search
menu

جاهای دیدنی توکیو

[ پنهان کردن ]
قصر امپراطوری ژاپن The Imperial Palace
منطقه گینزا Ginza District
معبد سنسوجی The Sensō-ji Temple
موزه ملی طبیعت و علم National Museum of Nature and Science
پارک و باغ وحش اوئنو Ueno Park and Zoo
موزه ملی توکیو Tokyo National Museum
موزه ملی هنر غرب ژاپن National Museum of Western Art
معبد میجی Meiji Jingu
موزه جیبلی Ghibli Museum
موزه ادو توکیو و میرایکان National Museum of Emerging Science and Innovation
برج توکیو اسکای تری Tokyo Skytree
موزه ملی هنر ژاپن The National Art Center
تئاتر کابوکی-زا Kabuki-za Theatre
مقبره نزو Nezu Shrine
پارک‌ های شهر توکیو
پارک ساحلی اودایبا در توکیو Odaiba Kaihin-Kōen
پارک یا باغ شینجوکو گیوئن توکیو Shinjuku Gyoen National Garden
شهر توکیو یکی از شهرهای مدرن‌ و شلوغ در دنیاست و به عنوان پایتخت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شهرت دارد. توکیو برای هر سلیقه‌ ای جاهای دیدنی مخصوصی دارد؛ از دریا گرفته تا کوه، دریاچه، رودخانه، پارک‌های طبیعی، معابد، مکان‌ های تفریحی، موزه که همگی در این شهر به وفور یافت می شوند. شهر توکیو از گران قیمت‌ ترین شهرهای دنیاست و برای دسترسی به جاذبه های گردشگری در شهر توکیو می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید که جزو بهترین و راحت‌ ترین وسایل محسوب می شوند و همچنین توکیو به عنوان گران ترین شهر جهان شناخته شده است و برای رفت و آمد های درون شهری و برون شهری سیستم های ریلی به نفع همگان است. در شهر توکیو نمایش‌ های متفاوت، کنسرت های متنوع، سمفونی، پاپ و راک برگزار می شوند. با سفر به شهر توکیو متوجه تفاوت فرهنگی آن با دیگر شهرها خواهید بود؛ شهری که از لحاظ نظم و جمعیت و تکنولوژی همه گردشگران را به سوی خود جذب می کند. با توجه به این که شهر توکیو بعد از جنگ جهانی دوم و زلزله کاملا با خاک یکسان شده بود اما در طی سال ها به بهترین شکل بازسازی شد و امروزه به یکی از مدرن ترین شهرهای آسیایی تبدیل شده است و هرساله توریست ها و گردشگران زیادی به خرید بلیط هواپیما اقدام می کنند تا از جاذبه های گردشگری شهر توکیو بازدید کنند. در ادامه چندین مکان گردشگری را برایتان معرفی می کنیم.
جاهای دیدنی توکیو

قصر امپراطوری ژاپن The Imperial Palace


یکی از جاذبه های مهم در منطقه مارونوچ توکیو، قصر امپراطوری ژاپن نام دارد که به عنوان باغ زیبایی است و به قرن هفده تعلق دارد. قصر امپراطوری جزو اولین جاهایی است که باید در سفرتان به شهر توکیو سر بزنید و روز خوشی را با بازدید از این کاخ تجربه کنید. این باغ زیبا توسط دیوارها و خندق‌ ها احاطه شده و توسط خاندان سلطنتی استفاده می شود. قصر امپراطوری در سال ۱۴۵۷ به عنوان اولین قلعه نظامی ساخته شد که توسط پل نیجوباشی به سمت فضای داخلی هدایت می ‌شود. نام این سازه به معنی دو پل است که به دلیل بازتاب پل بر روی آب شکل گرفته است. همچنین اطراف کاخ را دیواری به ضخامت دو متر احاطه کرده که اکثر باغ های این ناحیه برای بازدید همگان آزاد و به صورت رایگان انجام می گیرد. با گشت و گذار در پارک‌ های سرسبز این ناحیه از درختان گیلاس لذت خواهید برد؛ شکوفه های درخت گیلاس در ماه آوریل دیده می شوند و بهترین زمان برای گشت و گذار همین ماه است. کاخ امپراطوری دارای ورودی های زیادی است و شما باید براساس محل اقامت خود مسیرتان را برای دسترسی به کاخ انتخاب کنید؛ با توجه به این که کاخ امپراطوری در محله شیودا واقع شده است باید با قطار خط شیودا بروید و در ایستگاه نیبوباشیمه باید پیاده شوید و بعد از ده دقیقه پیاده روی به کاخ خواهید رسید.
آدرس: 1-1 Chiyoda, Chiyoda City, Tokyo 100-8111, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز یکشنبه ها و دوشنبه ها به صورت دو سره؛ از ۹ صبح تا ۱۱:۱۵ صبح و باری دیگر ۱:۳۰ ظهر تا ۲:۴۵ ظهر

