برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

تور کویر مرنجاب

تور کویر مرنجاب در سفرمارکت، بهترین و ارزان ترین را رزرو کنید
location_on
مبداء
نام شهر مبدا را وارد نمایید (اختیاری)
location_on
مقصد
نام شهر مقصد را وارد نمایید (اجباری)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ خروج
-- --
تاریخ ورود
-- --
۲ مسافر expand_more
۱ اتاق
close

۱ اتاق

،

۲ مسافر

اتاق اول
۲
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
زیر ۱۲ سال

+ اضافه کردن اتاق


پرفروش ترین تورها
اگر از سروصدای ماشین‌ها خسته شده‌اید، اگر از ماندن در ترافیک خسته شده‌اید، اگر دوست دارید چند روزی از وسایل دیجیتال دور شوید و در کل اگر از زندگی شهری خسته شده‌اید و دوست دارید چند روزی را در طبیعت زندگی کنید تا روحیه‌تان عوض شود و خستگی این همه کار کردن از تنتان بیرون رود و ذهنتان آرام شود، ثبت‌نام در تور مرنجاب و سفر با تور کویر می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

رزرو تور مرنجاب از سفرمارکت

چرا بهتر است تور مرنجاب تهیه کنیم؟


اگر دوست داری چند روزی را در دل بیابان‌های ایران بگذرانید و با طبیعت زیبای آن آشنا شوید ۲ گزینه پیش رو خواهید داشت. گزینه اول این است که خودتان به همراه دوستان و خانواده‌تان به دل کویر بروید و گزینه دوم، ثبت‌نام در تورهای کویر گردی است. اگر اطلاعات و دانش کافی درباره سفر به کویر ندارید و احتمال می‌دهید اگر به کویر مرنجاب سفر کنید، ممکن است مسیر خود را گم کنید یا ندانید در کجا کمپ کنید و یا ندانید هنگام مقابله با حیوانات این منطقه چه رفتاری را از خود نشان دهید و یا ندانید برای دیدن جاذبه‌های کویر مرنجاب و امتحان کردن تفریحات جذابی مثل شترسواری به کدام قسمت از کویر بروید؛ بهترین گزینه برای شما ثبت‌نام در تور کویر مرنجاب است.
از طرفی با ثبت‌نام در تور کویر گردی مرنجاب بیمه می‌شوید و درصورتی‌که در طول سفر اتفاقی برای شما بیفتد، بیمه کمک‌هزینه ای را برای درمان شما در نظر می‌گیرد.

بهترین زمان برای رفتن به کویر مرنجاب چه موقعی است؟


اگر دوست دارید در سفر به کویر مرنجاب خاطره خوشی را به یادگار داشته باشید، بهتر است که در روزهای گرم تابستان به این کویر سفر نکنید. بهترین زمان سفر به کویرهای ایران (مثل کویر مرنجاب) در فصل‌های سرد سال است.

بهترین زمان برای رفتن به تور مرنجاب

برای سفر به مرنجاب چه نکاتی را لازم است بدانیم؟


اگر دوست دارید در سفر خود به کویر مرنجاب بیشترین لذت را ببرید و با کمترین خطر رو برو شوید بهتر است که در تور کویر گردی آژانس‌های معتبر گردشگری ثبت‌نام کنید.
حتما قبل از سفر به کویر مرنجاب وسایل و تجهیزات لازم کویر نوردی را که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم آماده کنید و به‌همراه خود ببرید.
اگر دوست دارید شب را در کاروان‌سرای مرنجاب اقامت کنید ،حتما از چند روز قبل این کار را انجام دهید چرا که ممکن است اتاق‌های آن سریع پر شوند.
سعی کنید از اواسط آبان‌ماه تا اواخر اردیبهشت‌ماه با تور کویر مصر یا مرنجاب سفر کنید تا گرمای هوا شما را اذیت نکند.

قیمت تور مرنجاب چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟


قیمت تور مرنجاب به عوامل مختلفی نظیر نوع وسیله نقلیه، مدت‌زمان سفر، نوع محل اقامت ، تعداد وعده‌های غذایی و غیره بستگی دارد.
به‌طور مثال قیمت تور کویر مرنجاب یک‌روزه با قیمت تور مرنجاب۲ روز و بیشتر متفاوت است.
اگر محل اقامت شما در یکی از اقامتگاه‌های بوم‌گردی نزدیک کویر مرنجاب باشد، قیمت نهایی تور در مقایسه با زمانی‌که در دل کویر و زیر آسمان پرستاره کمپ می‌کنید و شب را در چادر خود به صبح می‌رسانید، متفاوت خواهد بود.
برنامه سفر بعضی از تورهای مرنجاب به گونه ای است که شما با ماشین خودتان، به شکل گروهی، به سمت این کویر می‌روید؛ طبیعی است که هزینه نهایی این تور در مقایسه با تورهایی که با اتوبوس گردشگری به این کویر سفر می‌کنند، متفاوت خواهد بود.
عامل دیگری که تعیین‌کننده قیمت نهایی تور کویر مرنجاب است، نوع آژانس گردشگری ای است که قصد خرید تور از آن را دارید. با کمی سرچ در سایت های گردشگری مختلف می‌توانید قیمت تور مرنجاب آژانس‌های گردشگری مختلف را مشاهده کنید. در تاریخ ۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ زمانی‌که عبارت قیمت تور مرنجاب را در گوگل سرچ کردیم، متوجه شدیم که قیمت تور ۱ روز مرنجاب از ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومن شروع می‌شود و حتی برخی از آژانس‌های گردشگری تور کویر مرنجاب ۱ روز را به قیمت ۷۵۰ هزار تومن برگزار می‌کردند.

