search
menu

رستوران اریکس دبی

$$
رستوران اریکس دبی یکی از رستوران‌های دوست‌داشتنی شهر دبی است که غذا خوردن در آن به خاطره‌ای فراموش‌نشدنی برای هر کسی تبدیل می‌شود. این رستوران جذاب و تماشایی که در پخت انواع غذاهای آسیایی تبحر بسیار خاصی دارد، شما را با دنیای جدیدی از طعم‌ها آشنا خواهد کرد. نام dubai erics restaurant را حتما در برنامه‌‌های خود برای خوردن غذا در شهر دبی بنویسید تا سفر شما به این شهر، یکی از بهترین‌ تجربه‌هایتان باشد.

غیر از غذاهای آسیایی، در رستوران اریکس می‌توان انواع غذاهای هندی و دریایی را نیز نوش جان کرد. لازم به ذکر است که منوی این رستوران با غذاهایی پر شده که مخصوص رژیم‌های حلال، گیاهی، وگان و بدون گلوتن می‌باشند. از این رو، خوردن غذا در رستوران اریکس برای هر کسی می‌تواند مناسب و لذت‌بخش باشد. حتی نکته جالب‌تر در اینجاست که قیمت غذاهای رستوران اریکس، اصلا زیاد نبوده و علی‌رغم کیفیت بالایی که این غذاها دارند، با هزینه معقولی می‌توان آنها را نوش جان کرد.

فعالیت رستوران اریکس دبی مختص وعده‌های ناهار و شام است. البته درهای این رستوران تا دیروقت بر روی مهمانان باز می‌ماند. اگر بخواهیم چند سرویس اصلی در رستوران اریکس را بشماریم، باید به سرویس تحویل مواد غذایی، رزرو، سرویس بیرون بر، گارسون و دسترسی صندلی چرخدار اشاره کنیم. تک تک این سرویس‌ها بسیار خوب و با کیفیت بوده و در تامین رفاه و راحتی مهمانان رستوران اریکس نقش عمده‌ای ایفا می‌کنند.

رستوران اریکس جزو بهترین و محبوب‌ترین رستوران‌های شهر دبی بوده و طعم جادویی غذاهای آن در کنار دکوراسیون شیک و ساده‌اش، هر مهمانی را حیرت‌زده می‌کند. واقعا توصیف لذت حضور در این رستوران با هیچ جمله یا کلمه‌ای امکان‌پذیر نیست. کافیست شما در فضای دنج و آرامش‌بخش آن، یک وعده زاکوتی هندی میل کنید تا خودتان متوجه بشوید که در سفر به شهر زیبای دبی، چه شانس بزرگی برای چشیدن بهترین طعم‌ها نصیبتان شده است.


امکانات رستوران
restaurant ناهار
restaurant_menu شام
brightness_3 دیروقت
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
directions_walk بیرون بر
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است