منطقه گینزا Ginza District


در هر سفری، خرید یکی از ارکان اصلی محسوب می شود که شهر توکیو نیز از این امر مستثنا نیست؛ گینزا منطقه ای برای خرید در شهر توکیو است که قدمتی طولانی دارد و برای مدت ها قطب تجارت کشور بوده است و پنج جاده باستانی را به هم متصل می ‌کند. در بازار منطقه گینزا، فروشگاه‌ های منحصر به فرد و مغازه‌ های مجللی وجود دارند. بعد از گشت و گذار در میان فروشگاه ها می توانید به کافی شاپ یا رستوران‌ ها سر بزنید و خودتان را به نوشیدنی های خاص مهمان کنید. در آخر هفته‌ ها منطقه گینزا شهرت فراوانی دارد و با وجود ترافیک شدید به بزرگ ترین محل پیاده روی دنیا تبدیل شده است. با مراجعه به این منطقه می توانید از صبح تا عصر به گشت و گذار بپردازید و انواع برندها را بخرید. در منطقه گینزا حدودا ۱۰ مرکز خرید بزرگ و مدرن وجود دارند که می توانید انواع بوتیک، لوازم خانگی، گالری های هنری و صنایع دستی تهیه کنید.
جاهای دیدنی توکیو

معبد سنسوجی The Sensō-ji Temple


در محله آساکوسا، معبد بی نظیر و مشهوری به نام معبد سنسوجی وجود دارد. این معبد زیبا در انتهای خیابانی پر از مغازه قرار دارد و یکی از دیدنی های باستانی شهر توکیو است که تصویر زیبایی از تاریخ و فرهنگ ژاپن قدیم را به گردشگران نشان می دهد. این معبد به خدای مهربانی به نام کانون تعلق دارد. معبد سنسوجی در سال 645 پس از میلاد تأسیس شده است و در طی چندین سال اخیر مورد بازسازی قرار گرفته ، ولی هنوز هم حالت اولیه خود را حفظ کرده است. یکی از مهم‌ ترین قسمت‌ های معبد سنسوجی، دروازه Kaminari-mon همراه با فانوس کاغذی قرمز رنگ است که دارای ارتفاعی ۳.۳ متری است. همچنین در این معبد خمره ای حاوی بخور خوشبو قرار دارد که بازدیدکنندگان با قرار دادن دست خود روی آن و مالیدن به صورت و بدن خود برای سلامتی و شفای بدنشان دعا می کنند. همچنین چندین کبوتر در معبد سنسوجی قرار دارند که به عنوان کبوتران نامه‌ رسان هستند و در این محوطه پرواز می ‌کنند. برای رسیدن به معبد سنسوجی باید به خیابان طولانی به نام ناکامیزه بروید. اکثر مردم در اطراف این معبد کیمونو پوشیده و با کالسکه های قدیمی ریکشا جا به جا می شوند. برای دسترسی به معبد سنسوجی باید سوار خط متروی توکیو گینزا شوید و در ایستگاه آساکوسا پیاده شده و با ۵ دقیقه پیاده روی به معبد برسید.
آدرس: 2 Chome-3-1 Asakusa, Taito City, Tokyo 111-0032, Japan
ساعت بازدید: ۶ صبح تا ۵ عصر

