search
menu

رستوران مزه هاوس دبی

$$
رستوران مزه هاوس دبی به معنای واقعی کلام، خانه مزه‌های شگفت‌انگیز در قلب شهر زیبای دبی است. جایی که می‌توانید در آن بهترین غذاهای لبنانی و همچنین مدیترانه‌ای را امتحان کنید و طعم دل‌نشین غذاها شما را شگفت‌زده کند. ظاهر رستوران مزه هاوس dubai mezza house restaurant بسیار فاخر بوده و همه چیز در آن نشانگر ظرافتی ریزبینانه و توجهی ویژه به جزئیات است. طراحی داخلی این رستوران بسیار زیبا و چشم‌نواز است و استفاده از رنگ‌های روشن و دل‌باز در آن، یکی از ویژگی‌های اصلی نمای جذاب رستوران مزه هاوس به شمار می‌آید.

رستوران مزه هاوس دبی در مجاورت مرکز خرید دبی (The Dubai Mall) قرار دارد و شما می‌توانید علاوه بر تجربه یک وعده غذایی تکرار نشدنی و لذیذ، از این مرکز خرید نیز دیدن کرده و از امکانات آن بهره ببرید. چنین به نظر می‌رسد دلیل انتخاب این نام یعنی "مزه" بیشتر به دلیل توجه ویژه به طعم غذاها برای تبدیل آن‌ها به شاهکاری بی‌بدیل بوده است. چرا که بدون شک اگر یک بار غذاهای رستوران مزه هاوس را امتحان کنید، بار دیگر اگر گذرتان به شهر زیبای دبی بیفتد بدون شک دوباره آنجا را برای صرف ناهار یا شامتان انتخاب خواهید کرد. دلیل این امر نیز بهره گرفتن از بهترین و حرفه‌ای‌ترین سرآشپزها بوده است. سرآشپزهایی که تمام تجارب چندین ساله خود را در قالب غذاهای خوشمزه و بی‌نظیر به معرض نمایش می‌گذارند.

همان‌طور که گفتیم توجه به جزئیات یکی از اولویت‌های رستوران مزه هاوس دبی بوده است و به همین دلیل می‌توانیم شاهد سرو کردن غذاها و نوشیدنی‌ها در ظرف‌های بسیار زیبا و منحصربه‌فرد باشیم. به عبارت دیگر، هر خوراکی و یا نوشیدنی ظرف خاص خودش را دارد. مثلا چای را در قوری‌های سنتی و بسیار زیبا سرو می‌کنند و برخی دیگر از خوراکی‌ها را در ظرف‌های مسی فاخر به مشتریان ارائه می‌دهند. هرچقدر که از طعم و کیفیت غذاها برایتان بگوییم باز هم کم است و خودتان باید آن‌ها را امتحان بکنید.


امکانات رستوران
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
wifi wifi دارد
smoking_rooms سیگار کشیدن در فضای باز آزاد
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است