search
menu

جاهای دیدنی اوساکا

[ پنهان کردن ]
جاهای دیدنی اوساکا
چرا بازدید از جاهای دیدنی اوساکا پیشنهاد می‌شود؟
قلعه اوساکا
معبد شیتنوجی اوساکا
معبد تنمانگو اوساکا و فستیوال تنجین
معبد نامبا یاساکا اوساکا
معبد هوزنجی اوساکا
مقبره‌های موزو اوساکا
پارک تفریحی استودیو یونیورسال
پارک و باغ وحش تنوجی اوساکا
پارک اکسپو اوساکا
پارک هوشیدا اوساکا
پارک ناکانوشیما اوساکا
آکواریوم کایوکان اوساکا
خیابان دوتونبوری اوساکا
معبد سومیوشی تایشای اوساکا
بازار کورومون اوساکا
موزه زندگی و خانه اوساکا
موزه ملی هنر اوساکا
موزه علم اوساکا
چرخ و فلک تمپوزان اوساکا
برج‌های دو قلوی اوساکا
ساختمان اومدا اسکای اوساکا
سالن تئاتر ملی بونراکو اوساکا
آبشار مینو اوساکا
محله شینسه کای اوساکا
روستای آمریکایی اوساکا

جاهای دیدنی اوساکا


اوساکا یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور ژاپن است. به همین دلیل، اکثر گردشگرانی که می‌خواهند مقصدی جذاب در شرق آسیا برای خود انتخاب کنند، بلیط هواپیما خارجی اوساکا را به عنوان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌هایشان قرار می‌دهند. از آنجایی که این شهر پر از جاهای دیدنی جذاب و تماشایی است، آشنایی با این جاذبه‌ها قبل از سفر به اوساکا می‌تواند بسیار پرثمر باشد. از این رو، در مطلب زیر به معرفی جاهای دیدنی اوساکا پرداخته شده است. همچنین تلاش ما بر این بوده که معرفی اجمالی و مناسبی از Osaka attractions به شما ارائه دهیم.

چرا بازدید از جاهای دیدنی اوساکا پیشنهاد می‌شود؟


جاهای دیدنی اوساکا اکثرا جزو زیباترین مکان‌هایی هستند که در سفر به کشور ژاپن می‌توان تماشا کرد.
تماشای جاهای دیدنی اوساکا جزو لاینفک برنامه سفر به این شهر بوده و لحظاتی فراموش نشدنی به وجود می‌آورد.
دسترسی به اغلب جاهای دیدنی اوساکا بسیار آسان است.
جاهای دیدنی اوساکا

قلعه اوساکا


قلعه اوساکا جزو زیباترین مکان‌هایی است که در سفر به این شهر می‌توان تماشا کرد. این قلعه که قدمتی بالغ بر ۴۰۰ سال دارد، با بنایی ۵ طبقه و ارتفاعی ۴۲ متری، به چشم نوازترین شکل ممکن در شهر اوساکا قرار گرفته است. جالب است بدانید که شما در طول بازدید از قلعه اوساکا می‌توانید موزه جذاب آن را نیز تماشا کنید. از طرفی دیگر، قلعه اوساکا به خاطر معماری منحصر به فردی که دارد، به محل مورد علاقه معماردوستان و عکاسان تبدیل شده است. ناگفته نماند که آوازه این قلعه را در سرتاسر کشور ژاپن می‌توان شنید.
جاهای دیدنی اوساکا

معبد شیتنوجی اوساکا


هر چند که از نظر عده زیادی، قلعه اوساکا نماد این شهر بوده و اهمیت بسیار زیادی دارد اما هیچ یک از این مسائل نمی‌تواند باعث انکار ارزش و جایگاه معبد شیتنوجی شود. این معبد در سال ۵۹ بعد از میلاد ساخته شده و اولین معبد بودایی ژاپنی به شمار می‌رود. اگرچه معبد شیتنوجی بارها و بارها در طول قرون مختلف بازسازی شده اما بنیان بنای اصلی آن همچنان پابرجاست. یک بنای ۵ طبقه و چندین بنای دیگر از زیبایی‌های این مجموعه به شمار می‌روند. جالب است بدانید که در معبد شیتنوجی، محلی برای آموزش، یک داروخانه، بیمارستان و باغی بسیار زیبا و دلنشین نیز تعبیه شده تا محیط آن کاملا مجهز باشد.
جاهای دیدنی اوساکا