موزه ملی طبیعت و علم National Museum of Nature and Science


در شهر توکیو باغی به نام اوئنو قرار دارد که موزه ملی طبیعت و علم در سال ۱۸۷۱ در این باغ افتتاح شده است و یکی از قدیمی ترین موزه‌ های کشور به شمار می رود. این موزه در طی سالیان اخیر مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و شامل مجموعه ای گسترده‌ از اشیای مربوط به تاریخ طبیعت و علم است که اطلاعات منحصر به فردی در رابطه با آخرین پیشرفت‌ های علم و تکنولوژی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. در قسمت گالری ژاپن، اشیایی مربوط به پیش از تاریخ در رابطه با سنت، فرهنگ و مردم ژاپن وجود دارند، همچنین در گالری گلوبال نیز اشیایی در خصوص علم و تکنولوژی مانند ربات و وسایل پیشرفته برداشت محصول وجود دارند، همچنین یکی از موزه های جذاب پر از دایناسور و جانوران خاصی است که در بالای سرتان تونل های وحشت و چندین وسایل قدیمی دیگر برای رصد آسمان را خواهید دید.
آدرس: 7-20 Uenokoen, Taito City, Tokyo 110-8718, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر

پارک و باغ وحش اوئنو Ueno Park and Zoo


در شهر شلوغ توکیو، پارک زیبایی به نام اوئنو قرار دارد که همانند بهشت روی زمین است و به عنوان فضای سبز شهر شناخته می ‌شود. این پارک شامل باغ وحش، آکواریوم و معبد و موزه‌ های زیادی است؛ همچنین مسیری به سمت قایق سواری در دریاچه شینوبازو، جزیره کوچک همراه با ۲۵۶ فانوس برنز و نقره در باغ وحش اوئنو در سال ۱۸۸۲ افتتاح شده است و جزو قدیمی ترین باغ وحش های ژاپن محسوب می شود و اینکه باغ وحش اوئنو به عنوان یکی از محبوب ترین باغ وحش های کشور ژاپن شناخته شده است. برخی از جانداران عجیب مانند ماکاک‌ های ژاپنی و قره غاز های وحشی در این باغ وحش زندگی می کنند. البته علاوه بر همه این ها، اوئنو محل زندگی پانداهای دوست داشتنی است که از کشور چین به این محل آورده شده اند. آکواریوم Aqua-Zo نیز به عنوان بزرگ ترین آکواریوم آسیا است در این پارک قرار دارد.
آدرس: Japan, 〒110-0007 Tokyo, Taito City, Uenokoen, 8, 5−20・
ساعت بازدید از پارک: ۵ صبح تا ۱۱ شب
ساعت بازدید از باغ وحش: همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۵ عصر
جاهای دیدنی توکیو

موزه ملی توکیو Tokyo National Museum


موزه ملی توکیو به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین موزه در ژاپن است که شامل بیش از ۱۰۰ هزار اشیای ژاپنی، چینی و هندی است. این موزه در سال ۱۹۳۸ افتتاح شده و دارای ۵ ساختمان مجزا است که هریک از ساختمان ها شامل مجسمه‌ های بودایی زیبایی است که متعلق به ژاپن و چین هستند و قدمتشان به قرن ششم بر می گردند. همچنین شامل مجموعه‌ ای از پارچه‌ های قدیمی، سلاح‌ های تاریخی، تجهیزات نظامی قدیمی، لباس‌ های سنتی ژاپنی، کوزه و سرامیک‌ های آسیایی است که این آثار هنری متعلق به قرن هفت تا چهارده هستند؛ شاهکارهای دیگری نیز در این موزه به چشم می خورند که مربوط به هنر ژاپن و چین متعلق به قرون مختلف مانند حکاکی و خوش نویسی هستند.
آدرس: 13-9 Uenokoen, Taito City, Tokyo 110-8712, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۵ عصر

