برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما تبریز تهران

برای سفر به آذربایجان شرقی، می‌توانید بلیط هواپیما تبریز به تهران را در اینجا جستجو و خریداری کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تهران
همه فرودگاه ها (THR)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما تبریز تهران از جمله بلیط های هواپیمایی پر مخاطب و پر درخواست در طول ۱۲ ماه سال است و سالانه صدها هزار هموطن از تبریز عازم تهران می‌شوند. تبریز یکی از قطب‌های اقتصادی، صنعتی و تجاری کشور بوده و جای شگفتی نیست که سالانه هزاران پرواز از پایتخت ایران به فرودگاه بین المللی تبریز و بالعکس انجام می شود. برخی از هموطنانی که از تبریز عازم تهران می‌شوند، قصد عزیمت به فرودگاه بین المللی امام خمینی داشته تا به نقاط مختلف جهان سفر کنند.
اگر با پرواز تبریز تهران عازم پایتخت شدید و قصد عزیمت به فرودگاه بین المللی امام خمینی دارید، از طریق دو ایستگاه مترو مستقر در فرودگاه مهرآباد، وارد خط ۱ مترو شده و به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی بروید. البته از فرودگاه مهرآباد یا میدان آزادی، تاکسی برای عزیمت به فرودگاه امام در دسترس است.
اگر با پرواز تبریز تهران عازم پایتخت شدید و قصد دارید با اتوبوس، به سایر نقاط کشور بروید، پایانه غرب نزدیک میدان آزادی در دسترس است. البته تهران، ترمینال های دیگری هم دارد که در مجله گردشگری سفرمارکت به آن اشاره شده است.
تهیه بلیط هواپیما تبریز تهران در همه ماه های سال امکان پذیر است. اما بهترین قیمت بلیط تبریز تهران را می توان به صورت چارتری و لحظه آخری دریافت کرد و تهیه بلیط هواپیما تبریز تهران به صورت سیستمی، معمولا گران‌تر است. میزان بار مجاز هر مسافر پرواز تبریز تهران نیز معمولا زیر سی کیلوگرم است. اما جزییات حجم و اندازه بار پرواز تبریز تهران در زمان رزرو بلیط پرواز تبریز تهران در سایت سفرمارکت در دسترس مسافران گرامی قرار خواهد گرفت.
در این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت، برای آن دسته از هموطنانی که قصد دارند سفر هوایی از تبریز به تهران داشته و به دنبال بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران هستند، نکات مهمی ارائه کردیم.

بلیط هواپیما تبریز تهران

بلیط هواپیما تبریز تهران


فاصله تهران تا پایتخت مشروطه خواهی ملت ایران و دیار اولین ها و سرزمین دیدنی و تاریخی تبریز، در صورتی که با خودرو شخصی سفر کنید، بین هفت تا هشت ساعت است. شما می‌توانید مسیر ۶۲۷ کیلومتری را در بازه شش ساعت و نیم نیز رانندگی کنید. اما بهتر است آرام حرکت کنید و از دیدنی‌های مسیر نیز لذت ببرید یا با قطار تبریز تهران سفر کنید.
فاصله هوایی تبریز تا تهران با هواپیما، حدود پانصد و اندی کیلومتر است و مدت پرواز نیز معمولا زیر یک ساعت است. معمولا این مسافت را هواپیما در عرض چهل و پنج دقیقه طی می‌کند. البته نوع هواپیما و شرایط آب و هوایی نیز در پرواز شما تاثیرگذار خواهد بود. مخصوصا وضعیت بارانی و ابری و مه و یخ فرودگاه بین المللی شهر تبریز.
فرودگاه بین المللی شهر تبریز از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های ایران است و در سال ۱۳۲۹ شمسی بنا شد. بزرگ‌ترین فرودگاه شمال غرب کشور بوده و مرز هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه است و دو باند فعال دارد. فرودگاه تبریز هر ماه میزبان یک هزار پرواز داخلی و خارجی است.
فرودگاه تبریز دارای سه ترمینال بوده که برای پروازهای داخلی و خارجی تعبیه شده است. از فرودگاه مدنی شهر تبریز تا مرکز شهر نیز حدود بیست دقیقه رانندگی نیاز است و تاکسی و اتوبوس نیز در دسترس است.
خط ۱ مترو تبریز به طول حدود هفده کیلومتر شما را به فرودگاه بین المللی تبریز می برد. خط ۳ مترو تبریز دارای یک ایستگاه به نام فرودگاه تبریز واقع در میدان آذربایجان است که محل تلاقی خط ۳ و خط ۴ مترو تبریز است. لذا از فرودگاه بین المللی تبریز به راحتی به مرکز شهر تبریز و اقامتگاه یا محل کار خود منتقل خواهید شد. یا اگر در تبریز هستید، از مترو برای عزیمت به فرودگاه بین المللی تبریز استفاده کنید تا رهسپار پایتخت شوید.
مترو تبریز از ساعت ۶:۳۰ تا ۲۰ آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز تهران