معبد تنمانگو اوساکا و فستیوال تنجین


اگر می‌خواهید مسافر شهر اوساکا شوید، بهتر است بدانید که این شهر محلی برای برگزاری بزرگترین فستیوال‌ها و جشنواره‌های کشور ژاپن است. یکی از این فستیوال‌های بزرگ که در تاریخ ۲۴ یا ۲۵ جولای هر سال برگزار می‌شود، فستیوال تنجین نام دارد. از برگزاری اولین فستیوال تنجین در اوساکا بیش از ۱۰۰۰ سال می‌گذرد و امروزه معبد تنمانگو اوساکا محلی برای برگزاری این فستیوال است. این معبد که در سال ۹۴۹ میلادی ساخته شده است، با محیط بی نظیری که دارد، نه تنها شما را تحت تاثیر تاریخ، فرهنگ و تمدن خود قرار می‌دهد، بلکه اگر زمان مناسبی را برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اوساکا انتخاب کنید، می‌توانید از تماشای جشنواره تنجین نیز در آن لذت ببرید. ناگفته نماند که فروشگاه‌های اطراف معبد تنمانگو اوساکا، یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید انواع سوغاتی‌های خاطره انگیز به شمار می‌روند. گفتنی است که معبد تنمانگو را باید یکی از مهم‌ترین معابد شینتو در کل کشور ژاپن قلمداد کنیم.
جاهای دیدنی اوساکا

معبد نامبا یاساکا اوساکا


اگر می‌خواهید در سفر به اوساکا فقط به تماشای یک معبد بروید، بدون تردید آن معبد باید نامبا یاساکا باشد. معبد نامبا یاساکا اوساکا یکی از بهترین مکان‌ها برای گرفتن عکس‌های جذاب و هیجان انگیز است. این معبد که با نام مبعد شیر نیز شناخته می‌شود، با ظاهر عجیبی که دارد تمامی گردشگران و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در واقع، ورودی این معبد به شکل مجسمه سر یک شیر است. مجسمه‌ای که ارتفاع آن ۱۲ متر و عرض آن ۱۱ متر است. به همین دلیل، مسافران و اهالی شهر اوساکا علاقه خاصی به تماشای معبد نامبا یاساکا دارند.
جاهای دیدنی اوساکا

معبد هوزنجی اوساکا


با توجه به شلوغی و رفت و آمد بسیار زیادی که در شهر اوساکا وجود دارد، مطمئنا پیشنهاد بازدید از مکانی آرام و ساکت با استقبال خوبی مواجه خواهد شد. پس به سراغ معبد هوزنجی اوساکا می‌رویم. این معبد با محیط بسیار دلنشینی که دارد مطمئنا شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. معبد هوزنجی از نظر ابعاد نسبت به سایر معابد شهر بسیار کوچک‌تر است اما از نظر جذابیت و زیبایی دست کمی از سایر معابد شهر ندارد.
جاهای دیدنی اوساکا

مقبره‌های موزو اوساکا


مقبره‌های موزو، مجموعه بسیار عظیمی از مقبره‌های باستانی در شهر اوساکا هستند که به خاطر قدمت بسیار زیادشان، در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از میراث‌های جهانی یونسکو شناخته شدند. بر اساس تحقیقات مختلف، قدمت این مقبره‌ها به قرون سوم تا شش م میلادی ربط داده می‌شود. البته تعداد مقبره‌های قدیمی بیش از ۱۰۰ عدد بوده اما امروزه حدود ۵۰ مقبره در این مجموعه باقی مانده است. با این حال، مجموعه مقبره‌های موزو اوساکا به عنوان بزرگترین مجموعه در نوع خود در کشور ژاپن به شمار می‌رود.
جاهای دیدنی اوساکا

پارک تفریحی استودیو یونیورسال


با نزدیک به ۱۰ میلیون بازدیدکننده در سال، پارک تفریحی استودیو یونیورسال یکی از بهترین و جذاب‌ترین جاهای دیدنی در شهر اوساکا به شمار می‌رود. این پارک یکی از ۶ پارکی است که شرکت یو اس جی آنها را در سرتاسر کشور ژاپن به وجود آورده است. این پارک شباهت بسیار زیادی به پارک یونیورسال اورلاندو ریزورت دارد. دسترسی به پارک تفریحی استودیو یونیورسال بسیار آسان بوده و فضای آن به اندازه‌ای بزرگ است که می‌تواند یک روز کامل شما و خانواده‌تان را به خود مشغول کند. اگر شما از دسته افراد علاقه مند به شهربازی و تفریحات گوناگون باشید، پارک تفریحی استودیو یونیورسال یک گزینه عالی برایتان خواهد بود.
جاهای دیدنی اوساکا