موزه ملی هنر غرب ژاپن National Museum of Western Art


موزه ای زیبا در پارک اوئنو قرار دارد که در سال ۱۹۵۹ توسط معمار مشهور سوئیسی به نام (Le Corbusier) طراحی شده است و بیشتر اشیای موزه توسط تاجر ژاپنی در اوایل قرن بیستم از اروپا خریداری شده اند. در قسمت حیاط نیز مجسمه‌ هایی از مجسمه ساز فرانسوی قرار داده شده که بسیار تماشایی است، همچنین در این موزه رستوران زیبایی قرار دارد که چشم انداز خوبی به محیط اطراف دارد. برای دسترسی به این موزه می توانید به وسیله اتوبوس یا مترو در ایستگاه اوئنو پیاده شوید.
آدرس: 7-7 Uenokoen, Taito City, Tokyo 110-0007, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جر دوشنبه ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ عصر

معبد میجی Meiji Jingu


معبد میجی متعلق به امپراطور میجی و همسرش بوده که ساخت آن در سال ۱۹۱۵ آغاز و در سال ۱۹۲۶ تکمیل شده است. با اینکه بنای اصلی در طول جنگ جهانی دوم از بین رفته ولی در سال ۱۹۵۸ مجدداً مورد بازسازی قرار گرفته و به عنوان مقدس‌ ترین مکان مذهبی توکیو شناخته شده است. معبد میجی در میان جنگل واقع شده است و زیستگاه ۱۲۰ هزار نوع گیاه است. معبد میجی مکانی پر از آرامش در قلب شهر توکیو واقع شده است و با جنگلی بی نظیر احاطه گردیده است. معبد میجی دارای دو محوطه بسیار بزرگ است؛ باغ داخلی که شامل ساختمان اصلی معبد است و قسمت دیگر به نام باغ بیرونی است که دارای میدان های ورزشی و موزه ای با جواهرات سلطنتی و نمایشگاه عکس از خاندان سلطنتی و اشیائی مربوط با زندگی امپراطور و ملکه وجود دارند. برای دسترسی به معبد میجی می توانید به نزدیک ترین ایستگاه قطار به نام هاراجوکو بروید.
آدرس: 1-1 Yoyogikamizonocho, Shibuya City, Tokyo 151-8557, Japan
ساعت بازدید: ۵ صبح تا ۶ عصر
جاهای دیدنی توکیو

موزه جیبلی Ghibli Museum


اگر جزو افراد علاقه مند به سوباسا هستید، پیشنهاد ما به شما بازدید از موزه زیبایی در شهر توکیو است که مطمئنا از بازدید آن ذوق زده خواهید شد. موزه جیبلی نه تنها کودکان را سرگرم می کند، بلکه بزرگسالان را نیز به وجد می آورد. ساخت این موزه به سال ۱۹۹۸ بر می گردد که در سال ۲۰۰۱ به بهره برداری رسیده است. موزه جیبلی توسط استاد هیروکی میازاکی طراحی شده است و تمامی نوستالژی های دوران کودکی را جلوی چشمتان می آورد. تمامی پنجره ها و لامپ ها در این موزه هنر دست هستند و کاراکترهای انیمیشن سازی در استودیو جیبلی و گل و گیاه همگی در هنگام تابش خورشید طیف گسترده ای از رنگ ها گوناگون بر روی سنگ فرش های موزه انعکاس داده می شود. برای دسترسی به این موزه می توانید توسط قطار به ایستگاه میکاتا بروید و از آنجا با اتوبوس های گربه ای جیبلی خودتان را به موزه برسانید.
آدرس: 1 Chome-1-83 Shimorenjaku, Mitaka, Tokyo 181-0013, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جر سه شنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر

موزه ادو توکیو و میرایکان National Museum of Emerging Science and Innovation


موزه ادو یکی از جدیدترین موزه‌ های شهر توکیو است که به علم و تکنولوژی مربوط می شوند و توسط آژانس علم و تکنولوژی تأسیس شده است. موزه ادو به‌ عنوان یک موزه فوق مدرن شامل تجهیزات و اشیایی است که زمینه های مختلفی مانند زلزله، هواشناسی، انرژی‌ های تجدید پذیر، روبات و حمل و نقل مدرن را به نمایش گذاشته اند. ساخت نهایی این موزه به سال ۱۹۹۳ بر می گردد که نمایش دهنده پیشینه، اکنون و آینده منطقه است.
آدرس: 2 Chome-3-6 Aomi, Koto City, Tokyo 135-0064, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز سه شنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر

