search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

مراکز خرید دبی

[ پنهان کردن ]
مراکز خرید دبی از جمله جاذبه های گردشگری و از انگیزه‌های سفر به دبی و امارات متحده عربی هستند. مراکز خرید دبی در تمام طول سال میزبان گردشگرانی هستند که برای خرید کالاهای روز دنیا به آنها سر می‌زنند. همچنین در بازه زمانی جشنواره خرید دبی، مراکز خرید دبی به گل سر سبد صنعت گردشگری امارات متحده عربی تبدیل می‌شود.
در این نوشته با برخی از مشهورترین مراکز خرید دبی آشنا می‌شویم:

مرکز خرید دبی یا دبی مال


مرکز خرید دبی یا دبی مال (The Dubai Mall) مشهورترین و بزرگترین مرکز خرید دبی به شمار می‌رود. مرکز خرید دبی با بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه بخشی از مجموعه عظیم موسوم به پایین شهر (downtown) دبی است. مرکز خرید دبی یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروشگاه‌های آسیا و جهان به شمار می‌رود.
مراکز خرید دبی

نشانی:
Financial Center Rd, Along Sheik zayed road, next to burj khalifa tower - Dubai - United Arab Emirates

مرکز خرید اوت لت امارات


مرکز خرید اوت لت امارات (Dubai Outlet Mall) از مراکز خرید بزرگ دبی است و ۲۴۰ مرکز خرید (اوت لت) و ۱۲۰۰ برند مختلف را در خود جای داده است. در این مرکز خرید برای ۴۰۰۰ خودرو فضای پارکینگ در نظر گرفته شده است و برندهای مشهور جهان در فروشگاه‌های آن عرضه می‌شوند.
نشانی:
Route 66 - Dubai - Al Ain Rd - Dubai - United Arab Emirates

مرکز خرید امارات


مرکز خرید امارات (Mall of the Emirates) دیگر مرکز خرید بزرگ و مشهور دبی است که بالغ بر ۷۰۰۰ فروشگاه، کافه، رستوران و مراکز خدماتی جانبی دارد و می تواند ۸ هزار خودرو را در پارکینگ خود جای دهد. مرکز خرید امارات همچنین دارای یک پیست اسکی سرپوشیده و پارک زمستانی و همچنین یک ایستگاه متروی ویژه خود است.
نشانی:
Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates

سیتی سنتر دیره


مرکز خرید سیتی سنتر دیره (City Centre Deira) از مراکز خرید با سابقه دبی به شمار می‌رود که در بافت قدیمی‌تر شهر جای گرفته است. مرکز خرید سیتی سنتر ۳۷۰ فروشگاه دارد و علاوه بر بخش‌های فروش، دارای سینما و زمین بازی کودکان هم هست.
نشانی:
8th St - Dubai - United Arab Emirates

مرکز خرید برجمان


مرکز خرید برجمان (BurJuman) یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید دبی است. در مرکز خرید برجمان، علاوه بر ۳۰۰ فروشگاه، دفاتر تجاری و هتل نیز وجود دارد. مرکز خرید ۴ طبقه برجمان بیش از ۳۰۰۰ خودرو را نیز در پارکینگ خود جای می‌دهد.
نشانی:
Khalid Bin Al Waleed Rd - Dubai - United Arab Emirates

مرکز خرید ابن بطوطه


مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn Battuta Mall) در بزرگراه شیخ زاید قرار گرفته و بیش از ۲۷۰ فروشگاه، ۵۰ رستوران و چند سینما دارد و بیش از ۲ هزار خودرو را در پارکینگ خود میزبانی می‌کند. مرکز خرید ابن بطوطه با الهام از سفرهای این جهانگرد عرب به کشورهای مختلف، از تم و عناصر فرهنگی کشورهایی که او به آنها سفر کرده، در طراحی خود بهره برده است.
مراکز خرید دبی
نشانی:
Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما دبی و یا رزرو تور دبی در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما دبی را خریداری نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر نوع خرید بلیط هواپیما یا رزرو تور داخلی و خارجی به سفرمارکت مراجعه کنید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است