برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما لندن

با پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما لندن، سفری ارزان و سریع به انگلیس را تجربه کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
لندن
همه فرودگاه ها (LON)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما لندن


بلیط هواپیما لندن برای کسانی که با اهداف و انگیزه های مختلف میان تهران و لندن پایتخت انگلستان سفر می‌کنند یکی از ابزارهای اولیه و ضروری سفر به شمار می‌رود. کسانی که با پرواز تهران به لندن و همچنین پرواز لندن به تهران بین این دو پایتخت مهم آسیا و اروپا سفر می‌کنند انگیزه های مختلفی از سفرشان را دنبال می‌کنند. بسیاری از این مسافران با رزرو بلیط هواپیما خارجی دارای اقامت انگلیس هستند و گروهی دیگر با هدف تحصیل به بریتانیا سفر می کنند. اما صرف نظر از همه این انگیزه ها، تهیه یک بلیط لندن ارزان و مقرون به صرفه، اهمیت زیادی دارد. در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت می‌کنیم.

بلیط تهران لندن


مسافرانی با بلیط تهران لندن به پایتخت انگلستان سفر می‌کنند، از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران عازم فرودگاه های بین المللی لندن می شوند. شهر لندن که پایتخت سیاسی انگلیس و از کهن ترین پایتخت های اروپایی به شمار می‌رود، دارای چند فرودگاه در بخش های مختلف خود است. مشهورترین فرودگاه بین المللی لندن که میزبان پرواز تهران لندن خواهد بود، فرودگاه بین المللی هیترو یا هیثرو لندن با کد LHR است. مسافران ایرانی معمولا بلیط تهران به لندن را یا به صورت حضوری از آژانس های مسافرتی و یا به صورت اینترنتی و آنلاین، از وب سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما و همچنین وبسایت های آژانس های مسافرتی تهیه می کنند. مسافرانی هم که از شهرهای دیگر ایران قصد سفر به انگلیس را دارند، باید به تهران آمده و با پرواز تهران به لندن به این سفر بروند.

بلیط هواپیما لندن کلید ورود شما به پایتخت انگلستان و بازدید از زیبایی های این شهر مهم اروپا است.

پرواز لندن به تهران


این تنها پرواز تهران لندن یا سفر رفت نیست که برای مسافران و گردشگران اهمیت دارد. بلکه پرواز برگشت یا پرواز لندن به تهران، هم به همان اندازه در برنامه ریزی ها و مدیریت برنامه سفر مهم است. از جهاتی گاه پرواز لندن به تهران، حتی اهمیت بیشتری در برنامه ریزی بودجه سفر دارد. اما چرا؟ همانگونه که در ادامه نوشتار به آن خواهیم پرداخت، مسافران در پرواز تهران به لندن با گزینه هایی در میان شرکت های هواپیمایی داخلی رو به رو هستند. اما تهیه بلیط لندن به تهران با ایرلاین های داخلی از دید مالی اهمیت بیشتری می یابد. زیرا گاه تفاوت قیمت بلیط لندن تهران با نمونه ایرلاین های خارجی به چندین میلیون تومان می‌رسد.

پرواز ایران ایر لندن به تهران


شرکت هواپیمایی ایران ایر یا هما از باسابقه ترین ایرلاین های ایرانی است که از پیش از انقلاب کار خود را آغاز کرد و توانست به شهرت جهانی برسد. ایران ایر به عنوان مشهورترین هواپیمایی ایران در مقیاس بین المللی، از جمله ایرلاین هایی است که در مسیر تهران و لندن فعالیت می کند. پرواز تهران لندن ایران ایر و همچنین پرواز لندن به تهران ایران ایر، از جمله پروازهای محبوب و پردرخواست در بین ایرانیان هستند. همانگونه در بند پیشین هم بدان اشاره ای گذرا داشتیم، بخشی از دلایل این موضوع اقتصادی است. ایرلاین های ایرانی در مقایسه با رقبای خارجی خود، بسیار ارزانتر هستند و این موضوع موجب تقاضای بیشتر آنها مخصوصا در پروازهای بین قاره ای می شود. دلیل دوم اینست که ایران ایر دارای پرواز مستقیم به لندن است. از همین رو مسافران پرواز مستقیم تهران به لندن ایران ایر را بر گزینه های توقف دار خارجی ترجیح می‌دهند. در مسیر برگشت و پس از یک سفر طولانی هم، پرواز لندن به تهران ایران ایر آن هم بدون توقف در فرودگاهی دیگر، می تواند بسیار آسانتر باشد.