پارک و باغ وحش تنوجی اوساکا


بزرگترین فضای سبز شهر اوساکا جایی نیست جز پارک و باغ وحش تنوجی. جایی که می‌توان از شلوغی‌های شهر اوساکا به آن پناه برد و لحظات بسیار آرامش بخشی سپری کرد. این پارک به خاطر تعداد زیاد گل و گیاهانش، در فصل بهار بسیار زیبا و چشم نواز می‌شود. در بخش باغ وحش می‌توان حیواناتی مثل شیر، فیل و زرافه را از نزدیک تماشا کرد. همچنین شما می‌توانید از محیط زندگی کرگدن‌ها نیز در پارک و باغ وحش تنوجی اوساکا بازدید کنید. کما اینکه گلخانه پارک هم محل ایده آلی برای گردش و قدم زنی به شمار می‌رود.
جاهای دیدنی اوساکا

پارک اکسپو اوساکا


در فاصله‌ای ۲۰ کیلومتری از مرکز اوساکا، یکی از بزرگترین پارک‌های این شهر به نام پارک اکسپو اوساکا در دسترس شما خواهد بود. این پارک بیش از هر چیز با عنصر نمادین خود یعنی برج آفتاب معروف شده است. این برج توسط معمار مشهور ژاپنی به نام تارو اوکاموتو طراحی شده و گزینه بسیار خوبی برای گرفتن عکس‌های مختلف به شمار می‌رود. پارک اکسپو اوساکا در فصل پاییز بسیار زیباتر از سایر فصول سال بوده و مکانی ایده آل برای دور شدن از شلوغی‌های شهر اوساکا است. ناگفته نماند که در بخش‌های مختلف پارگ اکسپو اوساکا لوازم آموزشی نیز نصب گردیده تا نکات مختلفی درباره طبیعت، محیط زیست و سایر مسائل به گردشگران آموزش داده شوند.
جاهای دیدنی اوساکا

پارک هوشیدا اوساکا


پارک هوشیدا اوساکا نیز مثل دیگر پارک‌های این شهر دارای وسعت بسیار زیادی است. این پارک جزو بهترین مکان‌ها برای یک دور قدم زنی عاشقانه و رمانتیک است. مخصوصا اگر در فصل پاییز همراه با همسر خود وارد پارک هوشیدا اوساکا شوید، مطئنا فضای فوق العاده دل انگیزی را تجربه خواهید کرد. پل چوبی بسیار بزرگی به نام هوشی نو برانکو را می‌توان مشهورترین بخش پارک هوشیدا اوساکا نامید. این پل ۲۸۰ متری در ارتفاعی ۵۰ متری از سطح زمین قرار گرفته و از این رو، رفتن بر روی آن بسیار لذت بخش است.
جاهای دیدنی اوساکا

پارک ناکانوشیما اوساکا


حتی شلوغ‌ترین بخش شهر اوساکا نیز از هنر زیبایی‌ دوستی در این شهر به دور نمانده و به مکانی سرسبز به نام پارک ناکانوشیما تبدیل شده است. پارک ناکانوشیما اوساکا در سال ۱۸۹۱ میلادی به وجود آمده است. یک باغ گل رز با بیش از ۳۰۰ نوع رز متنوع و چشم نواز، مهم‌ترین و زیباترین بخش این باغ است که هر بیننده‌ای را مجذوب تماشای خود می‌سازد. جالب است بدانید که علی رغم شلوغی‌های محیط اطراف این پارک، فضای داخلی پارک ناکانوشیما اوساکا به قدری دنج و آرامش بخش است که حتی عده زیادی این فضا را برای انجام ورزش یوگا انتخاب می‌کنند.
جاهای دیدنی اوساکا

آکواریوم کایوکان اوساکا


فرصت تماشای یکی از بزرگترین آکواریوم‌های عمومی در سطح جهان را هنگام سفر به اوساکا غنیمت بشمارید و به بازدید آکواریوم کایوکان این شهر بروید. آکواریوم کایوکان به قدری بزرگ و متنوع است که برای تماشای آن حداقل باید ۳ تا ۴ ساعت وقت و انرژی صرف کنید. با مراجعه به این آکواریوم، شما فرصت تماشای بیش از ۱۵ نمایشگاه و محوطه اختصاصی را در دست خواهید داشت. هر یک از این نمایشگاه‌ها و محوطه‌ها موضوعات خاص خود را دارند. جالب است بدانید که در آکواریوم کایوکان اوساکا شما والی خواهید دید که طول آنها بیش از ۵ متر است. همچنین دیگر حیوانات موجود در این آکواریوم نیز هر یک جذابیت خاص خود را دارند.
جاهای دیدنی اوساکا

