برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

پیش فروش بلیط قطار

بلیط قطار تمام مسیرها برای تابستان ۱۴۰۲ را اینجا در کمترین زمان رزرو کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
location_on
مبداء
شهر های پر تردد
swap_horiz swap_vert
location_on
مقصد
شهر های پر تردد
event
تاریخ برگشت
-- --
today
تاریخ رفت
-- --
people
۱ مسافر expand_more
close


امکان انتخاب مسافر تا ۱۸ نفر

remove_circle
۱
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
۲ تا ۱۲ سال

پیش فروش بلیط قطار مرداد و شهریور ۱۴۰۲


پیش فروش بلیط قطارهای (تاریخ حرکت در بازه زمانی ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ تا ۱۴۰۲/۰۶/۳۱) در تاریخ ۲ مرداد آغاز می‌شود.

چرا پیش فروش بلیط قطار انجام می‌شود؟


خدمات سفر با قطار در کشور توسط رجا و دیگر شرکت‌های ریلی فعال در بخش مسافرتی انجام می‌شود. برای برنامه‌ریزی بهتر سفرهای ریلی، بلیط قطارهای برخی بازه‌های زمانی پرمتقاضی، چند هفته زودتر پیش‌فروش می‌شود. تعطیلات تابستان و نوروز از مهمترین بازه‌های زمانی هستند که بلیط قطار مربوط به آن دوره‌های زمانی، پیش‌فروش می‌شوند.

نحوه خرید بلیط در پیش فروش بلیط قطار


فرایند شرکت در پیش فروش بلیط قطار بسیار ساده است و در عمل تفاوتی با خرید عادی بلیط قطار ندارد. فقط کافی است پس از زمان اعلام‌شده توسط شرکت‌های ریلی، در سایت و یا اپ سفرمارکت، مسیر مورد نظر و تاریخ سفر خود را جستجو کرده و فرایند خرید بلیط قطار را تا انتها طی کنید.
می‌توانید از کادر جستجو بالای همین صفحه برای جستجو بلیط قطار در مسیر و تاریخ مورد نظرتان، استفاده کنید. اگر زودتر در سایت یا اپ سفرمارکت عضو شوید، فرایند خرید سریع‌تر نیز خواهد بود.

نکات مهم پیش فروش بلیط قطار همه شرکت های ریلی


در بازه‌های زمانی اعلام شده برای پیش فروش بلیط قطار نوروز یا دیگر بازه‌های زمانی، بلیط قطار همه شرکت های ریلی (رجا، فدک، بن ریل، جوپار و غیره) همه در دسترس خواهند بود و هر کدام زمان متفاوتی ندارند.
در تاریخ پیش فروش بلیط قطار که آگاهی‌رسانی می‌شود شمار زیاد متقاضیان برای خرید بلیط قطار اقدام می‌کنند و گاهی در چند ساعت ظرفیت یک قطار تکمیل می‌شود. در نتیجه لازم است با اینترنت مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن برای شرکت در پیش فروش بلیط قطار در تاریخ و ساعت اعلام شده اقدام کنید.
با توجه به حجم بالای سفرهای نوروزی، پیش فروش بلیط قطارهای نوروزی در چند مرحله و بر اساس مسیرهای پرتردد انجام می‌شود و لازم است آن را مد نظر داشته باشید.