قیمت تور مرنجاب

تجهیزاتی که لازم است برای سفر به مرنجاب داشته باشیم


لباس مناسب کویر گردی: درصورتی‌که می‌خواهید در زیر تابش آفتاب کویر، پوست دستتان تیره نشود و آسیبی نبیند، حتما لباس آستین بلند بپوشید. حتما سعی کنید یک شال یا چفیه همراه خود داشته باشید تا آن را به دور گردنتان بیندازید. با این کار از پوست این ناحیه از بدن، در برابر تابش مستقیم آفتاب محافظت خواهید کرد. سعی کنید از لباس‌هایی استفاده کنید که رنگ آن قهوه‌ای تیره (هم‌رنگ اقلیم بیابان) باشد.
چادر و کیسه‌خواب: اگر می‌خواهید شب را در کویر بگذرانید و زیر آسمان پرستاره و در داخل چادر بخوابید حتما چادر و کیسه‌خواب همراه خود ببرید.
کلاه لبه‌دار، عینک آفتابی و کرم ضدآفتاب: اگر می‌خواهید از پوست خود در برابر تابش مستقیم آفتاب کویر محافظت کنید، حتما کرم ضدآفتاب به صورت و دستان خود بمالید و در زمان گشت‌وگذار در کویر از کلاه لبه‌دار و عینک آفتابی استفاده کنید.
ظرف آب: یکی از مهم‌ترین وسایلی که باید در سفر به کویر مرنجاب همراه خود ببرید، ظرف آب است. درصورتی‌که کوله‌پشتی حمل می‌کنید، می‌توانید از کیسه‌های ذخیره آب (کمل بگ) استفاده کنید.
کفش مناسب کویر گردی: درصورتی که می‌خواهید در سفر خود به کویر مرنجاب از کفش مناسبی استفاده کنید، بهتر است که به سراغ کفش های طبیعت‌گردی بروید. می‌توانید یک عدد صندل را همراه خود ببرید تا در زمانی‌که در اقامتگاه بوم‌گردی هستید، از آن استفاده کنید.
جعبه کمک‌های اولیه: یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که می‌توانید در سفر به کویر مرنجاب همراه خود ببرید، جعبه کمک‌های اولیه است؛ تا اگر اتفاقی برایتان افتاد، از وسایل آن استفاده کنید.
از دیگر وسایل ضروری برای سفر به کویر مرنجاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جوراب ساق‌بلند
• دوربین عکاسی
• لباس گرم
• داروی مورد نیاز روزانه
• مواد قندی و نمکی

تفریحات در کویر مرنجاب


در سفر به کویر مرنجاب می‌توانید تفریحات مختلفی نظیر پیاده‌روی در رمل‌های شنی، موتورسواری با موتورهای چهارچرخ، شتر سواری و تماشای آسمان پرستاره کویر را امتحان کنید.
اگر هم به گونه‌های گیاهی و جانوری کویری علاقه دارید در سفر خود به کویر مرنجاب احتمال دارد با گیاهانی نظیر قیچ، تاغ، گز و ارته و همچنین حیواناتی نظیر گربه شنی، آفتاب‌پرست، کفتار، بزمجه، شغال، گرگ و انواع مار و مارمولک روبه رو شوید.
یکی دیگر از تفریحاتی که می‌توانید در کویر مرنجاب انجام دهید، بازدید از مکان‌های دیدنی این کویر است. در کویر مرنجاب مکان‌های دیدنی مختلفی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ریگ بلند، قلعه کرشاهی، چاه هندوانه، کاروان‌سرای مرنجاب، چاه دست کند، کوه یخاب و چاه کنجه اشاره کرد.

تفریحات کویر مرنجاب

چگونه تور مرنجاب را از سفرمارکت رزرو کنیم؟


سفر مارکت یک موتور جستجوی قدرتمند برای جستجوی انواع بلیط هواپیما، بلیط قطار، هتل و تور گردشگری است. خدمات سفر مارکت در حال گسترش یافتن است و در آینده می‌توانید از طریق موتور جستجوی سفر مارکت تورهای طبیعت گردی نظیر تور مرنجاب را نیز جستجو کنید و بهترین و ارزان‌ترین تور را برای خود انتخاب کنید.