search
menu

کافه رستوران تام اند سرژ دبی

$$
کافه رستوران تام اند سرژ دبی آرزوی شما برای خوردن غذای دلنشین در محیطی زیبا و خاطره‌انگیز را برآورده کرده و لحظاتی رویایی در شهر دبی برایتان به ارمغان خواهد آورد. این کافه رستوران شیک و دوست‌داشتنی با فضای دلگشای خود همه مهمانانش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کافه رستوران تام اند سرژ دبی در سال ۲۰۱۳ توسط تام آرنل و سرجیو لوپز افتتاح شد. جالب است بدانید که تام اهل استرالیا و سرجیو اهل اسپانیا است. بنابراین ترکیب خلاقیت آنها از دو کشور متفاوت، معجزه‌ای بزرگ در شهر دبی خلق کرده و امروزه بسیاری از افرادی که می‌خواهند غذاهای با کیفیت در محیطی مدرن میل کنند به کافه رستوران تام اند سرژ dubai tom&serg restaurant مراجعه می‌کنند.

فضای کافه رستوران تام اند سرژ به قدری آسوده است که شما احساس خواهید کرد در خانه خودتان مشغول خوردن غذا هستید. غذاهای این کافه رستوران محبوب و پرطرفدار در دسته غذاهای اروپایی قرار می‌گیرند. این غذاها انواع مختلفی داشته و بین آنها گزینه‌هایی برای رژیم‌های گیاهی، وگان و بدون گلوتن نیز می‌توان دید. علی‌رغم طعم بی‌نظیر غذاهای کافه رستوران تام اند سرژ، به قول خود این دو نفر، هیچ رمز و رازی در پخت غذاها وجود ندارد و فقط صبر، دقت و برنامه‌ریزی صحیح باعث می‌شوند که غذاهای رستوران تام اند سرژ چنین آوازه بلندی برای خود به دست آورند.

سرویس اینترنت بی‌سیم رایگان، پارکینگ اختصاصی، پارکینگ خیابانی، گارسون، دسترسی صندلی چرخدار و امکان پرداخت هزینه با استفاده از کارت‌های اعتبار از خدمات و مزایایی هستند که رستوران تام اند سرژ شهر دبی برای جلب رضایت مشتریان خود آنها را به کار می‌گیرد. نکته آخر و جذاب در مورد رستوران تام اند سرژ هم این است که این رستوران علی‌رغم کیفیت بالایی که دارد، هزینه‌های متوسطی داشته و نمی‌توان آن را در دسته رستوران‌‌های گرانقیمت شهر قرار داد. بنابراین با هزینه متوسط و معقولی می‌توان از زیبایی‌های رستوران تام اند سرژ به خوبی بهره‌مند شد.


امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
brightness_3 دیروقت
directions_car پارکینگ دارد
wifi wifi دارد
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
directions_walk بیرون بر
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است