search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

جاهای دیدنی میلان

[ پنهان کردن ]
جاهای دیدنی میلان بخشی از برجسته‌ترین و زیباترین آثار معماری و شهرسازی ایتالیا و اروپا به شمار می‌روند. مکان های تاریخی و دیدنی میلان، گذشته این شهر پر رمز و راز را به زبایی هر چه تمام‌تر در قالب ساختمان‌های باشکوه به تصویر کشیده است.
در اینجا با برخی از مشهورترین جاذبه های گردشگری میلان آشنا می‌شویم:

کلیسای جامع میلان


کلیسای جامع میلان که مهمترین کلیسای شهر میلان و ایالت لمباردی و بزرگترین کلیسای ایتالیا به شمار می‌رود، ساختش نزدیک به ۶ سده به درازا کشیده است. کلیسای جامع میلان که به مسیحیت کاتولیک رومی تعلق دارد، در سده چهاردهم میلادی، ساختش آغاز شد. سرتاسر این کلیسا با تندیس‌های شگفت‌آور تزیین شده و حتی سقف آن برای بازدید گردشگران در دسترس است.

گالری ویتوریو امانوئل


گالری ویتوریو امانوئل (Galleria Vittorio Emanuele) قدیمی‌ترین مرکز خرید فعال و دایر میلان ایتالیا است. ویکتور امانوئل دوم نخستین پادشاه ایتالیا بود و نام این ساختمان از او سرچشمه گرفته است. ساختمان گالری در سده نونزدهم میلادی طراحی و ساخته شده است و دارای دو گنبد شیشه‌ای مشهور است.
جاهای دیدنی میلان

قصر اسفورزا


قصر اسفورزا (Sforza Castle) به سده پانزدهم میلادی برمی‌گردد و متعلق به فرانچسکو سفورزا، دوک میلان است. با توسعه و گسترش آن در سده شانزدهم و هفدهم میلادی، قلعه سفورزا تبدیل به یکی از بزرگترین دژهای اروپا شد. قصر اسفوزا اکنون میزبان چندین موزه و گالری هنری است.

پارک سمپیون


پارک سمپیون (Parco Sempione) با ۳۸ هکتار وسعت، از پارک‌های بزرگ شهری میلان است که طراحی آن به سده ۱۹ بازمی‌گردد. این پارک در کنار قصر سفورزا و طاق صلح از نمادهای شهری مشهور میلان جای گرفته است و طراحی آن به گونه‌ای است که چشم‌اندازی فراگیر از هر دو مکان را در خود داشته باشد.
جاهای دیدنی میلان

طاق صلح


طاق صلح (Porta Sempione) دروازه تاریخی شهر میلان است که ساخت آن به سده نونزدهم میلادی برمی‌‌گردد، ولی بر روی به جامانده‌های یک دیوار باستانی رومی بنا شده است.

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما میلان و یا رزرو تور میلان در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما میلان را خریداری نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر نوع خرید بلیط هواپیما یا رزرو تور داخلی و خارجی به سفرمارکت مراجعه کنید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است