برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

سفر ارزان با ترکیش ایرلاینز در سفرمارکت
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
استانبول
همه فرودگاه ها (IST)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

ترکیش ایرلاینز


ترکیش ایرلاینز در سال ۱۹۳۳ و با فرمان مستقیم آتاتورک، به عنوان اولین هواپیمایی ملی ترکیه تاسیس شد.اولین پرواز ترکیش ایرلاینز در سال ۱۹۷۴ میلادی از مبدا آنکارا به مقصد آتن و با توقف در استانبول صورت گرفت.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش ایرلاینز به بیش از ۲۰۰ فرودگاه بین المللی در جهان پرواز دارد. ترکیش ایرلاینز با داشتن ۲۵۰ مسیر پروازی، به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ دنیا از لحاظ مسیرهای پروازی و سومین ایرلاین بزرگ اروپا پس از ایرفرانس و لوفت‌هانزا از نظر تعداد جابه‌جایی مسافران محسوب می‌شود و در حال حاضر رتبه اول پرواز بدون توقف در اروپا دارد.

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز


ناوگان هواپیمایی ترکیش ایرلاینز با بیش از ۲۹۰ هواپیمای مسافربری از انواع مختلف هواپیما های ایرباس و بوئینگ و دارا بودن ۱۰ هواپیما باربری فعالیت میکند.
هواپیمایی ترکیش ایرلاینز و یا مشهور به ترکیش ایرلاین یا ترکیش ایر برای ارائه خدمات بیشتر با ایرلاین‌های ایران‌ایر، ایرکانادا، سوئیس اینترنشنال ایرلاینز و... قرارداد نماد مشترک دارد و به عنوان یک انتخاب مطمئن و جذاب برای مقاصد خارجی و مخصوصا سفر به ترکیه و استانبول است.

ویدیو چرا از طریق سفرمارکت میتونید ارزانترین بلیط هواپیما را پیدا و خریداری کرد؟ترکیش ایرلاینز اکونومی


صندلی‌های کلاس اکونومی ترکیش ایرلاینز عرضی در حدود ۷۷ سانتی‌متر و با پشتی صندلیِ در حدود ۱۵ سانتی‌متری است که فضای جلوی پایشان راحت است و به مانیتور مجهزند می باشند.
همچنین در پرواز های ترکیش ایرلاینز، هر مسافر یک مانیتور در اختیار دارد و می‌تواند از امکانات صوتی و تصویری در طول پرواز استفاده کند. مسافران کلاس اکونومی ترکیش ایرلاینز می‌توانند با مجموعه‌ی بسیار گسترده‌ای از انواع فایل‌های سرگرمی، موسیقی، فیلم و سریال در طول پرواز سرگرم شوند.
صندلی های اکونومی ترکیش ایرلاینز علاوه بر امکانات صوتی و تصویری، به پورت USB و شارژ لپ‌تاپ و تلفن همراه نیز مجهز است همچنین در کلاس پروازی اکونومی، میزان بار مجاز داخل کابین یک کیف دستی تا وزن ۸ کیلوگرم و میزان بار مجاز در بخش بار هواپیما یک چمدان تا وزن ۲۵ کیلوگرم است.

ترکیش ایرلاینز بیزینس


صندلی‌های کلاس تجاری یا همان بیزینس در ترکیش ایرلاینز هنگام خواب بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و مجهز به امکانات صوتی و تصویری و شارژ لپ‌تاپ هستند همچنین گیت بررسی گذرنامه‌ی مسافران پرواز تجاری ترکیش ایرلاینز با مسافران عادی فرق می‌کند.
علاوه بر گیت بررسی گذرنامه، مسافران کلاس تجاری ترکیش ایرلاینز خدمات گسترده و گوناگونی مانند پذیرایی خوشامدگویی، پیژامه و دمپایی برای خواب، منوی مخصوص غذا و نوشیدنی، سرو خاویار در سفرهای بین قاره‌ای و امکان کار با اینترنت را دارند.در کلاس پروازی تجاری ترکیش ایرلاینز بیزینس، میزان بار مجاز داخل کابین ۲ کیف دستی تا وزن ۸ کیلوگرم و میزان بار مجاز در بخش بار هواپیما ۲ چمدان تا وزن ۳۰ کیلوگرم است.

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما ترکیش کلی بگردی و آخرش هم گرون بخری