search
menu

رستوران کشتی عربی المنصور دبی

$$$
رستوران کشتی عربی المنصور دبی رویاهای شما را واقعیت می‌بخشد. رستورانی که بسیار متفاوت‌تر از همه جاهایی است که تاکنون آنها را دیده‌اید. پس در سفر به شهر دوست‌داشتنی دبی، خوردن غذا در رستوران کشتی عربی المنصور دبی dubai al mansour dhow restaurant به یک باید برای همه تبدیل می‌شود. این رستوران که در عرشه یک کشتی بسیار بزرگ و زیبا به پذیرایی از مهمانان خود می‌پردازد، فضایی به وجود آورده است که شگفتی و حیرت همه را بر می‌انگیزد.

غذا خوردن در رستوران کشتی عربی المنصور دبی با موسیقی‌های عربی فوق‌العاده زیبا و گوشنواز همراه می‌شود. جالب است بدانید که در این رستوران می‌توانید غذاهای غربی و همچنین غذاهای خاورمیانه‌ای بخورید و از تک تک لحظات خودتان لذت ببرید. البته جدا از غذاهای خوشمزه و فضای منحصر به فرد رستوران کشتی عربی المنصور، این رستوران به سرو نوشیدنی‌های متنوع و گوارا هم مشهور است.

نماهایی که از داخل رستوران کشتی عربی المنصور دبی می‌‌توان نظاره‌گر شد، جادویی و باورنکردنی هستند. میز و صندلی‌های این رستوران هم بسیار راحت هستند و همین موضوع باعث می‌شود که خوردن غذا در رستوران کشتی عربی المنصور کاملا اعیانی و لوکس باشد. پس اگر به دنبال محیطی لاکچری و خوردن شامی فوق‌العاده جذاب و به یاد ماندنی در شهر دبی هستید، مطمئن باشید که رستوران کشتی عربی المنصور گزینه فوق‌العاده خوبی برای شما خواهد بود.

رستوران کشتی عربی المنصور دبی امکانات و سرویس‌های مختلفی را هم در اختیار مهمانان و مشتریان خود قرار می‌دهد که برجسته‌ترین مورد اینترنت بی‌سیم رایگان است. در کل، این رستوران می‌تواند لحظات بسیار ناب و خاطره‌انگیزی برای شما رقم بزند. چراکه جدا از لذیذ بودن غذاها و نوشیدنی‌ها، تنوع بالا، خدمه بسیار صمیمی و خوش‌برخورد، فضای منحصر به فرد رستوران عربی کشتی المنصور شهر دبی همه چیز را برایتان رویایی هواهد کرد. فضایی که باعث می‌شود شما همزمان با خوردن غذا، ساعاتی روی آب شناور شوید و تجربه بسیار متفاوتی تقدیمتان کند.


امکانات رستوران
restaurant_menu شام
directions_car پارکینگ دارد
wifi wifi دارد
nature_people میز و صندلی در فضای باز
brightness_low غذای حلال
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است