search
menu

رستوران استی دبی

$$$
رستوران استی دبی را برای خوردن شام انتخاب کنید و شبی رویایی و به یاد ماندنی در شهر دبی پشت سر بگذارید. این رستوران بی‌نظیر و درجه یک که جزو رستوران های لاکچری و بسیار گرانقیمت دبی به شمار می رود، شرایطی پدید آورده که با استفاده از آن می‌توانید به بسیاری از رویاهای چندین ساله خودتان رنگ واقعیت بزنید. کافیست دست همسر یا نامزد خود را بگیرید و قدم در فضای رمانتیک Emirates dubai stay restaurant بگذارید تا با نوش جان کردن غذاهای فرانسوی و اروپایی بسیار لذیذ و دلچسب در آرامشی مثال‌زدنی، از تک تک ثانیه‌هایی که در حال تجربه آن هستید، لذت ببرید و برای خودتان خاطره بسازید.

رستوران استی دبی دارای میز و صندلی‌هایی با چینش‌های مختلف بوده و بر خلاف سایر رستوران‌ها، فرصت تجربه نماها و زوایای بسیار متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. فضای استثنایی و منحصر به فرد رستوران استی با دکوراسیون چشم‌نوازی تزئین شده است که لوستر‌ها و شمع‌های درخشان، نقش ویژه‌ای در آن ایفا می‌کنند. تصور کنید در چنین شرایطی یک بشقاب غذای دلچسب و نوشیدنی‌ خوش‌طعم در مقابل شما قرار بگیرد. واقعا همه چیز شگفت‌انگیز می‌شود.

رستوران استی دبی دارای گزینه‌های مختلف برای رژیم غذایی وگان، گیاهی و بدون گلوتن نیز هست. بنابراین دلیلی برای نگرانی در مورد رژیم غذای خاص خود ندارید. در این رستوران می‌توان از یک پارکینگ برای خودروی خودتان هم استفاده کنید. همچنین بد نیست بدانید که رستوران استی دارای سرویس رزرو، خدمات گارسون و سرویس‌ اینترنت بی‌سیم رایگان هم هست. ناگفته نماند که امکان نوش جان کردن غذا در فضای آزاد نیز در رستوران استی وجود دارد.

در مورد رستوران استی شهر دبی حتما باید این را بدانید که بر طبق قوانین این رستوران، امکان ورود نوزادان زیر ۹ ماه به این رستوران وجود ندارد. پس اگر فرزند کوچکی دارید، بهتر است قبل از مراجعه به این رستوران، فکری برای این مورد بکنید تا آرامش خودتان و سایر مهمانان در رستوران خدشه‌دار نشود.


امکانات رستوران
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
directions_car پارکینگ دارد
wifi wifi دارد
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
nature_people میز و صندلی در فضای باز
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است