برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما تبریز تهران

خرید بلیط تبریز تهران با مقایسه قیمت بلیط چند ایرلاین
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تهران
همه فرودگاه ها (THR)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
همه کلاس ها
۱ مسافر
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما تبریز تهران


شهر زیبای تبریز، سومین شهر بزرگ کشورمان ایران است. این شهر که مرکز استان آذربایجان شرقی است، به عنوان یک کلانشهر بزرگ شناخته می‌شود. بسیاری از افرادی که قصد دارند به راحتی و در کمترین زمان از تبریز به پایتخت ایران سفر کنند، باید بلیط هواپیما تبریز تهران را انتخاب کنند. بلیط تبریز تهران به شما این امکان را می‌دهد که با آسایش از تبریز به تهران سفر کنید. اگر از طرفداران سفرهای هوایی باشید، بهترین وسیله برای سفر از تبریز به تهران هواپیما است اما سفر با قطار تبریز تهران به صرفه تر است.

بلیط هواپیما تبریز تهران

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران


هنگام سفر از تبریز به سمت پایتخت راه‌های گوناگونی وجود دارد. اگر به دنبال سفرهای زمینی هستید و زمان رسیدن به مقصد برای شما مهم نیست، می‌توانید بلیط قطار تبریز تهران را انتخاب کنید. با این حال سفر با قطار کمی طولانی است و ممکن است برای افرادی می‌خواهند زمان بیشتری را در تبریز باشند، مناسب نباشد. سفر با هواپیما و خرید بلیط هواپیما تهران، باعث می‌شود که زودتر به مقصد خود برسید. زمانی که مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کردید، می‌توانید انواع قیمت‌ها را مقایسه کنید. اگر به دنبال خرید بلیط ارزان هستید بهتر است بلیط رفت و برگشت یکجا خریداری کنید. مخصوصا اگر تاریخ سفر مشخصی دارید. معمولا قیمت بلیط‌های رفت و برگشت از قیمت دوتا بلیط ارزان‌تر است.

بهترین زمان خرید بلیط تبریز تهران


استان دیدنی و تاریخی و حاصل‌خیز آذربایجان ایران، در فهرست استان های سرد است. تبریز هم از این قاعده مستثنی نیست. شهر اولین‌های ایران، در نیمه دوم سال، شهری به نسبت سرد است. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تبریز، احتمالا نیمه دوم سال خواهد بود. ماه های گرم سال، شاهد پیک مسافر به این استان جذاب گردشگری کشور خواهیم بود و قیمت بلیط افزایش خواهد یافت. اما بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز تهران وجود ندارد چون از این شهر، هر روز پروازهایی به تهران برقرار است و فصل خاصی ندارد. اگر ساکن مناطق گرم‌سیری کشور هستید، توصیه می‌کنیم نیمه اول سال را برای سفر به استان های غربی کشور به خصوص آذربایجان و شهر تبریز در نظر داشته باشید. شما می‌توانید ارزان‌ترین و بهترین اقامتگاه در شهر تهران و تبریز و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما برای سفر به تبریز از هر نقطه کشور را از سفرمارکت رزرو کنید. وضعیت آب و هوای شهر تبریز و میزان تردد ماهانه مسافران به تبریز، همه وهمه در نرخ گذاری قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران تاثیر گذار است. اما وضعیت آب و هوای تهران، هیچ تاثیری در قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران ندارد.

بهترین زمان سفر از تبریز به تهران

بلیط هواپیما تبریز تهران ارزان


بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران در ماه های سرد سال به اندازه ماه های گرم سال که ماه های پر توریست سفر به تهران، در دسترس گردشگران محترم قرار داشته و انتظار تفاوت قیمتی شگفت انگیز نداشته باشید! چون سفر از تبریز به پایتخت، صرفا به دلیل مسائل گردشگری نیست. قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران در یک مسیر خاص، همیشه تحت تاثیر فاکتورهای گوناگونی ازجمله کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده، نوع کلاس بلیط، سیستمی یا چارتری بودن بلیط است. به منظور خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران، هنگام جستجو قیمت، شرایط هر ایرلاین را بررسی کنید. صرفا به دنبال ارزان ترین بلیط نباشید. توجه داشته باشید که ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز تهران، همیشه مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای سفر نیست. لذا همه امکانات و شرایط پروازی را در نظر گرفته و با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران را خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما تبریز تهران