خیابان دوتونبوری اوساکا


مشهورترین خیابان شهر اوساکا جایی نیست جز خیابان دوتونبوری این شهر. خیابانی که رونق اقتصادی اوساکا از آن سرچشمه می‌گیرد و انواع مراکز خرید، رستوران‌های مشهور و سایر بناهای مهم این شهر در آن قرار گرفته است. سفر به اوساکا بدون گردش در خیابان دوتونبوری کاملا بی معنی خواهد بود. البته گردش در این خیابان فقط به قدم زدن در پیاده‌روهای آن ختم نمی‌شود بلکه سوار شدن بر قایق و عبور از آب کانال جاری در خیابان دوتنبوری را هم باید تجربه کرد. با توجه به اینکه خیابان دوتونبوری در شب با نورهای نئون تزئین می‌شود، اکثر گردشگران ساعات پس از غروب آفتاب را برای گردش در دوتونبوری انتخاب می‌کنند. تردیدی نیست که بخشی از جذاب‌ترین عکس‌های شما در سفر به اوساکا در خیابان دوتونبوری این شهر گرفته خواهد شد.
جاهای دیدنی اوساکا

معبد سومیوشی تایشای اوساکا


برنامه سفر گردشگران به اوساکا معمولا شامل تماشای یک یا دو معبد در این شهر می‌شود. چراکه معابد اوساکا از مهم‌ترین بخش‌های فرهنگی این شهر هستند. اما در این بین، می‌توان به جرات ادعا کرد که معبد سومیوشی تایشای اوساکا پای ثابت تمامی برنامه‌های سفر اوساکا است. چراکه از این معبد نه تنها در خود شهر اوساکا بلکه در سطح کشور ژاپن جزو قدیمی‌ترین معابد است. از طرفی دیگر، معماری حیرت انگیز معبد سومیوشی تایشای اوساکا آن را به مکانی برای علاقه مندان به هنر معماری تبدیل کرده است. با توجه به اینکه، معمولا معبد سومیوشی تایشای اوساکا محلی برای برگزاری مراسمات مذهبی مختلف است، از حیث فرهنگی نیز تماشای این معبد می‌تواند برای شما بسیار پربار و جذاب باشد.
جاهای دیدنی اوساکا

بازار کورومون اوساکا


معمولا بازارهای هر شهر از مکان‌های پربازدید آن شهر به شمار می‌روند. اوساکا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بازار کورومون اوساکا با نزدیک به ۱۷۰ مغازه و دکان بزرگ و کوچک به محل مورد علاقه گردشگران و اهالی محلی این شهر تبدیل شده است. در این بازار، انواع سبزیجات، ادویه‌ها و پروتئین‌های مختلف از جمله گوشت ماهی به فروش می‌رسد. فضای دلنشین بازار کورومون اوساکا با رنگ بندی زیبایی که به خاطر وجود مواد غذایی مختلف به دست آورده است، مطمئنا شما را نیز مثل سایر گردشگران تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
جاهای دیدنی اوساکا

موزه زندگی و خانه اوساکا


هیچ جایی بهتر از موزه زندگی و خانه اوساکا نمی‌تواند فرهنگ و اصالت مردم این شهر را به شما معرفی کند. با توجه به راحتی دسترسی به موزه زندگی و خانه اوساکا، معمولا اکثر گردشگران به تماشای آن می‌روند و در طول بازدید از فضای دوست داشتنی این موزه، به خوبی با فرهنگ و تاریخ شهر اوساکا و کشور ژاپن آشنا می‌شوند. این موزه در بنایی ۸ طبقه قرار گرفته و دارای بخش‌های متنوعی است. جذابترین و برجسته‌ترین مولفه موزه زندگی و خانه اوساکا، بازسازی خیابان‌ها و خانه‌های قدیمی اوساکا در این موزه است. موضوعی که به شما کمک می‌کند تا فضای زمان‌های گذشته اوساکا را بتوانید به خوبی لمس کنید. شما می‌توانید در طول بازدید، لباس‌های ژاپنی نیز برای خودتان خریداری و آنها را به تن کنید تا خاطرات شیرینی برایتان در موزه زندگی و خانه اوساکا رقم بخورد.
جاهای دیدنی اوساکا