برج توکیو اسکای تری Tokyo Skytree


برجی در وسط شهر توکیو خودنمایی می کند که از ساختار برج ایفل الهام گرفته است و دارای ساختاری شگفت انگیز است. برج توکیو اسکای تری یا برج مخابراتی توکیو با ارتفاع ۶۳۴ متری به عنوان دومین سازه بلند در جهان بعد از برج خلیفه دبی است و برج توکیو مشبک به رنگ نارنجی روشن و سفید رنگ آمیزی شده و در منطقه سومیدا مانند یک فضاپیما قرار گرفته است. برج توکیو به عنوان بنایی دیدنی در توکیو ساخته شده که در ابتدا برای ارتباطات و مخابرات مورد استفاده قرار می گرفته است ولی امروزه به عنوان جاذبه دیدنی شهر توکیو گردشگران را به سوی خود جذب می کند. اسکای تری به عنوان مرتفع‌ ترین سازه کشور و برج مستقل دنیا شناخته شده است که در سال ۲۰۱۲ افتتاح گردیده و در معماری برج از ترکیب معماری مدرن و سنتی استفاده شده و به یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری شهر توکیو تبدیل شده است. برج توکیو اسکای تری شامل سکوهای استوانه‌ ای با ارتفاع های متفاوتی است، به طوری که در ارتفاع ۳۵۰ متری و ۴۵۰ متری زیر پایتان شیشه قرار دارد و بازدید از این قسمت مخصوص افراد با جرئت است. برای دسترسی به برج اسکای تری می توانید توسط قطار سریع السیر مستقیما به محوطه برج بروید.
آدرس: 1 Chome-1-2 Oshiage, Sumida City, Tokyo 131-8634, Japan
ساعت بازدید: ۹ صبح تا ۹ شب
جاهای دیدنی توکیو

موزه ملی هنر ژاپن The National Art Center


توکیو شهری مملو از موزه های ملی است که یکی از این موزه ها به نام موزه هنرهای ملی ژاپن معروف است. این ساختمان با شیشه‌ ای منحنی در منطقه روپونگی قرار دارد و در سال ۲۰۰۷ افتتاح شده است و تا کنون با عرضه بیش از ششصد نوع نقاشی نظر همگان را به سوی خود جذب کرده است. موزه ملی هنرهای ژاپن شامل مغازه و رستوران برای رفاه حال بازدیدکنندگان است و موزه (Mori Art) در طبقه بالای برج (Roppongi Hills Mri) قرار دارد و شامل هنرهای معاصر از سراسر دنیا است. برای دسترسی به این موزه می توانید از طریق متروی توکیو و خط چیوا استفاده کرده و در ایستگاه نوگیزاکا پیاده شوید.
آدرس: 7 Chome-22-2 Roppongi, Minato City, Tokyo 106-8558, Japan
ساعت بازدید: ۱۰ صبح تا ۶ عصر

تئاتر کابوکی-زا Kabuki-za Theatre


شهر توکیو، شهر تئاترهای فوق‌العاده‌ است و تئاتر تاریخی (Kabuki-za) در منطقه گینزا قرار دارد. در دنیا، تئاتر ژاپن را با نام تئاتر کابوکی می شناسند و گونه ای تئاترهای شرقی و سنتی در کشور ژاپن است، همچنین اجراهای قرون وسطایی ترکیبی از آواز و رقص هستند، این نمایش در میان همگان پرآوازه و مشهور است. در فرهنگ ژاپنی اصطلاح kabukimono به طور کلی به کسانی اشاره دارد که لباس های عجیب می پوشند و با غرور در خیابان ها راه می روند. همچنین پیدایش تئاتر کابوکی به سال ۱۶۰۳ برمی گردد و دارای ظرفیت ۲۵۰۰ نفری است و نمایش های این مجموعه چهار ساعت طول می کشند.
آدرس: 4 Chome-12-15 Ginza, Chuo City, Tokyo 104-0061, Japan
ساعت بازدید: ۴۰ دقیقه قبل از شروع هر اجرا