برای اینکه به راحتی و در کمترین زمان بلیط هواپیما تبریز به تهران را رزرو کنید، بهتر است کاملا از برنامه پروازها مطلع باشید. برای خرید بلیط و اطلاع از برنامه پروازهای ایرلاین‌ها وارد سایت خرید بلیط هواپیما شوید. برای خرید بلیط به صورت اینترنتی کافی است که مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و کلاس پرواز را مشخص کنید. پس از آن جستجوی پرواز را کلیک کنید و وارد صفحه انواع ایرلاین‌ها با برنامه‌های پرواز متفاوت خواهید شد. شما می‌توانید انواع ایرلاین‌ها و کلاس‌های پروازی متفاوت را در تاریخ مدنظر خود مقایسه کنید و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. به این ترتیب، بدون هیچ دردسری بلیط پرواز تبریز تهران را رزرو خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید علاوه بر بلیط هواپیما تبریز، هتل تبریز را نیز با قیمت مناسب رزرو کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تبریز تهران


بلیط لحظه‌ آخری تبریز تهران برای آن دسته از مسافران محترمی که فورس زمانی برای سفر در یک تاریخ مشخص و معین شده از پیش را ندارد، مناسب خواهد بود. اگر زمان مشخصی برای سفر به تهران از مبدا شهر تبریز در نظر ندارید، بلیط لحظه آخری تبریز تهران گزینه خوبی خواهد بود.

خطوط هواپیمایی ارائه دهنده پرواز تبریز تهران


بلیط هواپیما تبریز تهران توسط خطوط هواپیمایی چون: ایران ایر، زاگرس، کاسپین، آتا، قشم ایر، ایران ایرتور و آسمان صورت می گیرد. برای اطلاع از ارزان ترین و بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز به تهران در ۱۲ ماه سال، از طریق سایت سفرمارکت، جست‌وجو کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید. مشاوران سفرمارکت آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی هستند.

سوالات متداول درباره بلیط تبریز تهران۱. بهترین زمان خرید پرواز تبریز تهران چه زمانی است؟
هر شهری برای بازدید فصل مخصوصی دارد. بهترین زمانی که می‌توانید ارزانتر از تهران به تبریز سفر کنید، فصل تابستان است. در فصل تابستان هوا گرمتر است، تعداد مسافر کمتری به این شهر سفر می‌کنند. در نتیجه قیمت بلیط هواپیما در این مسیر هوایی در تابستان ارزان‌تر است.

۲. فاصله هوایی تبریز به تهران چقدر است و چند ساعت طول می‌کشد؟
چنانچه سفر هوایی تبریز به تهران را انتخاب کردید، بهتر است بدانید که از تبریز به تهران ۵۲۸ کیلیومر فاصله هوایی وجود دارد. مدت زمانی که در این پرواز خواهید ماند تقریبا ۱ ساعت و ۷ دقیقه است. به این ترتیب سفر هوایی تبریز تهران،‌ گزینه مناسبی است.

۳. قیمت بلیط تبریز تهران چه میزان است؟
قیمت بلیط تبریز تهران همواره به موارد متعددی وابسته است که هر کدام به نحوی قیمت را تغییر می‌دهند. مواردی چون کلاس هواپیما، تاریخ سفر، فصل سفر و ایرلاین‌ها تعیین کننده قیمت هستند. برای این که مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کنید، در سایت می‌توانید انواع قیمت‌ها را مقایسه کنید.

۴. چگونه می‌توان بلیط تبریز تهران را کنسل کرد؟
در صورتی‌که قصد داشید بلیط تبریز تهران خود را کنسل کنید، می‌توانید این کار را به راحتی در سایت انجام دهید. هنگامی درخواست کنسلی ثبت شد، هزینه خرید بلیط بعد از کسر جریمه به حساب شما بازگشت داده می‌شود. به این ترتیب هنگام خرید اینترنتی بلیط، نگران کنسل نشدن بلیط نباشید.

۵. کدام ایرلاین در مسیر پرواز تبریز تهران خدمات ارائه می‌دهند؟
پروازهای تبریز به تهران از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز و فرودگاه مهرآباد در تهران انجام می‌شود. تمامی پروازها به صورت مستقیم انجام می‌شود. ایرلاین‌هایی مانند کاسپین، آتا، ایران ایرتور، آسمان، معراج ایر، ایران ایر و قشم ایر در این مسیر هوایی خدمات ارائه می‌دهند. ایران ایر محبوب‌ترین ایرلاین در این مسیر است.