موزه ملی هنر اوساکا


به فاصله چند دقیقه از مرکز شهر اوساکا، موزه ملی هنر این شهر در زیر زمین ساختمانی حیرت انگیز میزبان شما خواهد بود. این موزه که در سال ۱۹۷۷ میلادی ساخته شد، گالری بسیار مهمی از آثار هنرمندان مشهور ژاپنی است. اغلب نقاشی‌ها و مجسمه‌های موجود در موزه ملی هنر اوساکا بعد از جنگ ژاپن خلق شده‌اند و تحت تاثیر آن دوران هستند. حتی اگر علاقه‌ای هم به هنر نداشته باشید، بهتر است بخشی از برنامه سفر خودتان به شهر اوساکا را به تماشای موزه ملی هنر اوساکا اختصاص دهید. چراکه بدون تردید ساختمان فلزی آن شما را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. ضمنا، در بازدید از موزه ملی هنر اوساکا حتما عکس‌های متعددی از خودتان در مقابل ساختمان پر پیچ و تاب آن بگیرید.
جاهای دیدنی اوساکا

موزه علم اوساکا


موزه علم اوساکا با ساختمانی که بی شباهت به عرشه یک کشتی نیست، محیطی بسیار زیبا و تماشایی برای تمامی اقشار سنی از جمله کودکان خردسال است. این موزه در سال ۱۹۸۹ احداث شده و از آن زمان تاکنون همواره نمایشگاه‌های فوق العاده هیجان انگیزی از موضوعات علمی مربوط به فضا و انرژی و سایر مسائل را در مقابل دیدگان بازدیدکنندگان قرار داده است. موزه علم اوساکا بین دو رودخانه دوجیما و توسابوری واقع شده و از این رو، محیط اطراف آن نیز بسیار دلنشین و دوست داشتنی است. به طور کلی، بازدیدکنندگان از تماشای هر ۴ طبقه ساختمان موزه علم اوساکا لذت می‌برند.
جاهای دیدنی اوساکا

چرخ و فلک تمپوزان اوساکا


سوار شدن بر چرخ و فلک همیشه جذاب است اما وقتی بدانیم که با سوار شدن به یک چرخ و فلک می‌توان نماهای شگفت انگیزی از شهر اوساکا را تماشا کنیم، جذابیت این کار دو چندان می‌شود. چرخ و فلک تمپوزان اوساکا یکی از بزرگترین چرخ و فلک‌های آسیا است که ارتفاعی ۱۱۲ متری و قطری ۱۰۰ متری دارد. این چرخ و فلک عظیم و غول پیکر که از اکثر نقاط شهر اوساکا دیده می‌شود در سال ۱۹۹۷ میلادی به بهره برداری رسید. اگر در سفر به اوساکا سوار چرخ و فلک تمپوزان شوید، ۱۷ دقیقه جذاب و خاطره انگیز را در یک بار گردش این چرخ و فلک تجربه خواهید کرد. نورپردازی فوق العاده زیبای چرخ و فلک تمپوزان اوساکا در شب، شکوه و عظمتی خاصی به آن می‌بخشد که می‌تواند سوژه‌ مناسبی برای عکاسی شما باشد.
جاهای دیدنی اوساکا

برج‌های دو قلوی اوساکا


تسوتنکاکو و کوبه پورت نام دو برج مشهور در شهر اوساکا است که عموما از آنها به عنوان برج‌های دو قلوی اوساکا یاد می‌شود. هرچند که شهر اوساکا پر از برج‌های بزرگ و کوچک است اما این دو برج را می‌توان نماد اصلی تمامی برج‌های اوساکا دانست. برج تسوتنکاکو در سال ۱۹۱۲ ساخته و در سال ۱۹۵۶ میلادی تکمیل شد. رفتن به طبقات فوقانی این برج به منزله برخورداری از فرصتی ایده آل برای تماشای چشم اندازهایی از شهر اوساکا است. برج دیگر یعنی برج کوپه پورت نیز که ارتفاعی ۱۰۸ متری دارد، در سال ۱۹۶۳ میلادی احداث شد. این دو برج در هنگام شب به بهترین شکل ممکن با چراغ‌های رنگارنگ تزئین شده و جلوه‌های بی نظیری در مقابل چشم بازدیدکنندگان می‌آفرینند.
جاهای دیدنی اوساکا