استان دیدنی و تاریخی و حاصل‌خیز آذربایجان ایران، در فهرست استان های سرد است. تبریز هم از این قاعده مستثنی نیست. شهر اولین‌های ایران، در نیمه دوم سال، شهری به نسبت سرد است. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تبریز، احتمالا نیمه دوم سال خواهد بود. ماه های گرم سال، شاهد پیک مسافر به این استان جذاب گردشگری کشور خواهیم بود و قیمت بلیط افزایش خواهد یافت. اما بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز تهران وجود ندارد چون از این شهر، هر روز پروازهایی به تهران برقرار است و فصل خاصی ندارد.
اگر ساکن مناطق گرم‌سیری کشور هستید، توصیه می‌کنیم نیمه اول سال را برای سفر به استان های غربی کشور به خصوص آذربایجان و شهر تبریز در نظر داشته باشید. شما می‌توانید ارزان‌ترین و بهترین اقامتگاه در شهر تهران و تبریز و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما برای سفر به تبریز از هر نقطه کشور را از سفرمارکت رزرو کنید.
وضعیت آب و هوای شهر تبریز و میزان تردد ماهانه مسافران به تبریز، همه وهمه در نرخ گذاری قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران تاثیر گذار است. اما وضعیت آب و هوای تهران، هیچ تاثیری در قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران ندارد.

بهترین زمان سفر از تبریز به تهران

بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران


بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران در ماه های سرد سال به اندازه ماه های گرم سال که ماه های پر توریست سفر به تهران، در دسترس گردشگران محترم قرار داشته و انتظار تفاوت قیمتی شگفت انگیز نداشته باشید! چون سفر از تبریز به پایتخت، صرفا به دلیل مسائل گردشگری نیست.
قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران در یک مسیر خاص، همیشه تحت تاثیر فاکتورهای گوناگونی ازجمله کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده، نوع کلاس بلیط، سیستمی یا چارتری بودن بلیط است. به منظور خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران، هنگام جستجو قیمت، شرایط هر ایرلاین را بررسی کنید. صرفا به دنبال ارزان ترین بلیط نباشید.
توجه داشته باشید که ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز تهران، همیشه مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای سفر نیست. لذا همه امکانات و شرایط پروازی را در نظر گرفته و با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما تبریز تهران را خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران


به منظور خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران بهتر است که اول برنامه سفر را مشخص کنید. پس از مشخص کردن برنامه سفر و تعداد همراهان، به سفرمارکت مراجعه و در بازه زمانی مورد نظر، مشغول بررسی قیمت ها شوید. خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز تهران در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران سایت سفرمارکت در ۳۱ استان کشور توصیه می شود.
از فواید و مزیت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران از طریق سایت سفرمارکت ان است که آرامش شما را در پی دارد و از مراجعه حضوری به آژانس های گردشگری و مسافرتی سطح استان محل سکونت بی نیاز خواهید شد. با این کار، رزرو بلیط هواپیما تبریز تهران سریع تر انجام می شود.
خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران از طریق سایت سفرمارکت نیاز به یک کارت اعتباری بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم و پست الکترونیک دارد. شما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران هیچ نیازی به ثبت نام در سایت سفرمارکت ندارید و می توان به راحتی خریداری کرد. خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تهران نیازی به داشتن کارت ملی هوشمند ندارد. ورود کد ملی کفایت می‌کند.

خرید بلیط چارتر هواپیما تبریز تهران


از روش های ارزان و راحت خرید بلیط هواپیما تبریز تهران، خرید بلیط لحظه آخری است. بلیط لحظه آخری تبریز تهران برای آن دسته از مسافران محترمی که فورس زمانی برای سفر در یک تاریخ مشخص و معین شده از پیش را ندارد، مناسب خواهد بود. اگر زمان مشخصی برای سفر به تهران از مبدا شهر تبریز در نظر ندارید، بلیط چارتر هواپیما تبریز تهران گزینه خوبی خواهد بود.
بلیط های چارتر در مقایسه با بلیط های سیستمی، قابلیت کنسل و لغو و استرداد وجه ندارد.

رزرو بلیط هواپیما تبریز تهران در سفرمارکت


به منظور سفر به تهران از دیار اولین های ایران، بایستی وارد سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سفرمارکت شده و مبدا و مقصد و زمان و رفت و برگشت مسیر خود را مشخص کنید. تعداد همراهان را نیز مشخص کنید. با تغییر فیلتر زمان، قیمت، شرکت های هواپیمایی و بازه قیمتی، بهترین انتخاب را مشاهده بفرمایید. برای بلیط هواپیمایی ارزان تبریز تهران بهترین گزینه، سفرمارکت است.