مقبره نزو Nezu Shrine


مقبره نزو، آرامگاه شاهزاده یاماتو کاترو فرزند امپراتور کیکو است. از مهم ترین ویژگی مقبره نزو وجود ستون‌ های معروف ژاپنی به نام توری است. توری در معابد به عنوان نمادی از عبور افراد پس از مرگ از جهان مادی به محلی مقدس است. پیروان این مذهب حق ندارند از وسط ستون یا دروازه عبور کنند، زیرا این مسیر مخصوص خدایان است.
آدرس: 1 Chome-28-9 Nezu, Bunkyo City, Tokyo 113-0031, Japan
ساعت بازدید: ۶ صبح تا ۴:۳۰ صبح
جاهای دیدنی توکیو

پارک‌ های شهر توکیو


توکیو به دور از شلوغی‌ های شهری دارای طبیعتی رویایی است که برای گردش و تغییر حال و هوا می تواند انتخاب مناسبی باشد تا به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید، در ادامه برخی از بهترین پارک های توکیو را برایتان معرفی می کنیم:
پارک کوکیو هیگاشی توکیو Kōkyo Higashi-gyoen
پارک کوکیو هیگاشی به خاطر گل‌ های آزالیا معروف است و در فصل بهار مملو از گردشگران داخلی و خارجی است. این پارک در شرق قلعه امپراطوری قرار گرفته و به همین دلیل به باغ شرقی معروف است. برای دسترسی به پارک کوکیو هیگاشی می توانید به وسیله اتوبوس یا مترو در ایستگاه های اوته ماچی و تا که باشی و نیجوباشی پیاده شوید و با پیاده روی ۵ الی ۱۰ دقیقه ای از هر ایستگاه به پارک مورد نظر برسید و لحظات خوشی را تجربه کنید.
آدرس: 1-1 Chiyoda, Chiyoda City, Tokyo 100-8111, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز دوشنبه ها و جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر

پارک ساحلی اودایبا در توکیو Odaiba Kaihin-Kōen


پارک اودایبا در منطقه میناتوی شهر توکیو قرار دارد و به پارک دایبا و پارک شیئوکازه وصل می شود. مجسمه آزادی توکیو و چراغ‌ های نئون در این پارک شهرت دارند. اکثر گردشگران این پارک را در هنگام شب انتخاب می ‌کنند تا از نورپردازی زیبای آن لذت ببرند. برای دسترسی به این پارک می توانید از خط یوریکامومه استفاده کنید و در ایستگاه اودایبا-کائبهین-کوئن پیاده شده و با ۳ دقیقه پیاده روی خودتان را به این پارک برسانید.
آدرس: 1 Chome-4 Daiba, Minato City, Tokyo 135-0091, Japan
ساعت بازدید: شبانه روزی

پارک یا باغ شینجوکو گیوئن توکیو Shinjuku Gyoen National Garden


پارک شینجوکو یکی از زیباترین پارک های توکیو محسوب می شود. در این پارک بیش از ۲۰۰۰ درخت وجود دارد که ۱۵۰۰ درخت به شکوفه گیلاس یا ساکورا تعلق دارند و محل اصلی برگزار جشن شکوفه گلاس یا هانامی همینجاست. این پارک جذاب شامل انواع گونه های درخت ساکورا است. پارک شینجوکو گیوئن به عنوان پارکی بزرگ در دوره ادو با ترکیبی از معماری های فرانسوی، انگلیسی و سنتی ژاپنی به عنوان محل رسمی اقامت خانواده نایتو ساخته شده بود که بعدها به باغ خانواده سلطنتی ژاپن تبدیل شد و در حال حاضر نیز به عنوان پارک ملی محیط زیسا ژاپن شناخته شده است. پس اگر به دنبال جایی پر از آرامش هستید می توانید به این پارک رفته و استراحت کنید.
آدرس: 11 Naitomachi, Shinjuku City, Tokyo 160-0014, Japan
ساعت بازدید: همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۹ صبح تا ۵:۳۰ عصر
اگر مایل به سفر به شهر توکیو پایتخت ژاپن هستید، پیشنهاد می‌کنیم نوشتار راهنمای سفر به توکیو را بخوانید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است