ساختمان اومدا اسکای اوساکا


در کنار موزه‌ها و گالری‌های هنر متنوعی که در شهر اوساکا وجود دارد، این شهر نمونه‌های چشم نواز متعددی از هنر معماری مدرن را در معرض دید گردشگرانش قرار می‌دهد. یکی از این موارد، ساختمان اومدا اسکای اوساکا است که به شکل حیرت انگیزی ساخته شده است. ساختمان اومدا اسکای اوساکا در واقع متشکل از دو بنای اداری مختلف است که با استفاده از شبکه‌ای از پل‌ها و بالابرها به یکدیگر متصل شده‌اند. جالب است بدانید که ارتفاع ساختمان اومدا اسکای اوساکا به ۱۷۰ متر می‌رسد. بنابراین چشم اندازهایی که از ساختمان اومدا اسکای می‌توان تماشا کرد وصف ناپذیر هستند.
جاهای دیدنی اوساکا

سالن تئاتر ملی بونراکو اوساکا


برای آن دسته از گردشگرانی که علاقه خاصی به فضای سنتی و قدیمی کشور ژاپن دارند و بیش از هر چیز، می‌خواهند اجراهای سنتی این کشور را تماشا کنند، سالن تئاتر ملی بونراکو یک گزینه بسیار عالی خواهد بود. در این سالن، اجراهای عروسک گردانی بسیار جالب توجهی به نمایش گذاشته می‌شوند. راوی داستان و نوازندگان نیز همزمان با اجرا بر روی صحنه، از پشت صحنه نقش خود را ایفا می‌کنند. اگر به زبان ژاپنی تسلط نداشته باشید، اصلا نگران نباشید. چراکه با پرداخت هزینه بسیار اندکی، برگه‌هایی به زبان انگلیسی به شما ارائه می‌شوند که بر روی آن داستان تئاتر نگاشته شده است. همه این موارد، تماشای یک اجرا در سالن تئاتر ملی بونراکو را برایتان خاطره انگیز خواهند کرد.
جاهای دیدنی اوساکا

آبشار مینو اوساکا


برای تجربه زیبایی‌های طبیعی شهر اوساکا، یکی از بهترین گزینه‌ها آبشار مینو است. این آبشار که با سوار شدن بر روی قطار و پیمودن مسافتی ۳۰ دقیقه‌ای از شهر اوساکا در دسترس قرار می‌گیرد، زیبایی منحصر به فردی دارد. به طوری که همواره از آن به عنوان یکی از ۱۰۰ آبشار برتر در کشور ژاپن یاد می‌شود. تماشای ترکیب رنگی این آبشار با درختان اطراف آن در فصل پاییز چنان شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد که تا سال‌ها این منظره رویایی از ذهنتان پاک نمی‌شود. ناگفته نماند که در اطراف آبشار مینو اوساکا رستوران‌های متعددی مشغول به کار هستند که میل کردن غذا در آنها فوق العاده لذت بخش است.
جاهای دیدنی اوساکا

محله شینسه کای اوساکا


هیچ چیز مثل قدم زدن در محله‌های قدیمی شهر اوساکا نمی‌تواند شما را با روح مردم این شهر آشنا کند. بنابراین بخشی از سفر شما هنگام خرید بلیت هواپیما اوساکا باید به گردش در محله شینسه کای این شهر اختصاص داده شود. فضای دوران پسا جنگ ژاپن همچنان بر روی این محله حکم فرما است. البته عناصر مدرنیته بسیار زیادی نیز در این محله و علی الخصوص، فروشگاه‌های آن به چشم می‌خورد. کما اینکه در این محله چندین جاذبه مختلف گردشگری شهر اوساکا قرار گرفته که شما می‌توانید به بازدید از آنها نیز مشغول شوید.
جاهای دیدنی اوساکا

روستای آمریکایی اوساکا


روستای آمریکایی اوساکا که با نام آمریکن مورا نیز شناخته می‌شود، محلی برای اجتماعات افراد جوان و سرزنده است. این منطقه مکانی است که می‌توانید در آن چندین فروشگاه، بوتیک، کافه و رستوران شیک و جذاب را ببینید. اگر علاقه مند به مسائلی مثل مد خیابانی کشور ژاپن و لباس‌های جدید هستید حتما باید چند ساعتی را در روستای آمریکایی اوساکا سپری کنید. البته همانطور که گفته شد در این مکان، رستوران‌ها و کافه‌های متعددی نیز وجود دارد که می‌توان از خدمات منحصر به فرد آنها نیز لذت برد.
جاهای دیدنی اوساکا
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است