search
menu

هتل Bodrum Park Resort

star star star star star
[ پنهان کردن ]
درباره هتل Bodrum Park Resort
موقعیت مکانی هتل
واحدهای اقامتی هتل
اماکن نزدیک به هتل پارک ریزورت بودروم

درباره هتل Bodrum Park Resort


هتل پارک ریزورت بودروم از هتل های ۵ ستاره، ساحلی و زیبای شهر بودروم ترکیه است. هتل‌های کنار دریا در میان سایر هتل‌ها و اقامتگاه‌ها از محبوبیت بسیاری برخوردارند و هتل ساحلی بودروم پارک ریزورت در این میان بهترین موقعیت را به خود اختصاص داده است.
میهمانان این اقامتگاه ساحلی صبح با نسیم خوشایند صبحگاهی، صدای گوش نواز امواج دریا، و دستان گرم خورشید که گونه‌شان را با گرمای خود نوازش می‌کند، از خواب بیدار شده و با صدای پرندگان دریایی از آغاز فعالیت روز باخبر می‌شوند. سپس برای کسب انرژی صبحانه خود را در بوفه هتل میل کرده و به فعالیت‌های خود اعم از گشت و گذار در شهر یا شنا کردن در دریا خواهند پرداخت.

موقعیت مکانی هتل


با اینکه این اقامتگاه ساحلی در بدروم قرار دارد اما با فاصله‌ای مناسب از مرکز شهر قرار گرفته تا صدا‌ها و شلوغی شهر میهمانان را آزار ندهد با این حال از مرکز شهر بدروم خیلی هم دور نیست و میهمانان با چند دقیقه رانندگی به مرکز شهر بودروم خواهند رسید. درختان نخلی که بدروم پارک را احاطه کرده‌اند حال و هوای شهر ساحلی را به خوبی منتقل می‌کنند.

واحدهای اقامتی هتل


اتاق‌های هتل Bodrum Park Resort همگی دارای تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره‌ای، بالکن و حمام خصوصی هستند. ساحل اختصاصی هتل در اختیار میهمانان است تا به انواع تفریحات و ورزش‌های دریایی و ساحلی بپردازند اما اگر حال و هوای ساحل را نداشته باشند، می‌توانند در استخر روباز هتل شنا کنند. در مرکز اسپا هتل می‌توانید تجربه حمام سنتی و پرطرفدار ترکی را داشته باشید و یا از سونا استفاده کنید.
اگر اهل تفریح و رقابت باشید، بازی‌های مختلفی مانند بیلیارد، دارت، پینگ پونگ و زمین تنیس در هتل موجود است. هتل بدروم پارک ریزورت امکانات فراوانی را برای بزرگسالان فراهم کرده اما کودکان را از یاد نبرده است و کودکان زمین بازی مخصوص خود را در این اقامتگاه ساحلی دارند. میهمانان داری ماشین شخصی لازم نیست نگران جای پارک یا هزینه‌های پارکینگ باشند زیرا هتل پارک ریزورت بودروم برای رفاه حال خریداران بلیط هواپیما سفرمارکت، پارکینگ رایگان در اختیار آنان قرار داده است. لازم به ذکر است استفاده از اینترنت وای فای این هتل مشمول اندکی هزینه می‌باشد. فرودگاه میلاس بدروم نزیکترین فرودگاه بودروم به هتل Bodrum Park Resort Ultra All Inclusive است.

اماکن نزدیک به هتل پارک ریزورت بودروم


فاصله هتل پارک ریزورت بودروم از مرکز خرید اوسیس: ۷۰۰ متر
فاصله هتل پارک ریزورت بودروم از دروازه میدوس: ۸۰۰ متر
فاصله هتل پارک ریزورت بودروم از قلعه بودروم: ۲.۲ کیلومتر
فاصله هتل پارک ریزورت بودروم از فرودگاه میلاس بدروم: ۳۰.۶ کیلومتر
فاصله هتل پارک ریزورت بودروم از فرودگاه هپروکاتس: ۴۶ کیلومتر


امکانات هتل
local_laundry_service لباسشویی (با هزینه)
details خشکشویی (با هزینه)
menu اتو (با هزینه)
restaurant رستوران
toys تهویه مطبوع
attach_money تبدیل ارز
pool استخر
pets ورود حیوانات خانگی ممنوع
live_tv تلویزیون
store نظافت روزانه
spa اسپا (با هزینه)
fitness_center باشگاه ورزشی
directions_car پارکینگ رایگان
wifi اینترنت رایگان
pool استخر سرپوشیده
pool استخر رو باز
beach_access ساحل خصوصی
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است