قیمت بلیط لندن تهران و بلیط تهران لندن


وقتی صحبت از انجام یک سفر خارجی باشد، حتما برآورد هزینه ها اهمیت زیادی می یابد. بخش بزرگی از هزینه های سفر به انگلستان، خرید بلیط لندن و بلیط لندن به تهران است. از همین رو اینکه قیمت بلیط ایران ایر از لندن به تهران و همچنین قیمت بلیط تهران به لندن ایران ایر چه قدر است برای کسانی که قصد دارند با پروازهای هما بین ایران و انگلستان تردد کنند، موضوع مهمی است.

روزهای پرواز لندن ایران ایر


هر چند به دلیل محدودیت های کرونایی، پرواز تهران لندن با تغییر در برنامه و گاه لغو پروازها رو به رو شد، اما روند کلی پرواز تهران لندن و پرواز لندن به تهران، در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه است. در شرایطی که شمار مسافران در این مسیر افزایش می‌یابد، روز دوشنبه هم به این روزها افزوده می‌شود. هم پرواز تهران به لندن و هم پرواز لندن به تهران، در همین روزها و در ساعت های مختلف انجام می‌شود.
مدت زمان پرواز لندن تهران و تهران به لندن، حدود ۶ ساعت است. البته این زمان در شرایط عادی و بدون در نظر گرفتن شرایط نامساعد آب و هوایی یا رویدادهای دیگر است.

کمی درباره فرودگاه هیترو لندن


فرودگاه هیترو لندن فرودگاه بین المللی و اصلی لندن است که پرواز تهران به لندن ایران ایر را نیز میزبانی می‌کند. پس بد نیست کمی با این فرودگاه بیشتر آشنا شویم. فرودگاه هیترو یا هیثرو در غرب لندن جای گرفته و با جا به جایی چیزی در حدود ۷۵ میلیون نفر در یک سال، از پر رفت و آمدترین فرودگاه های اروپا و جهان به شمار می‌رود. شمار زیادی از مهمترین ایرلاین های جهان، هیترو لندن را به فرودگاه های شهرهای مختلف جهان متصل می کنند. فرودگاه هیترو میزبان دو ایرلاین اصلی بریتانیایی یعنی بریتیش ایرویز و ویرجین آتلانتیک است. هیترو به وسیله این دو ایرلاین و ده ها ایرلاین خارجی دیگر، کانون رفت و آمدهای بین المللی و اروپایی است.

فرودگاه بین المللی لندن میزبان پرواز لندن به تهران نیز است.

چند نکته درباره سفر به لندن


بهترین فصل سفر به لندن از دید آب و هوا، فصل تابستان است. اما در این فصل، پرواز تهران لندن و یا بلیط لندن تهران می تواند گرانتر از بازه های زمانی همچون زمستان باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری لندن از موتور جستجو بلیط هواپیما سفرمارکت بهره ببرید تا در کمترین زمان، ارزانترین و مقرون به صرفه ترین گزینه را از میان آژانس های عرضه کننده این پرواز پیدا کنید. لندن و کشور انگلیس هم به سبب دارا بودن برخی از بهترین دانشگاه های جهان، مورد توجه دانشجویان است و هم به سبب جاذبه های گردشگری متنوع از مهمترین مقاصد گردشگری در مقیاس جهانی به شمار می‌رود.