search
menu

اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز مشهد

star_border star_border star_border star_border star
[ پنهان کردن ]
درباره اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
موقعیت جغرافیایی اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
انواع اتاق های اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
امکانات داخل اتاق های اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
رستوران و غذاخوری اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز
اماکن و جاهای دیدنی نزدیک به اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز

درباره اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


اقامتگاه بوم گردی آوردگاه از جمله اقامتگاه هایی است که در شاندیز مشهد در روستای ابرده قرار دارد. شاندیز مشهد منطقه و روستایی توریستی که برای تمامی آن ها بلیط هواپیما مشهد خریده و چند روزی را مهمان این شهر مقدس شده‌اند آشناست. شاندیز به طبیعت سرسبز و زیبایش شناخته می‌شود و روستای ابرده در این منطقه و در دل طبیعت بکر و خاص استان خراسان رضوی قرار دارد که در طول سال پذیرای طبیعت گردان و گردشگران علاقه‌مندی است که علاوه بر زیارت قصد تفریح و گشت و گذار در طبیعت و جاهای دیدنی مشهد را دارند.

موقعیت جغرافیایی اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز در ۵ کیلومتری غرب شاندیز در روستای ابرده قرار دارد. روستای ابرده در منطقه ای کوهستانی و نزدیک به رودخانه ای با نام زشک‌ قرار دارد. به لحاظ آب و هوایی ویروس تا تابستان هایی بسیار خنک و مطبوع و در مقابل زمستان های بسیار سرد دارد به همین دلیل هم در فصل زمستان و هم در فصل تابستان مقصدی محبوب برای تفریح و گردش است.

انواع اتاق های اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


این اقامتگاه بوم گردی ۲ طبقه سه اتاق و در کل ظرفیت پذیرایی از سی مهمان را دارد. طبقه اول یک اتاق ۲۶ متری با ظرفیت ۱۰ نفر قرار دارد. در طبقه دوم نیز دو اتاق ۲۶ متری قرار گرفته که هر یک از اتاق ها ظرفیت ۱۰ مهمان را دارند. علاوه بر این دو اتاق دو اتاق دیگر نیز در طبقه دوم قرار گرفته که یکی از آن ها اتاق نگهبان و دیگری عکاسخانه اقامتگاه است. اتاق ها از نظر امکانات و فضا تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند به جز اینکه یکی از اتاق های طبقه بالا دارای سرویس بهداشتی و حمام است در حالی که سایر اتاق ها باید از سرویس های بهداشتی مشترک استفاده کنند.

امکانات داخل اتاق های اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


تمامی اتاق‌های این اقامتگاه امکانات اولیه برای اقامت و آسایش مهمانان را دارند. سرویس خواب اتاق های اقامتگاه به صورت سنتی و کف خواب بوده و فاقد تخت خواب هستند. سیستم سرمایشی اتاق ها پنکه ای ساده و سیستم گرمایشی آن ها بخاری گازی است. وجود کرسی در اتاق ها به حال و هوای سنتی آن ها کمک کرده و یادآور دورانی خواهد بود که بخاری ای برای گرمایش وجود نداشت.

رستوران و غذاخوری اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


گرچه اقامتگاه بوم گردی تلاش کرده تا تجربه زندگی به سبک سنتی در اختیار مهمانانش قرار دهد با این حال مهمانان این اقامتگاه امکان آشپزی و طبخ غذا را نخواهند داشت و از آشپزخانه اقامتگاه صرفاً جهت گرم کردن غذا و یا دم کردن چای می توانند استفاده کنند. اگر هم تمایل به صرف غذاهای سنتی مانند آبگوشت، قورمه سبزی، آش و غیره را داشتند می توانند با هماهنگی قبلی غذای مورد نظر خود را درخواست داده و نوش جان کنند.

امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


آوردگاه اقامتگاه بوم گردی است و امکانات و خدماتش در حد یک اقامتگاه بوم گردی ساده است. با این حال برخورد خوب به کارکنان اقامتگاه و کیفیت عالی غذاهایش جبران هر کمبودی را می کند. البته باید این را گفت که مهمانان این اقامتگاه می توانند از پارکینگ روباز اقامتگاه و راهنمای محلی که به صورت رایگان در خدمت مهمانان است استفاده کنند.

اماکن و جاهای دیدنی نزدیک به اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز


فاصله اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز تا پارک جنگلی شاندیز: ۳٫۲ کیلومتر
فاصله اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز تا مجتمع تفریحی و مرکز خرید پدیده شاندیز: ۵ کیلومتر
فاصله اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز تا شهر شاندیز: ۵ کیلومتر
فاصله اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز تا رود زشک: ۱۰ کیلومتر
فاصله اقامتگاه بوم گردی آوردگاه شاندیز تا سد چالیدره: ۱۷٫۸ کیلومتر

امکانات هتل
restaurant رستوران
pets ورود حیوانات خانگی ممنوع
live_tv تلویزیون
directions_car پارکینگ رایگان
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است