خطوط هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تبریز تهران


بلیط هواپیما تبریز تهران توسط خطوط هواپیمایی چون: ایران ایر، زاگرس، کاسپین، آتا، قشم ایر، ایران ایرتور و آسمان صورت می گیرد. برای اطلاع از ارزان ترین و بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران در ۱۲ ماه سال، از طریق سایت سفرمارکت، جست‌وجو کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید. مشاوران سفرمارکت آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی هستند.

پس از رسیدن به تهران، به کجا برویم؟


اگر از تبریز به پایتخت سفر کردید، توصیه می کنیم که در تهران نیز از طریق ابزارهای اطلاع رسانی و خرید سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت، به مقصدهای گردشگری مطرح ایران سفر کنید.
محبوب ترین پروازها از مبدا تبریز شامل: تهران، کرمان، رشت، کرمانشاه، کیش، ساری، اهواز، قشم، مشهد، شیراز، بندرعباس، اردبیل، قم، اصفهان، خرم آباد و یزد است.

بررسی قیمت بلیط از تهران به تبریز


برای بررسی بازه قیمتی بلیط هواپیما یا قطار تهران تبریز در طول سال، به سفرمارکت مراجعه می کنیم.
قیمت بلیط هواپیما تبریز به تهران در ۱۲ ماه سال، یکسان نیست و قیمت دقیق و بهترین تخفیف ها را از طریق بخش بلیط هواپیما سایت سفرمارکت مشاهده کنید تا در جریان میزان بار مجاز همراه مسافر هم قرار بگیرید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران

چند نکته در خرید و انتخاب بلیط هواپیما تبریز تهران


- پیش از انتخاب بلیط هواپیما تبریز تهران، همواره برنامه سفر خود و همراهان را چک کنید.
- بلیط لحظه آخری هواپیما تبریز تهران نهایت ۴۸ ساعت پیش از سفر، قیمت ارزان تری به نسبت بلیط سیستمی تبریز تهران دارد.
- برای خرید بلیط هواپیما ارزان تبریز تهران همواره سایت سفرمارکت را بررسی و نسبت به خرید بلیط، چند ماه پیش از سفر، اقدام کنید. با صرفه ترین بلیط هواپیما تبریز تهران، چند هفته پیش از سفر خواهد بود.
- بهترین زمان برای سفر به تهران از مبدا تبریز، ماه های گرم سال است. مثل خرداد، تیر، مرداد و شهریور. مخصوصا اگر به منظور گردشگری عازم تهران می شوید. تهران از نیمه دوم سال، هوای نسبتا آلوده برای گروه های حساس دارد.
- قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران در نیمه دوم سال، حتما ارزان تر از نیمه نخست سال نخواهد بود.
- بلیط هواپیما تبریز تهران گاها به دلیل پر تردد بودن مسیر، با قیمت گران در دسترس است. لذا در اسرع وقت نسبت به رزرو بلیط اقدام کنید. تقریبا عزیمت به تهران از بسیاری از فرودگاه های کشور در طول ۱۲ ماه سال، همین وضعیت پر ترافیک را دارد.
- فاصله فرودگاه بین المللی تبریز تا مرکز شهر، زیاد نیست.
- در نوروز ۱۴۰۱ شمسی شمار مسافران فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به نسبت نوروز سال ۱۴۰۰ شمسی رشد ۷۰ درصدی را تجربه کرد. لذا نوروز تبریز را در نظر داشته باشید و اگر نوروز یا نیمه اول سال عازم تبریز هستید، بلیط برگشت تبریز به تهران را از مبدا تهران رزرو کنید تا سفری کم دردسر را تجربه کنید.
- بهترین هتل ها و اقامتگاه های شهر تهران را از طریق بخش هتل سفرمارکت، مشاهده و رزرو کنید.

سخن آخر
اگر تجربه سفر به تبریز دیدنی آذربایجان را برای گردشگری، تجارت، تحصیل و غیره داشتید یا در سفر با یکی از ایرلاین های کشورمان، سفری آسان و ارزان و راحت را به تبریز تجربه کردید، نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.
لینک این مقاله را از طریق کانال ها و گروه هایی که در شبکه های اجتماعی عضو هستید، به اطلاع دوستان و آشنایان و مسافران آینده تبریز برسانید و در گروه های خانوادگی تلگرامی و واتساپی نیز به اشتراک بگذارید. نصب اپلیکیشن سفرمارکت روی گوشی همراه شما، فرصتی است تا در جریان تخفیفات تور و بلیط داخلی و خارجی قرار گرفته و همواره مطالب جذاب مجله گردشگری سفرمارکت را به عنوان راهنمای سفر مطالعه کنید.
سفرمارکت همواره آماده تهیه بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران برای هموطنان است. مجله گردشگری سفرمارکت، شما را با جذاب ترین، بهترین و دیدنی ترین مقصدهای گردشگری، در ایران و سایر نقاط جهان آشنا می کند. پیج اینستاگرام سفرمارکت را نیز برای اطلاع از تخفیف های هیجان انگیز و جوایز مسابقات، دنبال کنید.