برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما تبریز

برای سفر به آذربایجان شرقی، می‌توانید بلیط هواپیما تهران تبریز و بالعکس را در اینجا جستجو و خریداری کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تبریز
همه فرودگاه ها (TBZ)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما تبریز برای کسانی که می‌خواهند به تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی سفر کنند و شهر زیبا و پاکیزه تبریز را ببینند ابزاری مناسب برای سفر است. شما می‌توانید به راحتی و با بلیط هواپیما تهران تبریز و تبریز به تهران، بین این دو شهر مهم و کلیدی ایران رفت و آمد کنید. تبریز کانون اقتصادی و گردشگری شمال غربی کشور است و از همه نقاط ایران به تبریز پروازهای مختلفی صورت می‌پذیرد. به همین دلیل هم بلیط تبریز یکی از پرطرفدارترین ها در میان بلیط هواپیما های موجود در بازار سفر ایران است.

بلیط هواپیما تهران تبریز


چه بخواهید با هدف گردشگری بین تهران و تبریز رفت و آمد کنید و چه برای سفرهای تجاری بین دو قطب اقتصادی ایران، بلیط هواپیما تهران تبریز و همچنین بلیط هواپیما تبریز تهران گزینه مهمی در سفر شما خواهد بود. شما با خرید آنلاین و اینترنتی بلیط تهران تبریز و بلیط هواپیما تبریز به تهران می‌توانید با صرف کمترین زمان و صرفه‌جویی در هزینه، زمینه سفر خود را فراهم کنید. کسانی که رزرو هتل در تبریز انجام می‌دهند و به این شهر سفر می‌کنند، الزاما ساکنان تهران نیستند. بلکه بازرگانان و گردشگرانی که از نیمه جنوب و شرقی کشور قصد رفتن به غربی‌ترین نقطه ایران در همسایگی ترکیه و جمهوری آذربایجان دارند، در میانه سفرشان به تهران هم می‌آیند و سپس با پرواز تهران تبریز، به آذربایجان شرقی سفر می‌کنند.

مسافران با بلیط هواپیما تهران تبریز  به مرکز آذربایجان شرقی رفته و از باغ ائل گلی دیدن می کنند.

پرواز تبریز به تهران


اگر شما گردشگری هستید که به تبریز یا آذربایجان شرقی سفر کرده‌اید و قصد برگشت به تبریز را دارید می‌توانید از پرواز تبریز به تهران استفاده کنید. شاید هم یک بازرگان و صاحب کسب و کار باشید. پس برای شما هم خرید بلیط هواپیما تبریز تهران برای سفر به پایتخت تجاری و سیاسی ایران لازم است. شما می‌توانید به کمک سفرمارکت ارزان ترین بلیط هواپیما تهران تبریز و بلیط هواپیما تبریز تهران را خریداری و سفری ارزان و بی‌دغدغه را تجربه کنید. تبریز شهری راهبردی در گوشه شمال غربی ایران است و به همین دلیل رفت و آمدهای تجاری، بازرگانی و گردشگری زیادی از نقاط مختلف کشور به آن و از تبریز به نقاط دیگر کشور در جریان است. تبریز نزدیک‌ترین کلان شهر ایران به قاره اروپا و کشور ترکیه است و به همین دلیل دروازه ایران به سوی اروپا تلقی می‌شود. بنابراین طبیعی است که پرواز تبریز به تهران یا بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز مخاطب زیادی داشته باشید. در نظر داشته باشید برای به صرفه شدن هزینه سفر، می‌توانید از قطار تهران تبریز نیز استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری و دیدنی های تبریز


تبریز شهری است که در خود تاریخ ایران از عصر آهن تا دوران معاصر را با همه فراز و فرودهایش دیده و تجربه کرده است. تبریز به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه‌اش یکی از خاستگاه های کهن تمدن ایرانی بوده است. به همین دلیل همانطور که در موزه عصر آهن تبریز می‌توانید ببینید، از چند هزار سال پیش تا کنون، انسان‌ها در این منطقه ساکن بوده‌اند. در دوران تاریخی معاصر، فرمانروایی‌های گوناگون از عصر صفوی، سلجوقی تا دهه‌های اخیر، در این شهر، یادگارهایی از خود به جا گذاشته‌اند. مسجد کبود تبریز که می‌توان را همتای مسجد آبی استانبول دانست، بازار تبریز که بزرگترین بازار سرپوشیده آسیا است و خانه های تاریخی تبریز که خیلی از آنها اکنون به صورت موزه درآمده‌اند جاذبه های تبریز را تشکیل می‌دهند. البته در این میان نمی‌توان از طبیعت سرسبز تبریز و روستاهای پیرامونش غافل شد. در فصل بهار و تابستان نیز تبریز را فراموش نکنیم.

با پرواز تبریز به تهران از فرودگاه بین المللی تبریز سریع و مستقیم خود را به پایتخت برسانید.

بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز


اگر بخواهید در هزینه های سفر خود به تبریز و استان آذربایجان شرقی صرفه جویی کنید، می‌توانید بلیط هواپیما تبریز تهران یا تهران تبریز لحظه آخری خریداری کنید. اما پیدا کردن بلیط هواپیما لحظه آخری کار دشواری است. چون باید پیوسته سایت های مختلف فروش بلیط هواپیما را دنبال و پیگیری کنید و این زمان زیادی از شما می‌گیرد. سفرمارکت به عنوان موتور جستجوی بلیط هواپیما و تور مسافرتی این مشکل را برای شما حل کرده است. کافی است شما تاریخ پرواز تهران تبریز یا پرواز تبریز به تهران را جستجو کنید. سفرمارکت قیمت و زمان همه عرضه کننده های بلیط هواپیما و تور برای پرواز تهران به تبریز و بالعکس را برای شما به صورت یکپارچه به شما نمایش می‌دهد. در نتیجه به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به تبریز و بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز به تهران را با ارزانترین قیمت و کمترین مقدار صرف زمان خریداری کنید.

رهاورد و سوغات تبریز


اگر به تبریز سفر کردید، در زمان بازگشت حتما باقلوای تبریزی را به عنوان سوغات و رهاورد این سفر با خود به خانه ببرید. همچنین شیرینی‌های دیگری مانند لوز تبریز، رشته ختایی، نان زنجبیلی، شیرینی کنجدی، شیرینی لطیفه و راحت الحلقوم را هم می‌توانید در خریدهای خود بگنجانید. اما اگر نمی‌خواهید گزینه‌هایتان به شیرینی‌ها محدود شود می‌توانید روی آجیل و خشکبار، عسل، لبنیات و صنایع دستی تبریز مانند صنایع چرمی، قلمکاری و منبت‌کاری حساب کنید.