لس آنجلس هم با بازگشت به تهران همراه است. کسانی که می‌خواهند با پرواز لس آنجلس به تهران به ایران سفر کنند چند گروه متفاوت از افراد هستند. برخی برای بازدید از این شهر زیبا و البته خانواده خود که در لس آنجلس کالیفرنیا اقامت می‌کنند به این شهر سفر می‌کنند و پس از مدتی به کشور برمی‌گردند. گروه دیگر، ایرانیان مقیم آمریکا هستند که پس از سال‌ها قصد دارند به سرزمین مادری برگردند و به خانواده و شهرشان سر بزنند. همانند افرادی که بلیط تورنتو به تهران را تهیه میکنند. برای همه این افراد، پرواز لس آنجلس به تهران کلید سفر به ایران است. اما این گروه هم لازم نیست نگران باشند. زیرا سفرمارکت امکان خرید پرواز لس آنجلس تهران را هم دارد و لازم نیست از بابت آن نگرانی به دل راه بدهید.

فرودگاه بین المللی لس آنجلش اولین نقطه نشست مسافران با بلیط هواپیما لس آنجلس است.

جاهای دیدنی لس آنجلس


لس آنجلس یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت آمریکا است که به سبب صنعت فیلمسازی و اقتصاد پررونق خود، شهرت دارد. به همین دلیل لس آنجلس برای گردشگران هم چیزهای زیادی برای ارائه دارد. خیابان های هالیوود و بلوارهای لوکس آن در کنار سواحل گرم و آفتابگیر بخشی از جاذبه های شهری و طبیعی لس آنجلس هستند. لس آنجلس دارای ده‌ها موزه، پارک تفریحی و شهربازی است. همچنین رویدادهای فرهنگی و موسیقی زیادی در لس آنجلس برگزار می‌شود.

چند نکته درباره سفر به لس آنجلس


اگر بلیط هواپیما آمریکا را خریداری کرده‌اید و قصد سفر به این شهر ایالت کالیفرنیا را دارید، بد نیست چند نکته را درباره این شهر بدانید. اول اینکه شهر لس آنجلس شهر بزرگ و شلوغی است و همه مزایا و معایب شهرهای شلوغ و انبوه را در خود دارد. پس مراقب محله‌هایی که امنیت کمتری دارند، مخصوصا در شب‌ها باشید. لس آنجلس خدمات حمل و نقل عمومی گسترده‌ای در مقایسه با شهری مثل نیویورک ندارد. پس لازم است ماشین کرایه کنید. قیمت بنزین هم در این شهر نسبت به دیگر ایالت های آمریکا بالاتر است. در مقابل آب شهری و لوله کشی لس آنجلس قابل آشامیدن است و شما می‌توانید آن را جایگزین آب بسته‌بندی کنید و به این وسیله صرفه جویی کنید. همچنین برای پرداخت کمتر در زمان بازدید از جاذبه های گردشگری بهتر است کارت های عضویت ویژه گردشگران را خریداری کنید.